Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Mummy's babyclub


Recommended Posts

Καλό Πάσχα! Πώς τα περνάτε;; Εμείς τα γνωστά ολίγον άρρωστοι τα μικρά δλδ κ ο έρπης μου καλά κρατεί! Βάψαμε τα αυγουλάκια μας τσουρεκάκι έτοιμο αύριο θα κάμω κ τη μαγειρίτσα μας και θα περάσουμε σούπερ οικογενειακά τα πέντε μας 😊


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

Χριστός Ανέστη. Χρόνια πολλά! Να είστε καλά με τις οικογένειες σας! Πώς περάσατε; Εμείς καλά. Απλά τώρα με ταλαιπωρεί ένα δόντι......


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη. Χρόνια πολλά! Να είστε καλά με τις οικογένειες σας! Πώς περάσατε; Εμείς καλά. Απλά τώρα με ταλαιπωρεί ένα δόντι......

ωχ! Δύσκολο το δόντι! Διαβάζω τα της εκπαίδευσης κ περιμένω να δω αν θα βγάλουν κάτι καλό επιτέλους για την παιδεία! Ελπίζω να μην καταργηθούν τα ολοήμερα κ να μην ισχύσει αυτό με τα 14 παιδιά! Αλήθεια Μάρτζι εσύ σε γυμνάσιο διδάσκεις;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κλείσαμε τα 3 χθες!!!! Το μωρό μου έγινε ολόκληρη δεσποινίς. Ομορφη, έξυπνη, ευγενική! Είναι το καλύτερο παιδί στον κόσμο και είμαι η μεγαλύτερη χαζομαμά στον κόσμο!!!

Πώς είστε; Ελπίζω καλά.

Φιλιά!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Κλείσαμε τα 3 χθες!!!! Το μωρό μου έγινε ολόκληρη δεσποινίς. Ομορφη, έξυπνη, ευγενική! Είναι το καλύτερο παιδί στον κόσμο και είμαι η μεγαλύτερη χαζομαμά στον κόσμο!!!

Πώς είστε; Ελπίζω καλά.

Φιλιά!

Margi μου να σας ζήσει! Πως περνάνε τα άτιμα τα χρόνια ε;; Σα χθες ήταν που περιμέναμε να γεννήσεις και τώρα η νεραιδούλα σου είναι μια μικρή δεσποινίς!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κάνετε?? Εμείς μεγαλωνουμε κανει συνέχεια νεα πράγματα και ολο λεει νεεσ λεξειδ , αρχίσαμε νσ συνεννόουμαστε καπωσ , έρχεται μασ κάνει αγκαλιά με φιλαει στο στόμα χορεύει συνέχεια ολη μερα μεγαλωσε πολυ γρήγορα..

Μαρτζι να χαιρεσαι την κορουλα σου , πάντα γερή και ευτυχισμένη ..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε?? Εμείς μεγαλωνουμε κανει συνέχεια νεα πράγματα και ολο λεει νεεσ λεξειδ , αρχίσαμε νσ συνεννόουμαστε καπωσ , έρχεται μασ κάνει αγκαλιά με φιλαει στο στόμα χορεύει συνέχεια ολη μερα μεγαλωσε πολυ γρήγορα..

Μαρτζι να χαιρεσαι την κορουλα σου , πάντα γερή και ευτυχισμένη ..

Ο γιος κούκλος κ σωστό αντράκι πια! Έστειλες καμία φωτο στη Μαρτζι;

Εμένα τα δίδυμα μάλλον βγάζουν δόντια κ έχει καμιά βδομαδούλα που τραγουδάω μετά του συζύγου "δεν κοιμάμαι τώρα πια τα βράδυα..." 😅 Έχω κ τον παλιοέρπη που δε λέει να περάσει :confused:... Κατά τα άλλα μια χαρά 😊


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Κορίνα μου ευχαριστώ.

