Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Mummy's babyclub


Recommended Posts

Τι κάνετε ;; Χάθηκα αλλα κυνηγάω από πίσω όλη μερα τον μικρό είναι όλη μερα στο πόδι μπουσουλάει πιάνεται σηκώνεται και περπατάει πιασμένος , θέλει να είμαι συνέχεια δίπλα του μαζί του αλλιώς κλαίει στο πάρκο κάθεται μονο 5 λεπτά ..ειναι πολύ ζωηρό παιδί και κάνει όλο ζημιές ..τωρα σκάει και το 7 δόντι μας ..τέλος του μήνα μετακομιζουμε παμε σε μεγαλύτερο σπιτι και επιτέλους θα εχει παιδικό δωμάτιο του εχω ψωνίσει ήδη πράγματα ..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 836
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • marmin

    marmin 312 δημοσιεύσεις

  • margi

    margi 230 δημοσιεύσεις

  • korina89

    korina89 147 δημοσιεύσεις

  • pepsi

    pepsi 49 δημοσιεύσεις

Κορίτσια μου τι κανετε; Ελπίζω να είστε καλά. Χα΄θηκα γιατ'ί είχαμε κάτι τρεξίματα με δικηγόρους κτλ.....Αφήστε, να μην σας τα λέω καλύτερα.

Εχει βάλει πολύ κρύο εδώ. Ανάψαμε καλοριφέρ κι αυριο λέω να στρώσω.Κι εδώ κρύωσε πολύ ο καιρός. Αυριο λεω να στρώσω.

Η μικρή μιλάει ακατάπαυστα. Δεν σταματάει, κορίτσια! Εν τω μεταξύ μιμείται διάφορους ήρωες παραμυθιών. Μία κάνει το λύκο, μία τα γουρουνάκια, μία τον παραμυθά, μία τη μάγισσα κτλ. Επίσης δεν μας αφήνει να μιλάμε μεταξύ μας, θέλει να μιλάμε μόνο σε αυτήν, μας υπαγορεύει τι να της λέμε και τι να την ρωτάμε......... " Μαμά, πες μου σαγαπώ μωράκι μου", "Μαμά πες τώρα, τι επαθε η μικρή μου;;;" κι άλλα τέτοια..........Πάνα δεν έχουμε βγάλει.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου τι κανετε; Ελπίζω να είστε καλά. Χα΄θηκα γιατ'ί είχαμε κάτι τρεξίματα με δικηγόρους κτλ.....Αφήστε, να μην σας τα λέω καλύτερα.

Εχει βάλει πολύ κρύο εδώ. Ανάψαμε καλοριφέρ κι αυριο λέω να στρώσω.Κι εδώ κρύωσε πολύ ο καιρός. Αυριο λεω να στρώσω.

Η μικρή μιλάει ακατάπαυστα. Δεν σταματάει, κορίτσια! Εν τω μεταξύ μιμείται διάφορους ήρωες παραμυθιών. Μία κάνει το λύκο, μία τα γουρουνάκια, μία τον παραμυθά, μία τη μάγισσα κτλ. Επίσης δεν μας αφήνει να μιλάμε μεταξύ μας, θέλει να μιλάμε μόνο σε αυτήν, μας υπαγορεύει τι να της λέμε και τι να την ρωτάμε......... " Μαμά, πες μου σαγαπώ μωράκι μου", "Μαμά πες τώρα, τι επαθε η μικρή μου;;;" κι άλλα τέτοια..........Πάνα δεν έχουμε βγάλει.

Μάρτζι μου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!! Δεν ξέρω περί τίνος πρόκειται αλλά τρεξίματα άνευ λόγου σοβαρού δεν υπάρχουν !! Καμιά κληρονομιά;; :tongue::tongue: χαχα αστειεύομαι αλλά πραγματικά φαντάζεσαι να μας ερχόταν καμία ουρανοκατέβατη;

Τι γλυκιά η κορούλα σου!! Εμένα ο μεγάλος κάνει κάτι παρόμοιο από το καλοκαίρι!! Όταν του λέω παραμύθια μου λέει τι να πω!! Αχαχα! Έχει πλάκα!! Λέγαμε για τον κοντορεβυθούλη με διασκευή βέβαια και έλεγε πες μαμά που ανέβηκε στο δέντρο και έπεσε και χάλασε το χέρι του και το πόδι του! Βρε έσπασε το χέρι του και το πόδι του, του λέω εκεί αυτός! Χάλασε το πόδι το χέρι και τη μέση του!! Και τα θυμούνται όλα τα άτιμα!! Του είπα ένα αυτοσχέδιο το μεσημέρι και το βράδυ μου το έλεγε ενώ εγώ τα μισά και παραπάνω ούτε που τα θυμόμουνα!! :cool::cool:

Προχθές δεήσαμε επιτέλους να πάμε τις φωτο την παραγγελία δηλαδή! Σήμερα στείλαμε και τα τραγούδια του ντιβιντι οπότε αισιοδοξώ μέσα στο Νοέμβρη να τα έχουμε όλα!!!

