Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ρουχα για αγορι 0-1,5 κ κουβερτακια


Recommended Posts

εχω δυο τσαντες τεράστιες του τζαμπο ρουχα για μωρο αγορι 0-1,5 χρονων κ μια με κουβερτακια σε πολύ καλη κατασταση δεν μπορω να φωτογραφισω είναι παρα πολλα οποια ενδιαφέρεται όλα μαζι 70ευρω είναι πανω από εκατο ρουχα κ είναι κ μαρκας κ καλη ποιοτητα συν παπούτσια εχει παντοφλες κ καλοκαιρινα κ δωρο τα κοριτσίστικα μπουφανακια για μωρο η ότι βρω εχω κ παπα κοριτσίστικα... θα τα βρουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

είναι πραγματικη ευκαιρια δε το λεω για να τα πουλησω μονο, είναι παρα πολλα μαρκες κ σε καλη κατασταση, καλοκαιρινα κ χειμωνιάτικα,

δε θα χασετε....εμενα μου πιανουν χωρο γιαυτο.

Link to comment
Share on other sites

ισχυει ....φωτο καποια από αυτά ,λειπουν τα 4 παπούτσια , συν παντοφλες, κ κορμακια πολλα για μωρα κ καλοκαιρινα,είναι πολύ λιγες οι φωτο , μαζι με τα πιτσιρικια μου είναι πολύ δυσκολο να κατσω να κανω κατι με λεπτομερεια συγνωμη.

S1080006.jpg

S1080007.jpg

S1080004.jpg

S1080002.jpg

S1080001.jpg

S1080009.jpg

S1080008.jpg

Link to comment
Share on other sites

είναι πραγματικη ευκαιρια δε το λεω για να τα πουλησω μονο, είναι παρα πολλα μαρκες κ σε καλη κατασταση, καλοκαιρινα κ χειμωνιάτικα,

δε θα χασετε....εμενα μου πιανουν χωρο γιαυτο.

Αν σου πιάνουν χώρο ,δώσε τα σε κάποια μανούλα που έχει ανάγκη , κι όχι να περιμένεις να τα πουλήσεις.

Απ ότι είδα , στο parents , ζητάς ρούχα και παπούτσια.Κατανοώ , την κάθε δύσκολη κατάσταση , αλλά όχι τα δικά μας να τα πουλάμε , αλλά να ζητάμε να μας χαρίσουν !!!!!!!!!!!!!!!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν είναι ετσι όπως τα λες τεσπα....γιατι δε ξερεις κ βγαζεις ευκολα συμπερασματα.

Δεν βγάζω κανένα συμπέρασμα....λέω αυτό που διάβασα.Είχα σκοπό να μαζέψω ρούχα για το αγοράκι σου, αλλά πως ξέρω ότι αν δεν του κάνουν , δεν θα τα πουλήσεις?

Λυπάμαι ,αλλά το θεωρώ ανέντιμο , από την μια να ζητάς από την άλλη να πουλάς.:shock:

Καλή συνέχεια !!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...