Κάτσε, κ ιακόμη δεν έχεις δει τίποτα από τον μικρό. Πού να αρχίσει να μιλάει ακατάπαυστα! Εκεί θα πάθεις την πλάκα σου.

Μαρμιν, ο έρπης είναι άστα να πάνε. Εμείς με την μικρή πάθαμε μεγάλη ζημιά. Επαθε έρπη ζωστήρος στο χεράκι. Πολύ σπάνιο για μικρό παιδάκι. Εντάξει, το αντιμετωπίσαμε αλλά πολύ στενοχωρήθηκα. Να έβλεπες πώς είχε γίνει το χεράκι της! Αναρωτιόμουν πώς δεν πονούσε και ησύχασα όταν η δερματολόγος μου είπε πως δεν πονάει τόσο πολύ στα παιδιά όσο στους μεγάλους......


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Κορίνα μου ευχαριστώ.

Κάτσε, κ ιακόμη δεν έχεις δει τίποτα από τον μικρό. Πού να αρχίσει να μιλάει ακατάπαυστα! Εκεί θα πάθεις την πλάκα σου.

Μαρμιν, ο έρπης είναι άστα να πάνε. Εμείς με την μικρή πάθαμε μεγάλη ζημιά. Επαθε έρπη ζωστήρος στο χεράκι. Πολύ σπάνιο για μικρό παιδάκι. Εντάξει, το αντιμετωπίσαμε αλλά πολύ στενοχωρήθηκα. Να έβλεπες πώς είχε γίνει το χεράκι της! Αναρωτιόμουν πώς δεν πονούσε και ησύχασα όταν η δερματολόγος μου είπε πως δεν πονάει τόσο πολύ στα παιδιά όσο στους μεγάλους......

Απαπα σοβαρά;;; Δεν ήξερα πως το παθαίνουν και τόσο μικρά! Το εμβόλιο της ανεμοβλογιάς το είχατε κάνει ε;; πρώτη φορά το ακούω σε μωρό!! περαστικά σας!! Εγώ περνάω πολύ δύσκολα! Από 4 Απριλίου παρακαλώ! Τα σπυράκια έφυγαν σχχεδόν όλα αλλά η φαγούρα επιμένει ώρες ώρες πολύ έντονη και ολίγο πόνος όχι συνέχεια ευτυχώς!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Μαρμιν, από το εμβόλιο το έπαθε. Κάναμε την πρώτη δόση πέρισυ και δεν έγινε πλήρης εξουδετέρωση του ιού. Προφανώς έπεσε η άμυνα του οργανισμού της και εκδηλώθηκε. Αυτή την εξήγηση μας έδωσε η δερματολόγος. Η παιδίατρος πάλι έπαθε πλάκα. Πολύ σπάνιο σε μικρά παιδιά, είπε. Η δική της γνώμη είναι πως από κάποιον κόλλησε. ή καποιον μεγάλο σε ηλικία που είχε έρπη ζωστήρος ή από κάποιο μικρό στον παιδικό που προφανώς του ξεκινούσε ανεμοευλογιά.........

Ασε, τι στενοχώρια πέρασα εκείνες τις μέρες.....Τελος καλό όμως όλα καλά...

Εσείς τι κάνετε. Τα παιδιά είναι καλ'α;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα! Τι κάμετε;; Εμείς τρέχουμε και δεν φτάνουμε! Τα δίδυμα το πρωί που τους αλλάζω δεν κάθονται με τίποτα να τα βάλω πάνα και αν τα βάλω την βγάζουν ! Ούτε βρακάκι θέλουν! Τίποτα! Τα πηγαίνω τουαλέτα αλλά το βρίσκουν παιχνίδι! Ζητάνε να πάνε για να παίξουν και δεν κάμουν τίποτα εκεί σε αντίθεση με το υπόλοιπο σπίτι! Τι θα κάμω δεν ξέρω!! Υπομονή και περαστικά μου λένε!!! ΣΕ λίγες μέρες κάθεται ο σύζυγος και το περιμένουμε πως και πως! Θα πάμε και λίγες μέρες διακοπούλες!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

τι κάνετε κοριτσάκια;;;; εμείς πριν λίγες ώρες γυρίσαμε από διακοπούλες! Το είχαμε ανάγκη! Βέβαια γινήκαμε πτώμα αλλά ξεκουραστήκαμε κ όλας!

