Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , LeneL είπε:

      Εμείς παίρνουμε ένα τεράστιο χειροκρότημα για την συνεισφορά μας στην αύξηση του πληθυσμού...

      Γενικά δε θέλω να σε αποθαρρύνω, εγώ είμαι εκπαιδευτικός και δεν πήρα κανένα απολύτως επίδομα, λόγω του συνολικού εισοδήματος το οποίο μη φανταστείς ότι ξεπερνά κατά πολύ τις 40.000. ααα πήρα 40 ευρώ και για τα δύο από το δήμο που ανήκω, για το πρώτο γάλα!

      ούτε λοχείας κύησης και 9 μηνο;  εμένα ο άντρας μου είναι καπετάνιος όποτε όπως καταλαβαίνεις με παρασύρει το δικό του εισόδημα ! το δικό μ θα το έπιανε το 40αρι 

ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ,ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ ΠΑΙΔΙΚΟ Ή ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΤΜΟΜΑΓΕΙΡΑ?


elenitsa1

Recommended Posts

Σε λίγο καιρό ξεκινάμε και μεις φαγητάκι και η απορία μου είναι η εξής:

Χρησιμοποιείτε κατσαρόλα, ατμομάγειρα παιδικό (και αν ναι από ποιον είστε ευχαριστημένοι), ή ατμομάγειρα κανονικό? Επίσης στους ατμομάγειρες υπάρχει η δυνατότητα να προσθέσουμε ρύζι ή μακαρονάκι? Μπορούμε να ζεστάνουμε και το φαγητό?Περιμένω τη βοήθειά σας και σας ευχαριστώ!!!


3otVp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις

εγω χρησιμοποιησα ατμομαγειρα μεχρι τον 8ο μηνα.της Philips AVENT ατμομαγειρα και blender μαζι.κοιταξε για να κανεις το πρωι τα φρουτα σου το μεσημερι τα λαχανικα με την πατατα και το κρεας αντε και το ψαρι να σου πω ειναι οκ....ισως και για επιδορπιο γιαουρτιου που φτιαχνω εγω στον ατμο,πουρε κλοπ.αλλα ρυζι μακαρονια κλπ ολα θελουν κατσαρολα.δηλαδη ναι μεν στην αρχη χρειαζεται αλλα μετα ειναι ψιλο αχρηστο σε συντομο χρονικο διαστημα.εγω εμεινα ευχαριστημενη.αλλα δε νομιζω πως αξιζει 140 ευρω για λιγους μηνες.


PdTZp3.png

gOBTp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είχα μπει σε αυτό το τριπακι πριν 2,5 χρονια και ευτυχως δεν αγορασα κατι ειδικό για την προετοιμασία του φαγητού του μικρου μου. Εχω μια κατσαρόλα στην οποια μπαινει ενα καλαθακι με τρυπουλες και εκει μαγειρευω στον ατμό οτι θέλω. Και εγώ θα σου έλεγα να μην επενδύσεις σε κάτι που δεν θα χρησιμοποιησεις και αργοτερα. Αυτή είναι η δική μου άποψη. ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...