Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 16 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

Cafe Δεκέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ρε κορίτσια σας ζηλευωωωωωωωωωωωωωω!!! θελω και εγω να βγω για καφεδάκι με τις ιντερνετικές φίλεναδίτσες μου!!!! ετσι μου ερχεται να πάρω τον μπεμπη μου και να κατεβουμε στην Αθήνα για βολτίτσα!!!!

μόλις γυρίσαμε από Θεσ/κη πήγαμε σε βαφτίσια, πρωτη φορά ο μικρός σε ταξίδι και ήταν άψογο το μανάρι μου! ουτε γκρίνιαξε ούτε έκλαψε κύριος στο καροτσάκι του και όλη την ώρα κοιμόταν..... το παθαίνει αυτό όταν ακούει παπάδες, μάλλον στη βαφτισή του θα ροχαλίζει!!!

καλέε εγώ πηγαίνω στα προφίλ σας και δεν βλέπω να υπάρχει άλμπουμ κάπου!!!! πρέπει να κάνω κάτι????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    1761

  • marina mimi

    1737

  • inaki

    1682

  • Sofia_m

    1464

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ποιος αλλος εχει χαζεψει και λες και εγω?

εσυ ησουν ετσι απο την αρχη βρε!!!:tongue::mrgreen:....Παντως πλακα πλακα, καμια φορα διαβαζω τα μηνυματα μου και λεω δε μπορει..δυσλεκτκο θα ειμαι...:rolleyes:

και δεν ειμαστε καθολου σαικο οι αλλες ειναι ηληθιες που αφηνουν τα παιδια μονα τους

ελα ντε..... απορω ...δε βλεπουν τι γινεται???

εγω δεν το ειχα σκεφτει να πω την αληθεια γιατι πολυ απλα ...δεν μου ετυχε :-P

marina ασε κατω τα νεφρά μου!!! Αλεκα ελα χωρίς,όλο και καποιο νινι θα σου πασάρουμε :-P

Μεγαλωνοντας τα μωρουλια μας, μας χαριζουν πιο πολλες χαρες και πιο πολλα αγχη...;).....Θα παω απο τη Σοφια αμα ειναι να παρω καμια νυφιτσα :-D

Put θειά +νεφρά down slowly !!! ;););)

:P:p:mrgreen:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσια σας ζηλευωωωωωωωωωωωωωω!!! θελω και εγω να βγω για καφεδάκι με τις ιντερνετικές φίλεναδίτσες μου!!!! ετσι μου ερχεται να πάρω τον μπεμπη μου και να κατεβουμε στην Αθήνα για βολτίτσα!!!!

μόλις γυρίσαμε από Θεσ/κη πήγαμε σε βαφτίσια, πρωτη φορά ο μικρός σε ταξίδι και ήταν άψογο το μανάρι μου! ουτε γκρίνιαξε ούτε έκλαψε κύριος στο καροτσάκι του και όλη την ώρα κοιμόταν..... το παθαίνει αυτό όταν ακούει παπάδες, μάλλον στη βαφτισή του θα ροχαλίζει!!!

καλέε εγώ πηγαίνω στα προφίλ σας και δεν βλέπω να υπάρχει άλμπουμ κάπου!!!! πρέπει να κάνω κάτι????

πρεπειο να γινεις φιλη και καλα...θα σου στειλω ρικουεστ


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΤΑ 99%ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΣΥΖΥΞ..ΦΑΜ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΗ ΑΡΘΡΙΤΙΔΑ ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΠΕΡΝΑΕΙ...ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΠΩΣ ΕΥΤΥΧΩΣ


:-D

Link to comment
Share on other sites

μαντεψτε που μπαινει το <<εχω>>

:-D:-D:-D:-D:-D

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΤΑ 99%ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΣΥΖΥΞ..ΦΑΜ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΗ ΑΡΘΡΙΤΙΔΑ ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΠΕΡΝΑΕΙ...ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΠΩΣ ΕΥΤΥΧΩΣ

αχ βρε...εισαι και μικρουλι...


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

μαντεψτε που μπαινει το <<εχω>>

:P:p:p

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΤΑ 99%ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΘΑ ΤΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ Ο ΣΥΖΥΞ..ΦΑΜ ΜΟΥ ΕΧΩ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΤΙΚΗ ΑΡΘΡΙΤΙΔΑ ΟΠΟΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ ΠΕΡΝΑΕΙ...ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΠΩΣ ΕΥΤΥΧΩΣ

Υπομονή κοριτσάκι.....


Link to comment
Share on other sites

Η Μαρίνα κάνει και με το δεξί !!! :lol::lol::lol:
χαχαχα ωραιο χιουμορ εχετε να σφηξουμε τις ζωνες μας να μη μας βγει κανενα νεφρο

:lol::lol::lol::lol:

ο μικρός σήμερα μας έβγαλε την πίστη!!! τώρα πάμε για νανι...


15y6xxxv0qx3picm.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


:lol::lol::lol::lol:

ο μικρός σήμερα μας έβγαλε την πίστη!!! τώρα πάμε για νανι...

εγω σημερα προσπαθω να τον κοιμησω χωρις κουνημα μονο του στη κουνια και εχω παει 100 φορες μεσα μιλαμε για χιλιομετρα Αν οχι Θεσσαλονικη μεχρι την Κατερινη θα ειχα φτασει


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

βρε Μαρίνα δεν συμφερει αυτο, θα χάσεις κανενα κιλό ετσι!

Και με το κουνημα στο καροτσι τα χερια και τη μεση μου........Πρεπει να διαλεξω ε?.....................Παω για κουνημα


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!!!Επιστρέψαμε χθές τελικά αντί της Τετάρτης.Είμαστε καλά και ελπίζω και εσείς και τα μικρούλια το ίδιο:PΔεν έχω προλάβει να διαβάσω τίποτα ακόμη αλλά που θα μου πάει θα βρω λίγο χρόνο;)


as1cF3H0g410010MTIwZHwwMDQyNTBqZHxteSBiYWJ5IGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες :P

Που είσαστε σήμερα? Τώρα που επέστρεψα εγώ, χαθήκατε εσείς?

Για την συνάντηση δεν ξέρω τι να κάνω, γιατί η Αγγελική σχολάει 12:35. Ίσως να έρθω κατά τις 1 και, αν σας προλάβω....


4wPzp3.png izCMp3.pngkAQgp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...