Αύριο είναι τα τελευταία μηνογεννέθλια του μεγάλου μας πριν γίνει τριών ετών :D:D:D

χθες πήγαμε παιδίατρο τα δίδυμα! Η κόρη τον έφαγε το γιο!! 83,5 πόντους και 10350 ο δε υιός 79,5 και 9950!! Είπε ότι βλέπει τον υιό πολύ νευρικό με το που μπήκε λέει είδε το μάτι του πως έπαιζε και κοίταζε γύρω γύρω! Μέσα έπεσε! Τον μεγάλο μου λέει ποτέ δεν τον θεωρούσε ζωηρό και φυσικά ούτε εγώ! Αλλά με αυτόν λέει θα ζοριστώ πολύ!!! Μέσα είναι! Με το γλυκούλι μου τον πρωτότοκο παντού μαζί από σαράντα ημερών πηγαίνουμε! Σε εφορίες, ικα, νοσοκομεία, σουπερ, παντού παντού παντού!!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Marmin μου, μακάρι να κληρονομούσαμε κι εμείς κάτι. Αλλά, δυστυχώς, έχουμε άλλα τρεξίματα και μάλλον θα ξεμπλέξουμε δύσκολα..........Τι να σου λέω τώρα. Αστο!

Τα μικρά μας είναι φοβερά! Καλά, τα δίδυμα έγιναν τεράστια! Μπράβο τα μικρούλια! Σε παιδεύουν λίγο τα ατιμούλικα, ε; Αχ, τα γλυκούλικά μου! Στειλε μου καμία φώτο κι αν μπορέσω θα στείλω κι εγώ τη δική μου!

Κορίνα, τι νεα από την Γερμανία;;


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Marmin μου, μακάρι να κληρονομούσαμε κι εμείς κάτι. Αλλά, δυστυχώς, έχουμε άλλα τρεξίματα και μάλλον θα ξεμπλέξουμε δύσκολα..........Τι να σου λέω τώρα. Αστο!

Τα μικρά μας είναι φοβερά! Καλά, τα δίδυμα έγιναν τεράστια! Μπράβο τα μικρούλια! Σε παιδεύουν λίγο τα ατιμούλικα, ε; Αχ, τα γλυκούλικά μου! Στειλε μου καμία φώτο κι αν μπορέσω θα στείλω κι εγώ τη δική μου!

Κορίνα, τι νεα από την Γερμανία;;

Γλυκό παίδεμα!! Άσε ούτε στα πιο τρελά μου όνειρα ένα χρόνο πριν ότι θα γίνουν έτσι τόσο σύντομα!!

Ο μεγάλος μου είναι άρρωστος από το Σάββατο ευτυχώς από χθες καλύτερα! Και από προχθές άρχισε κάτι περίεργα και η μικρή! Προχθές βράδυ και ψες βράδυ μας έκανε εμετό πολυ! Και όλη νύχτα ανά μία ώρα έκλαιγε πήγαινα έδινα πιπίλα και ευτυχώς ξανακοιμόταν! Άντε να δούμε απόψε! Πυρετό προς το παρόν τσουκ!!

Μάρτζι μου θα στείλω σίγουρα με την πρώτη ευκαιρία να τα δεις πως μεγάλωσαν!! Στείλε κ εσύ!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μάρτζι μου σου έστειλα τελικά φώτο!! Αλήθεια η κορούλα σου είναι ακόμα στον παππού και τη γιαγιά ή την πήρατε μαζί σας;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Marmin,τι είδα τις φώτο! Λοιπόν:

