Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Kέρκυρα - kέρκυρα


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 381
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα. Και εγώ κερκυρα μένω!!!!

Επιτέλους! Ξανασυντονίστηκε το θέμα!!! Κι εγώ από Κέρκυρα! Δεν ξέρω αν κάνω σωστά που το ρωτάω αυτό εδώ...

Αλλά θέλετε να μιλήσουμε λίγο για γυναικολόγους εδώ, στο νησί μας;

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Επιτέλους! Ξανασυντονίστηκε το θέμα!!! Κι εγώ από Κέρκυρα! Δεν ξέρω αν κάνω σωστά που το ρωτάω αυτό εδώ...

Αλλά θέλετε να μιλήσουμε λίγο για γυναικολόγους εδώ, στο νησί μας;

:rolleyes:

Καλησπέρα. Και εγώ απο κερκυρα και μολις σήμερα ανακάλυψα οτι ειμαι εγκυος στο δευτερο. Με ενδιαφέρει η συζήτηση για τους γυναικολόγους γιατι ψάχνομαι τώρα καθώς ο πρώτος εχει φύγει και ξεγενναει Αθήνα. Μένω ΑΛΥΚΕΣ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα!και εγω ειμαι καινουργια στο forum.εμενα ειναι ο αντρας μου απο Κερκυρα απο το Μαντουκι συγκεκριμενα.Γυρισαμε χτες το βραδυ και ηδη μου εχει λειψει....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...

Καλησπέρα! Κι εγώ Κέρκυρα μένω χρόνια τώρα αν και είμαι απο Αθήνα και φέτος περιμένουμε το πρώτο μας παιδάκι! Αν και βλέπω οτι δεν κινείται πολύ το θέμα, μήπως καμιά κοπέλα ξέρει περίπου το οικονομικό για την πολυκλινική? Εμπιστεύομαι πολύ το γιατρό μου και επειδή συνεργάζεται μαζί τους θα τον ακολουθήσω εκεί αλλά τι να περιμένω περίπου?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...