Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

ΒΙΒΛΙΑ


ΤΣΑΛΙ

Recommended Posts

ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ. ΠΕΡΑΣΑ ΣΧΕΔΟΝ ΕΝΑ ΧΕΙΜΩΝΑ ΑΛΟΤΕ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΑΛΟΤΕ ΛΙΓΟ ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΚΑΠΟΤΕ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΗΡΕΜΕΣ. ΚΑΙ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΞΑΠΛΑΣ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ. ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΗΡΕΜΙΑΣ. ΚΑΝΤΕΤΟ . ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΦΗΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΝ ΕΚΔΟΣΕΩΝ ΛΙΒΑΝΗ ΤΗΣ ΚΟΚΚΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ. ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΤΟ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ Η ΞΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΗΣ. ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΤΣΑΛΙΚΗ ΑΝΝΥ:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Διαφημίσεις

Συμφωνω απολυτα με την ΤΣΑΛΙ.Διαβασα το βιβλιο και εχω τις καλυτερες εντυπωσεις

:confused::confused::confused::confused:

Γιάννης.......... Κερνά --- Γιάννης....... πίνει

:mrgreen:

Συμφωνώ πάντως ότι το διάβασμα είναι ότι καλύτερο ειδικά σε περιόδους ξάπλας (π.χ. διακοπές!)

Διαβάστε το:

"Μήπως;" (Μαργαρίτα Καραπάνου - Φωτεινή Τσαλικόγλου)


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites

Προς Γιαννης κερνα γιαννης πινει Δηλαδη Μαργαριτα και Φαιη

Α, μηπως εννοειτε ειρωνικα πως δεν διαβαζω???

Παντως η κακεντρεχια δειχνει αλλη ποιοτητα ανθρωπων και φανταζομε πως εσεις οι δυο φιλες μου δεν εχετε λογο να μου την δειχνετε. Με αγαπη Τσαλι

Link to comment
Share on other sites

"Μήπως;" (Μαργαρίτα Καραπάνου - Φωτεινή Τσαλικόγλου)

Αυτο που πραγματικα καλες μου φιλες δεν καταλαβα ειναι τι ειναι αυτο το μηπως .Επειδη εδω φανταζομαι ειμαστε ολοι σοβαροι ανθρωποι, ελπιζω πως τετοια μυνηματα δεν πρεπει να γραφονται.

Οποτε φιλες μου Μαργαριτα και Φωτεινη θα ηθελα να εξηγησετε με απλα καθημερινα λογια τι ακριβως εννοειτε???

Τωρα αν ενοειτε πως δεν ειμουν ξαπλα τα λεμε και και δια ζωσης.Θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω Τσαλι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

%CE%BC%CE%AE%CF%80%CF%89%CF%82%3B.jpg

αυτό εννοεί :D:D:D:D:D:D:D τίτλος βιβλίου είναι! και η μαργαρίτα κια η φωτεινή οι συγγραφείς αυτού!

Απλά η κοπέλα απορεί γιατί στο δεύτερο μήνυμά σου συμφωνείς με τον εαυτό σου σαν να μιλάει τρίτος:confused::rolleyes:


Link to comment
Share on other sites

%CE%BC%CE%AE%CF%80%CF%89%CF%82%3B.jpg

αυτό εννοεί :D:D:D:D:D:D:D τίτλος βιβλίου είναι! και η μαργαρίτα κια η φωτεινή οι συγγραφείς αυτού!

Απλά η κοπέλα απορεί γιατί στο δεύτερο μήνυμά σου συμφωνείς με τον εαυτό σου σαν να μιλάει τρίτος:confused::rolleyes:

Οκ γιατι ενοιωσα παρα πολυ ασχημα.Εκανα ενα σχολιο αρχικα και προφανως το δευτερο ουτε θυμαμαι πως στην ευχη εγινε. Θα εφταιγε μαλλον η μπουμπου που με κανει να τρεχω συνεχως.

Αλλα και παλι η ευγενια δεν βλαπτει.Το γιαννης κερναει γιαννης πινει συνηθως το λεμε οταν ο αλλος εχει καποια δοση βλακειας.

Link to comment
Share on other sites

:-(

:confused::confused::confused::confused:

Γιάννης.......... Κερνά --- Γιάννης....... πίνει

:mrgreen:

Συμφωνώ πάντως ότι το διάβασμα είναι ότι καλύτερο ειδικά σε περιόδους ξάπλας (π.χ. διακοπές!)

Διαβάστε το:

"Μήπως;" (Μαργαρίτα Καραπάνου - Φωτεινή Τσαλικόγλου)

Ευχαριστω την VIKI για την απαντηση.Προφανως εκανα λαθος .Ειμαι νεα μαμα με πολλες ευθυνες.

Αλλα η ευγενια δεν εβλαψε ποτε. Και αν καταλαβαινω η σελιδα αυτη απευθυνεται κυριων σε μαμαδες.

Επομενως η οσο κακεντρεχης απαντηση της Φαιης ,οσο και να εκανα εγω λαθος ηταν εντελως απαραδεκτη για την σελιδα.

Φανταζομαι πως η σελιδα εκτος απο συμβουλες που εγω πηρα αρκετες θα πρεπει να εχει και ενα καλυτερο τροπο συνομιλιας. Δεν νομιζω πως ης ταιριαζει αυτος ο Χ Υ Μ Α τροπος.Νομιζω:-(

Link to comment
Share on other sites

ξέρεις τα φόρουμς έχουν και κακόβουλους επισκέπτες. και για να μην γίνει πάλι παρεξήγηση δεν αφήνω υπονοούμενο για το πρόσωπό σου. Απλώς βλέποντας η κοπέλα την ΤΣΑΛΙ να γράφει κάτω απο το ποστ της οτι συμφωνεί με τη ΤΣΑΛΙ προφανώς να ένιωσε πως εκείνη την ώρα κάποιος την δουλεύει......


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξέρεις τα φόρουμς έχουν και κακόβουλους επισκέπτες. και για να μην γίνει πάλι παρεξήγηση δεν αφήνω υπονοούμενο για το πρόσωπό σου. Απλώς βλέποντας η κοπέλα την ΤΣΑΛΙ να γράφει κάτω απο το ποστ της οτι συμφωνεί με τη ΤΣΑΛΙ προφανώς να ένιωσε πως εκείνη την ώρα κάποιος την δουλεύει......

viki 1........Thanks!!!;)

τσάλι....... no comments!!!!


Το αγοράκι μας!! :P

1Fzip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...