Μάρτζι μου τι κάνεις;; τελείωσε το σχολείο και χαλαρώνεις στο σπιτάκι σας τώρα ε;; ο σύζυγος κατάφερε να βρει κάτι έστω και εποχιακό;; νομίζω θα ξεκινήσουν πάλι πεντάμηνα ή όχι;;;; όταν βρεις χρόνο γράψε μας κανένα νέο σας! η μικρή σας;;;; φαντάζομαι πόσο θα σας τρελαίνει με τα σκέρτσα τα νάζια και τα λογάκια της αν κρίνω από τα δικά μου βεβαίως βεβαίως :tongue::tongue::tongue:


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλά είστε;

Μαρμιν, πού πήγατε διακοπές; Εμείς δεν θα πάμε πουθενά. Ούτε για ένα μπάνιο δεν πήγαμε να φανταστείτε....

Πήρα μετάθεση. Πλέον θα είμαι σε μία πόλη μία ώρα απόσταση από τη δική μου. Δεν ξεκουράζομαι. Ο σύζυγος στον κόσμο του. Τα έχω πάρει μαζί του άγρια....

Η μικρή μου είναι όαση μέσα στην ερημιά της ψυχής μου.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Καλά είστε;

Μαρμιν, πού πήγατε διακοπές; Εμείς δεν θα πάμε πουθενά. Ούτε για ένα μπάνιο δεν πήγαμε να φανταστείτε....

Πήρα μετάθεση. Πλέον θα είμαι σε μία πόλη μία ώρα απόσταση από τη δική μου. Δεν ξεκουράζομαι. Ο σύζυγος στον κόσμο του. Τα έχω πάρει μαζί του άγρια....

Η μικρή μου είναι όαση μέσα στην ερημιά της ψυχής μου.

Πωπω Μάρτζι τι ευχάριστα νεα είναι αυτά;; Δλδ πλεον θα μένετε και το χειμώνα στο σπιτάκι σας;; Θα πηγαινοέρχεσαι έτσι δεν είναι;; οδηγείς;; Ο σύζυγος γιατί έτσι βρε παιδί μου;; Λόγω ανεργίας μήπως έχει νεύρα; Μπας και δεν του αρέσει εκεί και θέλει να γυρίσει κοντά στους δικούς του;; ή Θεσσαλονίκη; σε κάποια μεγαλύτερη πόλη δλδ;; Αλήθεια από που είναι ο σύζυγος;; ΠΟύ μεγάλωσε;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κορίτσια μου, τι κάνετε; Ελπίζω να είστε όλες καλά και να περνάτε τέλεια! Εμείς περάσαμε ένα πολύ ήσυχο Καλοκαίρι. Πήγαμε για μπάνιο μόνο μία φορά!!!! Τέλεια, ε;;;

Κι επειδή το Καλοκαίρι μας αποχαιρετά και δεν ήθελα η μικρή μου να ΄μείνει με ένα μπάνιο, είπα να κλείσω δωμάτιο για κοντινή παραθαλάσσια περιοχή και να πάμε να μείνουμε 2 μέρες. 25 ευρώ την βραδιά τα σηκώνει η τσεπούλα μου, οπότε 30- 31 θα είμαστε κι εμείς στη θάλασσα. Γιούπιιιιιι !

Εσείς πώς τα περάσατε; Πού πήγατε;

Χαθήκαμε όλες....Για να επιστρέφουμε σιγά σιγά...........


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...