Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Αααααχ,

Εγώ κορίτσια μου... ειλικρινά κουράστηκα πάρα πάρα πολύ το Σ/Κ.... και κυρίως το Σάββατο για να είμαι ειλικρινής αφού έκανα "καλά" όλο το σπίτι, μαγείρεψα κλπ.... εχθές πάλι πίεσα τον εαυτό μου να σιδερώσει (έπρεπε) γιατί σήμερα με περιμένουν άλλα άπλυτα !

Πώς γίνεται και αυτό το καλάθι δεν μένει στιγμή άδειο... ήμαρτον Θεέ μου ! Με αυτή την απορία θα πάω λέμε !:confused:

Το χω ψάξει πολυ και εντελώς επιστημονικά μπορώ να σε βεβαιώσω πως το ρημαδοκάλαθο... ΓΕΝΝΑΕΙ!

Ναι.... ναι... γεννάει ρούχα... ! Είναι σίγουρο και καρα-τσεκαρισμένο!!! :tongue::tongue::lol:

Υ.Γ. Και μένα πάντα έχει μέσα έναν σκασμό ρούχα αλλά τα κάνω με το δικό μου πρόγραμμα. Αστο να έχει! :wink:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια γεια σαςςςς!!!!

Βρήκα τρόπο να βγαίνει η μασκαρα τελειως απο τις πετσέτες ενδιαφέρεται καμμια?

Γιατί κουκλί μου ????????????? ΔΕΝ ξεβάφεσαι ????? :rolleyes:

Ριξ΄το πάντως το κολπάκι σου, καλοδεχούμενο ! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Μμμμμ μάλλον μόνο εγώ λερώνω τις πετσετούλες μου με μασκαρα και δεν μου βγαίνει.... όπως και να έχει όμως για οποιαδήποτε συμπάσχουσα βάζω στις βρωμιές πάνω ένα διάλυμα απο 3 μερη νερό και 1 μέρος αμμωνία φαγητού και τα βάζω στο πλυντήριο, το αποτέλεσμα του είναι υπέροχη αστραφτερή καθαριότητα δοκιμάστε το...

Link to comment
Share on other sites

Πλέον κρατώ μόνο τον τελευταίο και τον αντικαταστώ πάντα ώστε να μην γεμίζω χαρτούρα.

Έχω αγοράσει ένα μικρό κλασερ (σε ύψος μισό Α4) και εκεί έχω βάλει διαχωριστικά και βάζω τηλέφωνο, πιστωτική, νερό κλπ.

Μην κρατάς πολλούς ματάκια μου, σε πήζουν στην χαρτούρα! :-)

Ειρήνη, πρώτα πρώτα περαστικά στο μικρούλι σου κ να μην είναι τίποτα.

Όσο για τους λογ/σμους,κ εγώ με ένα κλασέρ θέλω να παραμείνω, οπότε πέταμα τα παλιά:lol:

Ειρήνη η ιδέα σου για μαξιλαράκια- πουλοβεράκια που είχες αναρτήσει παλιότερα, πολύ χουχουλιάρικη είναι!!Αν βρω μοδίστρα που μπορεί να το κάνει,σκέφτομαι να κάνω δύο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μμμμμ μάλλον μόνο εγώ λερώνω τις πετσετούλες μου με μασκαρα και δεν μου βγαίνει.... όπως και να έχει όμως για οποιαδήποτε συμπάσχουσα βάζω στις βρωμιές πάνω ένα διάλυμα απο 3 μερη νερό και 1 μέρος αμμωνία φαγητού και τα βάζω στο πλυντήριο, το αποτέλεσμα του είναι υπέροχη αστραφτερή καθαριότητα δοκιμάστε το...

Σπάνια μου συμβαίνει, miu miu μου, γιατί φροντίζω να καθαρίζω καλά τα ματάκια. Αν δεν τα καθαρίσω καλά, την επομένη ξυπνάω και είμαι σαν πρεζόνι σε αποθεραπεία οποτε.... :lol::lol::lol:

Ευχαριστούμε πολυ! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα καλη εβδομαδα να εχουμε.Ειρηνακι περαστικα στο παληκαρακι σου.Σημερα τρεχω απο το πρωι για καποιες ιατρικες εξετασεις.Μονο πληντυριο ρουχων και πιατων ετοιμασα και σε λιγο πρεπει να φυγω για μαθημα.Φιλακια πολλα:P

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, πρώτα πρώτα περαστικά στο μικρούλι σου κ να μην είναι τίποτα.

Όσο για τους λογ/σμους,κ εγώ με ένα κλασέρ θέλω να παραμείνω, οπότε πέταμα τα παλιά:lol:

Ειρήνη η ιδέα σου για μαξιλαράκια- πουλοβεράκια που είχες αναρτήσει παλιότερα, πολύ χουχουλιάρικη είναι!!Αν βρω μοδίστρα που μπορεί να το κάνει,σκέφτομαι να κάνω δύο.

