Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Γυμναστική για εγκύους στην Θεσσαλονίκη


Eirini27

Recommended Posts

Καλημέρα σας!!!

Ειμαι ολοκαίνουργια στο forum και έγκυος στον 5ο μήνα.Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει καμιά σας αν υπάρχει στην Θεσσαλονίκη κάποιο γυμναστήριο ή κάτι τέτοιο που να έχει μαθήματα αερόβιας γυμναστικής σε πισίνα για εγκύους.Με ενδιαφέρει πολύ γιατί όπως είπε και η γιατρός μου κανει καλό η γυμναστική για τον τοκετό.Ειναι και γυμναστική μεσα σε πισίνα οποτε σημαίνει και δροσιά τωρα που ζεσταίνει ο καιρος.....αν ξερει κανεις Please θελω τα φώτα σας!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Geia sou Georgia!

Meno anatolika stin toumpa.To kalitero vevaia tha voleve an ipirxe kati ekei i sto kentro alla analoga me to posi ora mporei na thelo me to astiko diatithemai na pao kai se alli perioxi.Etsi ki allios mou fainetai tha xono ton antra mou tis perissoteres fores na me girnaei toulaxiston spiti!:-D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα Ειρήνη,

συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση. Λοιπόν εγώ πάω κολυμβητήριο σε κανονικό τμήμα με άκουα αερόμπικ. Μίλησα και με τον γιατρό μου και με την γυμνάστρια και μου είπαν θα κάνω ότι και οι άλλοι απλώς όταν κουράζομαι θα σταματώ καθώς και κάποιες ασκήσεις να μην της κάνω κανονικά (πχ μόνο ωσ την μέση). Ρώτησε και στην ΧΑΝΘ και στο Ποσειδώνιο και γενικά όπου βρεις πισίνα.

Αν θέλεις πληροφορίες για εκεί που πάω εγώ (κόστος και ώρες) πες μου να σου στείλω PM.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...