Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

**Αποκριάτικη Συνάντηση Ανατολική Θεσσαλονικη**


kalamaraki

Recommended Posts

Αμάν βρε κορίτσια συγνώμη που θα το πω αλλά από τότε που μας κάνανε το parents cafe δεν μπορούμε να συναντιώμαστε τόσα πολλά μέλη όπως παλιά...

Να κανονίσουμε πάλι για ένα καφέ αυτη τη βδομάδα, μέσα είμαι εγώ, να ντύσω και τη μικρή καρναβαλάκι γιατί δεν την έντυσα καθόλου φέτος :oops::|:-|

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Kαλά μη φανταστείς ούτε κι εμεις ντυθήκαμε τελικά, αλλά εκτός Παρασκευής μάλλον ελεύθερη είμαι, αρκεί όπου πάμε να έχει κοντά να παρκάρω ;)

Aς δούμε αν θα έρθει και καμιά άλλη, μη φαίνεται πως πάντα εγώ πετάω τη σκούφια μου :) :)

Aντε κορίτσια, άντε kalamaraki μου, άντε bouboukitsa πού είστε?


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα μανούλες απο Ανατολικά,

Εγώ είμαι η Ιωάννα μαμά της Λιλας 3,5 χρ.

Θέλετε να συναντηθούμε την Πέμπτη σε έναν παιδότοπο στη Κρήνη ? Εμείς πάμε συχνά στο Kokolimbo η άν σας βολευει κάπου αλλού κανένα προβλημα.

Φιλάκια ααααααα


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σου mamina.

Πάλι εγώ θα απαντήσω πρώτη? Φαίνεται ότι μόνο εγω πετάω την σκούφια μου για βόλτες!

Aυτήν την Πέμπτη πάντως δεν μπορώ.

Θα δω τη συνέχεια του post και θα πράξω ανάλογα ;)


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μήπως θα πρέπει να γίνει νέο post και να μη λέει Αποκριάτικη Συνάντηση γιατί κανείς δεν θα το δει?????

Μήπως θέλεις να κάνεις ένα νέο θέμα???? Λέω τώρα μήπως???? Να το δουν κι άλλες Θεσσαλονικιές μανούλες κλεισμένες μέσα σαν εμένα?

Δουλεύω τα πρωινά πράγματι, αλλά κι αυτή την Πέμπτη έχω δουλίτσα. Παρασκευή?

Σάββατο πρωί έχει μια λαϊκή στην Κρήνη απ' ότι πληροφορήθηκα την προηγούμενη φορά. Δεν ξέρω που είναι αυτός ο παιδότοπος πάντως. Εχει και χώρο για τα πιο μικρούλια, ξέρεις?


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Hello,

ok tha annoikso ena neo topic. I laiki toy savatoy einai piso apo to paidiko stathmo merimna pontion kyion. To kokolimbo einai 5 lepta apo kei me ta podia alla einai konta sth ethniki trapeza an ksereis apenanti apo to parko. Telos panton tha valo neo thema kai milame ksana

filakiaaaaaa


jwWYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Hello,

ok tha annoikso ena neo topic. I laiki toy savatoy einai piso apo to paidiko stathmo merimna pontion kyion. To kokolimbo einai 5 lepta apo kei me ta podia alla einai konta sth ethniki trapeza an ksereis apenanti apo to parko. Telos panton tha valo neo thema kai milame ksana

filakiaaaaaa

Δεν ξέρω τίποτα από Κρήνη. Μόνο τα κεντρικά. Θα ψάξω το νέο θέμα!


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τίποτα από Κρήνη. Μόνο τα κεντρικά. Θα ψάξω το νέο θέμα!

Γειά σας κορίτσια είμαι η Ολίνα, νέα στην παρέα και είπα μήπως θέλετε να σας πω για έναν παιδότοπο που έχει πολύ έυκολη πρόσβαση και εύκολο πάρκιν και είναι πεντακάθαρος και φοβερός. Η χώρα του Peter Pan στον Αγιο Ιωάννη πίσω σχεδόν απο την Φενα. Απλά το αναφέρω για μια αλλαγή και βλέπω ότι ψάχνετε για μέρος συνάντησης. Άντε κανονίστε το θά έρθω και εγώ με τα ζουζούνια μου.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια είμαι η Ολίνα, νέα στην παρέα και είπα μήπως θέλετε να σας πω για έναν παιδότοπο που έχει πολύ έυκολη πρόσβαση και εύκολο πάρκιν και είναι πεντακάθαρος και φοβερός. Η χώρα του Peter Pan στον Αγιο Ιωάννη πίσω σχεδόν απο την Φενα. Απλά το αναφέρω για μια αλλαγή και βλέπω ότι ψάχνετε για μέρος συνάντησης. Άντε κανονίστε το θά έρθω και εγώ με τα ζουζούνια μου.

Ανοίξαμε το νέο θέμα για να μην μπερδευόμαστε με απόκριες πια.

Όποια θέλει ας δει εδώ

http://www.parentscafe.gr/showthread.php?t=933

Θα μεταφέρω και την πρότασή σου εκεί.


an1cCvJoSf-1110MzA1OTAzZHwwMDAwNTU0ZGF8TXkgbGl0dGxlIHByaW5jZSBpcw.gif 932708c9ku0fnaz0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...