Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ!!!SUMMER GIRL σετακια επωνυμα 6m-2ετωνΠΑΠΟΥΤΣΙΑ δερματινα ανατομικα ν21


Recommended Posts

6-9m

MEXX παντελονακι με ανοιγμα απο κατω για ευκολη αλλαγη πανας και πολυ δροσερο υφασμα μαζι με δυο μπλουζακια ΝΙΚΕ + ARMYKID

13?

11524deb-f417-4087-85a0-af6c7156368b.jpg

LAPIN αφορετο φουστανακι το οποιο αδικειται απο τη φωτο με ασημενια κλωστη 15?

72454ce1-11f4-4106-9e16-055affeab4ff.jpg

imagejpg5.jpg

MARKS & SPENCER σορτσακι μαζι με δυο μπλουζακια ZARA 6?

imagejpg2.jpg

BENETTON σετακι μπλουζα-φουστα με swarovski και αφορετο αλλα πλυμμενο μαγιω LAPIN BORA BORA του οποιου εχει απλωσει λιγο το χρωμα και γραφει για 2 ετων....κατι που δεν ισχυει ειναι πολυ πιο μικρο και ο λογος που δεν το φορεσαμε ποτε.....

13?

a475a978-d153-458a-a587-6e0cd347d231.jpg

12m

REPLAY φουστα/σαλοπετ αφορετη με δυο μπλουζακια ORCHESTRA & BENETTON 13?

imagejpg4.jpg

18m OBAIBI σαλβαρι και ΒΕΝΕΤΤΟΝ μπλουζα με γκλιτερ

15?

imagejpg10.jpg

imagejpg9.jpg

18-24m GAP φουστα με ALOUETTE μπλουζα 15?

imagejpg3.jpg

2ετων

ALOUETTE τζην αμανικο 9?

imagejpg7.jpg

ΒΕΝΕΤΤΟΝ τζην φουστα μαζι με δυο μπλουζακια ενα ροζ MOTHERCARE + ενα κιτρινο ZARA

12?

imagejpg8.jpg

DICOSTA δερματινα ανατομικα παπουτσια, να εχουν φορεθει το πολυ 2-3 φορες, αρχικη τιμη 68? τα δινω 18?

imagejpg2-1.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...