Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Καινουργια στην πολη!!


ΧΡΙΣΤΙΝΑ83

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια ειμαι μανουλα 2 ζουζουνιων και καινουργια στην πολη συγκεκριμενα στην Καλαμαρια!Ηθελα να πω σε ολες μια γλυκια καλησπερα και καλως σας βρηκα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σου χριστίνα!!και εγώ είμαι καινούρια στην πόλη και μένουμε και κοντά!εγώ δεν είμαι μαμά ακόμα (αργεί πολύ αυτό ακόμα :-P )αλλά μιας και είμαστε καινούριες και οι 2 εδώ, μπορούμε να τα λέμε :D

φιλιά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια!ειχα καιρο να μπω!λοιπον εγω ειμαι ανεργη νοσηλευτρια,ψαχνω δουλεια αλλα τιποτα!σκετη απογοητευση!και αφου δε δουλευω τα παιδακια μου τα εχω σπιτι μαζι μου!!

Link to comment
Share on other sites

πονεμένη ιστορία άνοιξες! από δουλειές δεν υπάρχει ούτε για δείγμα, και όσες υπάρχουν είναι πωλήσεις με ποσοστά...τρέχα γύρευε δηλαδή...και εγώ ψάχνω, γιατί είμαι καινούρια στην σαλόνικα, αλλά μάταια..προς το παρόν έχω ένα μαθητή που κάνουμε ιδιαίτερα-είμαι φιλόλογος (αδιόριστη φυσικά... :? ).

πάντως το ότι μπορείς να μείνεις με τα παιδάκια σου και να τα χαρείς , είναι πολύ σπουδαίο:)!!άλλες τα στερούνται τόσο, που λένε να άφηναν την δουλειά για να είναι μαζί τους.ουδέν κακόν αμιγές καλού λοιπόν :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα και απο μενα!παγωνει ο καιρος,δε βγαινουμε και τοσο εξω και η διαθεση πεεεεεεεεεφτει!!να δω το βαρυ χειμωνα τι θα κανουμε!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα!παγωνει ο καιρος,δε βγαινουμε και τοσο εξω και η διαθεση πεεεεεεεεεφτει!!να δω το βαρυ χειμωνα τι θα κανουμε!

ασε, ειδικα το κρυο δεν το αντεχω καθολου!!!ταινιουλες,παιχνιδακια με το παιδακι σου, και διαφορεσ αλλεςσ σπιτικες ασχολιες για να περασει ο χειμωνας!πφφφ ποτε θα ρθει ανοιξη???:confused:

Link to comment
Share on other sites

κ εγω καινουργια σε αλλη πολη αλλα θα σασ διαβαζω δεν πειραζει ε ? ελπιζω κ εγω να βρω εδω καινουργιεσ φιλεσ καινουργια ενδιαφεροντα .... προσ το παρων συντροφια μου το νετ ....


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

Και εγω με το κρυο εχω τσακωθει!δε το θελω καθολου!κρυο,οικονομικες δυσκολιες μας βλεπω φετος να ξεχασουμε τον εξω κοσμο εκτος του σπιτιου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...