Μην με παρεξηγήσεις, αλλά δεν κατάλαβα ποιο μωρό είναι ποιο! Θεωρώ ότι μοιάζουν όλα πάρα πολύ μεταξύ τους. Σε μία φώτο που είναι ένα μωρό κοντά στο μπαλκόνι, ποιο είναι; Αρχικά νόμισα πως είναι ο Θράσος σε μικρή ηλικία, αλλά λέω όχι, δεν μπορεί. Πρέπει να είναι η μικρή σου, σωστα; Στην κούνια είναι ο μικρός Ιωάννης; Καλά, στην παραλία κατάλαβα ότι είναι ο Θράσος ο ένας κι είναι κούκλος. Αλλά και στην άλλη της παραλίας, φαίνονται ξεκάθαρα ποιο είναι το αγόρι, ποιο το κορίτσι. Το κορίτσι είναι πολύ αναπτυγμένο σε σχέση με το αγόρι, σωστά;;;

Η μικρή μοιάζει με τον άντρα σου, λέει ο άντρας μου! Εγώ νομίζω πως μοιάζει εσένα. Ο μικρός δεν έχω καταλάβει ποιον μοιάζει. Η μικρή πιστεύω πως είναι ίδια με τον Θράσο, όταν ήταν μικρός.

Το μικρό που βγάζει τη γλώσσα ποιο είναι;;;;;

Αχ, Μαρμιν, μπερδεύτηκα! Θα μου λες κάθε φορά ποιο μωρό είναι ποιο, οκ;;;;

Πάντως αυτό που κρατάω, είναι ότι είναι όλα κουκλιά! Να τα χαίρεστε!!!!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Marmin,τι είδα τις φώτο! Λοιπόν:

Μην με παρεξηγήσεις, αλλά δεν κατάλαβα ποιο μωρό είναι ποιο! Θεωρώ ότι μοιάζουν όλα πάρα πολύ μεταξύ τους. Σε μία φώτο που είναι ένα μωρό κοντά στο μπαλκόνι, ποιο είναι; Αρχικά νόμισα πως είναι ο Θράσος σε μικρή ηλικία, αλλά λέω όχι, δεν μπορεί. Πρέπει να είναι η μικρή σου, σωστα; Στην κούνια είναι ο μικρός Ιωάννης; Καλά, στην παραλία κατάλαβα ότι είναι ο Θράσος ο ένας κι είναι κούκλος. Αλλά και στην άλλη της παραλίας, φαίνονται ξεκάθαρα ποιο είναι το αγόρι, ποιο το κορίτσι. Το κορίτσι είναι πολύ αναπτυγμένο σε σχέση με το αγόρι, σωστά;;;

Η μικρή μοιάζει με τον άντρα σου, λέει ο άντρας μου! Εγώ νομίζω πως μοιάζει εσένα. Ο μικρός δεν έχω καταλάβει ποιον μοιάζει. Η μικρή πιστεύω πως είναι ίδια με τον Θράσο, όταν ήταν μικρός.

Το μικρό που βγάζει τη γλώσσα ποιο είναι;;;;;

Αχ, Μαρμιν, μπερδεύτηκα! Θα μου λες κάθε φορά ποιο μωρό είναι ποιο, οκ;;;;

Πάντως αυτό που κρατάω, είναι ότι είναι όλα κουκλιά! Να τα χαίρεστε!!!!

Μάρτζι μου καταρχήν να σου πω ότι το κοριτσάκι σου είναι σκέτη κούκλα!! Με το καρέ του το μαλλάκι σωστή δεσποινιδούλα!!!

Ας σου λύσω τις απορίες! Ναι η κόρη μας είναι πιο αναπτυγμένη από το διδυμοαδελφό της! Για την ακρίβεια τον τρώει και σε μπόι και σε βάρος!! Η μικρή μας όντως κ εμείς λέμε ότι είναι ίδια με τον Θράσο!! Στην κούνια είναι ο Θράσος αλλά η φώτο τώρα που την είδα είναι λίγο θολή οπότε για αυτό ίσως δεν τον κατάλαβες!! Αγκαλίτσα είναι ο Θράσος με την Αννούλα! Στην άλλη που είναι τέσσερις μαζί (η ανηψιά μου τις έφτιαξε έτσι) όπως κοιτάς επάνω αριστερά είναι ο Γιαννάκης, δίπλα η Αννούλα και κάτω από το Γιάννη το μωρό που βγάζει τη γλώσσα του είναι ο Θράσος!! Και ναι εκείνη που είναι όρθια μπροστά από το παράθυρο είναι η τσαπερδονοΑννούλα!! :tongue::tongue: Νομίζω απάντησα σε όλα ε;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Φιλεναδίτσα, τι κάνεις;

Βλέπω πως μόνο εμείς οι δυο μιλάμε εδώ τελικά. Οι άλλες μας ξέχασαν. Αλήθεια, τι κάνει η Τσέρυ;;; Αν σου πω πως πολλές φορές σκέφτομαι τότε που μιλούσαμε όλες μαζί, στο άλλο θεματάκι, κι αναπολώ εκείνες τις στιγμές; Μολονότι με καμία δεν είχα γνωριστεί, σας ένιωθα όλες τόσο δίπλα μου όλες εκείνες τις δύσκολες στιγμές πριν μείνω έγκυος κι αφού τελικά έμεινα. Κρίμα που χαθήκαμε.........