Ευχαριστώ βρε κοριτσάκι μου! :( Ελπίζω να μην είναι τίποτα και γω!

Ναι! Ξεφορτώσου τα παλιά και σκέψου μήπως πάρεις ακόμη μικρότερο κλασεράκι, εκτός αν έχεις βολευτεί!

Το κάνουν και είναι εύκολο, όπως είδα. Έδωσα στη δικιά μου ένα και μου ζήτησε μόνο 8?. Θα δω το αποτελεσμα και θα σας πω.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξεβάφομαι και μάλιστα πλένομαι με εκείνο το γνωστό ροζ σαπούνι αλλα η μασκαρα μου είναι απο τις δύσκολες και παντα αφήνει κάτι....

Κοριτσάκι μου

Θες οπωσδήποτε ξεβαφτικό ματιών. Δεν σε καλύπτει το σαπούνι!

Και γω πλένω το προσωπο μου με υγρό σαπούνι αλλά αφού πριν έχω ξεβάψει τα ματακια! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

[quote=nirma;140829

Το καλύτερο από όλα είναι ότι βρήκα ένα πρόγραμμα γυμναστικής στον υπολογιστή και ξεκίνησα εχθές κάνοντας μία ολόκληρη ώρα !!!:P

νιρμα μου αν δε σου κανει κοπο μπορεις να μου πεις που βρηκε το προγραμμα που ενδιαφερομαι και εγω να κανω

Χαρά ευχαριστώ που το θυμήθηκες

τιποτα γλυκια μου

Αν μπορεί να μαγειρεύει κι όλας... πάρε μου και μένα μία!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

καλε μην αγχωνεσε για το μαγειρεμα θα στο κανω εγω που μου αρεσει και πολυ και θα στα στελνω με κουριερ εγω ειμαι γεννημενη για catering τοσο πολυ που μου αρεσει να μαγειρευω


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια μου γλυκα καλη εβδομαδα να εχουμε.Ειρηνακι περαστικα στο παληκαρακι σου.Σημερα τρεχω απο το πρωι για καποιες ιατρικες εξετασεις.Μονο πληντυριο ρουχων και πιατων ετοιμασα και σε λιγο πρεπει να φυγω για μαθημα.Φιλακια πολλα:P

Κουκλί μου!!!

Ευχαριστώ πολυ! :P

Τι εξετάσεις? Μην απαντήσεις, δεν ρωτώ απο περιέργεια, απλώς εννοώ ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό! :!:

Και γω σήμερα... σχεδόν τίποτα δεν έχω κάνει. Είχα δουλίτσα στο site με μία ειδική θεραπεία και έπρεπε να την αναρτήσω, έπλυνα μερικά πιατάκια, μαγείρεψα φαγάκι και σε λίγο θα διαβάσω το φιογκάκι μου... Χαλαρά! ;)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλε μην αγχωνεσε για το μαγειρεμα θα στο κανω εγω που μου αρεσει και πολυ και θα στα στελνω με κουριερ εγω ειμαι γεννημενη για catering τοσο πολυ που μου αρεσει να μαγειρευω

Ορίστε! Το βρήκαμε!

Εσύ θα μου μαγειρεύεις και γω θα σου κάνω το σπίτι σου το πιο οργανωμένο της χώρας! Η Martha Steward θα τρέμει μπροστά στα ντουλάπια σου!!!! :tongue::lol::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Eνδιαφέρον Miu Miu!

Τα μπαλκόνια μου το χειμώνα και εγω μία φορά την εβδομάδα τα κάνω,το καλοκαιρι κάθε δυο τρεις ημέρες πότε με λάστιχο και πότε με τη σφουγκαρίστρα.

Ειρηνη μου ευχαριστώ για την πληροφορία,δεν έχω προφίλ αλλα αν μπορέσω θα σε κάνω add από της αδερφής μου,θέλω πολύ να δω την δουλειά σου!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ορίστε! Το βρήκαμε!

Εσύ θα μου μαγειρεύεις και γω θα σου κάνω το σπίτι σου το πιο οργανωμένο της χώρας! Η Martha Steward θα τρέμει μπροστά στα ντουλάπια σου!!!! :tongue::lol::lol::lol:

αχ ναι μπραβο αυτο ακριβως θελω και απο μενα οτι φαγητο-γλυκο θελεις ενα θα σου πω χωρις να το πενευτω η ψωναρα;) εχτες φαγαμε 2 ταψια γαλαμπουρεκο 6 ατομα το ειχα πετυχει ομως το ατιμο:D:D:D


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

αχ ναι μπραβο αυτο ακριβως θελω και απο μενα οτι φαγητο-γλυκο θελεις ενα θα σου πω χωρις να το πενευτω η ψωναρα;) εχτες φαγαμε 2 ταψια γαλαμπουρεκο 6 ατομα το ειχα πετυχει ομως το ατιμο:D:D:D

Χαρά τέτοια ώρα τι μας κάνεις!!!Κομοτηνή στέλνεις?:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...