Τι κάνουν τα μωράκια σου; Εμείς καλά, δόξα τω θεω!


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδίτσα, τι κάνεις;

Βλέπω πως μόνο εμείς οι δυο μιλάμε εδώ τελικά. Οι άλλες μας ξέχασαν. Αλήθεια, τι κάνει η Τσέρυ;;; Αν σου πω πως πολλές φορές σκέφτομαι τότε που μιλούσαμε όλες μαζί, στο άλλο θεματάκι, κι αναπολώ εκείνες τις στιγμές; Μολονότι με καμία δεν είχα γνωριστεί, σας ένιωθα όλες τόσο δίπλα μου όλες εκείνες τις δύσκολες στιγμές πριν μείνω έγκυος κι αφού τελικά έμεινα. Κρίμα που χαθήκαμε.........

Τι κάνουν τα μωράκια σου; Εμείς καλά, δόξα τω θεω!

Όντως Μάρτζι μου τα δυο μας τα λέμε εδώ αλλά δεν με πειράζει καθόλου αφού μαθαίνω νέα σου!!! Και η Τσέρυ πριν λίγες μέρες ρωτούσε για εσένα! Μήπως να τα λέγατε μεσω μειλ;; ;);) Κάτι μέρες σαν κ αυτές που κοντεύουν τα γεννέθλια του πρωτότοκου μας σκέφτομαι κ εγώ εκείνες τις μέρες που περιμέναμε όλες μαζί ποια θα γεννήσει πρώτη η Λίλι ή εγώ;;; Κρίμα που χαθήκαμε αλλά αυτά έχει η ζωή! Εδώ χάνουμε φίλες που γνωριζόμασταν από παιδιά και από κοντά με τις ιντερνετικές δε θα γίνει;;

Τι κάνει η μικρούλα σου;; Πώς τα πάτε με το θέμα τουαλέτα;; Το προσπαθείς ή το αφήσατε;; Θα στολίσετε για τα Χριστούγεννα; Φαντάζομαι πως ναι ε;; Εγώ η δύσμοιρη προσπαθώ να καθαρίσω και συμμαζέψω το σπίτι αλλά μάταια κατά πως φαίνεται αφού τα τρία αστεράκια μου μπορούν σε χρόνο ντε τε να το κάνουν όπως πριν και χειρότερα αλλά δεν πτοούμαι θα στολίσουμε και μάλιστα σύντομα γιατί αν κ δεν θα κάνω γεννέθλια με κόσμο θέλω να είναι στολισμένα όταν του σβήσουμε τα κεράκια του :P:p


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά Μάρτζι το μεσημέρι που ξάπλωσα για νάνι έφαγα φλασιά! Θυμήθηκα που πριν καιρό μας έλεγες ότι τρέχατε σε κάτι δικηγόρους!! Εντάξει ξεμπερδέψατε;;


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Ελα, κοπέλα μου. Δυστυχώς τώρα ξεκινάμε με τα δικαστήρια. Καταθέσαμε προσφυγή και θα πάει το θέμα σε διοικτητικό δικαστήριο. 500 ευρώ τα έξοδα μόνο για αρχή. Ασε, Μαρμινάκι μου, πολύ βάσανο.......Ξέρεις τι είναι τώρα να αποσύρουμε πινακίδες από το αμάξι γιατί δεν βγαίνουμε οικονομικά και από την άλλη να ξεσπά αυτό με τα δικαστήρια και να πληρώνουμε όσα θα πληρώναμε για τα έξοδα του αμαξιού για όλο το χρόνο;;; Τραβάω τα μαλλιά μου........

Η μικρή έβγαλε την πάνα την ημέρα. Το βράδυ τη φοράμε. Λίγο θέμα με τα κακάκια έχουμε ακόμη, αλλά πού θα μας πάει;;; Θα τα μάθουμε κι αυτά. Εδώ που είμαστε το πολύ πολύ να βάλω τίποτα λαμπάκια για να χαρεί η μικρή. Στο σπίτι θα στολίσω 23 Δεκέμβρη, όταν δηλ επιστρέψουμε.


BnbHp3.png?SuJx0Ufr

Ηρθες, ψυχούλα μου, και μας φώτισες.....:P Σε λατρεύω...

Link to comment
Share on other sites

Ελα, κοπέλα μου. Δυστυχώς τώρα ξεκινάμε με τα δικαστήρια. Καταθέσαμε προσφυγή και θα πάει το θέμα σε διοικτητικό δικαστήριο. 500 ευρώ τα έξοδα μόνο για αρχή. Ασε, Μαρμινάκι μου, πολύ βάσανο.......Ξέρεις τι είναι τώρα να αποσύρουμε πινακίδες από το αμάξι γιατί δεν βγαίνουμε οικονομικά και από την άλλη να ξεσπά αυτό με τα δικαστήρια και να πληρώνουμε όσα θα πληρώναμε για τα έξοδα του αμαξιού για όλο το χρόνο;;; Τραβάω τα μαλλιά μου........

Η μικρή έβγαλε την πάνα την ημέρα. Το βράδυ τη φοράμε. Λίγο θέμα με τα κακάκια έχουμε ακόμη, αλλά πού θα μας πάει;;; Θα τα μάθουμε κι αυτά. Εδώ που είμαστε το πολύ πολύ να βάλω τίποτα λαμπάκια για να χαρεί η μικρή. Στο σπίτι θα στολίσω 23 Δεκέμβρη, όταν δηλ επιστρέψουμε.

Άσε Μάρτζι τα ξέρω τι ακριβά είναι τα δικαστήρια! Τουλάχιστον να τελειώσει γρήγορα και να βγάλετε και καμία άκρη γιατί αλλιώς είναι και ψυχική φθορά!! Υποθέτω πως δεν μπορούσατε να το αποφύγετε ε;;;

Μπράβο τη μικρή σου που έκοψε την πάνα! Δε νιώθεις σα να μεγάλωσε το κοριτσάκι σου τώρα που έγινε ανεξάρτητο;;

Εμένα ο μεγάλος με ρωτάει συνέχεια πότε θα χριστουγεννιάσουμε το σπίτι μας!! :tongue::tongue: Ψάχνουμε λαμπάκια με μουσική και καθυστερήσαμε! Είπαμε θα δούμε σε κανα δυο μαγαζιά ακόμα και αν δεν έχει θα βάλουμε μόνο αυτά που αναβοσβήνουν!!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .. Τι κανετε ;; Εγώ χάθηκα γιατι είχαμε μετακόμιση επιτέλους βολευτήκαμε και σήμερα στόλισα κιόλας .. Ο μικρός μεγαλωνει εχει λίγες μερες περπατάει μόνος του είμαι πολύ χαρούμενη .. Εχει 7 δόντια τωρα .. Απο λεξούλες λέει μαμά ,μπαμπά , μαμ , νταντα, άντε , και αλλα δικά του .. Ετοιμαζόμαστε για γενέθλια τωρα σε ένα μήνα ήδη διάλεξα τούρτα Χαχα

Μαρτζι ελπίζω να ξεμπερδεψετε σύντομα ..

Μπράβο που βγάλατε και πάνα


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .. Τι κανετε ;; Εγώ χάθηκα γιατι είχαμε μετακόμιση επιτέλους βολευτήκαμε και σήμερα στόλισα κιόλας .. Ο μικρός μεγαλωνει εχει λίγες μερες περπατάει μόνος του είμαι πολύ χαρούμενη .. Εχει 7 δόντια τωρα .. Απο λεξούλες λέει μαμά ,μπαμπά , μαμ , νταντα, άντε , και αλλα δικά του .. Ετοιμαζόμαστε για γενέθλια τωρα σε ένα μήνα ήδη διάλεξα τούρτα Χαχα

Μαρτζι ελπίζω να ξεμπερδεψετε σύντομα ..

Μπράβο που βγάλατε και πάνα

Κορίνα διάλεξες τούρτα ε;; Εμείς έχουμε την ΤΡίτη γεννέθλια και ούτε την παραγγείλαμε!!! Τι σχέδιο;;; Κάτσε να μαντέψω!! Τα αεροπλάνα;; :tongue::tongue::tongue:

Μπράβο τον υιό! Κάνει πολλά πράγματα!! Πάει μεγάλωσε και αυτός!! Αφού περπάτησε κ όλας!!! Καιρός για το δεύτερο :P


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...