Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Cafe Σεπτέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • makarinaerthei

    3411

  • fairytale

    3304

  • maria_s

    2450

  • zoi_m

    1533

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

δυστυχως επειδη και εγω εχω διαβασει και εχω δει σχετικα στο youtube γι αυτο και τρεμω! πως γινεται αυτη η εξεταση; ποσο κοστιζει; αν ειναι να στειλω τον αρη να την κανει στο ΓΝΑ γιατι εμας το ταμειο μας σταματησε να πληρωνει! :(

εγω θα την κανω στο Χωρεμειο του Αγία Σοφία γιατί εκεί ελέγχουν το 95% των μεταλλάξεων της ασθένειας....κοστιζει γυρω στα 250 ευρω απ'οσο ξέρω....

υπάρχει και το Λαικό νοσοκομείο που έχει τμημα αλλά εκεί ελέγχουν το 80% αν δεν κάνω λάθος....συν οτι αργεις να κλείσεις ραντεβού...

τωρα για το ΓΝΑ δεν ξερω τι παίζει....

εγω επελεξα το Χωρεμειο λόγω του ελέγχου του 95%....

και διαβασα οτι μπορείς αν τους στειλεις το αιμα σε συνεννοηση με μικροβιολογικό στην πολη που μενεις....

απλά πρέπει να πάρω πληροφορίες να το οργανωσω...


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

τελεια!!!!

ειδικα το 2ο!!!

συμπι......με το 3ο μηπως προσπαθεις να μας πεις κατι??????????????????????????????:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Την 3η μπλούζα την έχω....μου την είχε πάρει δώρο ο άντρας μου στη 2η εγκυμοσύνη....:confused::rolleyes:

Καλημερα!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ε άντε να περασουν αυτα να μας κάνεις καμια ανακοινωση σε λίγο καιρό!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D

κι εγω θέλω να ξεμπερδευω με εξετάσεις κλπ για να βάλω μπρος με τον καινουριο χρονο!!!!

καλά αν σου πω τι σκέφτηκα θα γελάς 2 χρόνια!!!

ήθελα να γεννησω πάλι Σεπτέμβριο το 2ο....αλλά σκέφτηκα οτι αν γεννησω Σεπτέμβριο, πάλι δε θα κάνω πάρτυ στα γενέθλια της Βαλ μια και ούτε φετος δεν καναμε λόγω πένθους οπότε λέω να αρχίσουμε τις προσπάθεις κατα Γενάρη!!!!!

με τη λογική πάντα οτι θα μου έρθει αμέσως η εγκυμοσύνη όπως στη Βαλ έτσι????!!!!


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Κλεο μου!!!!

πως πανε οι buisnness?

αγχωθηκα με τις εξετασεις!

business συγκρατημένα, περιμένουμε τη νομιμότητα! Χαχα αυτό μας μάρανε!

Τη κυστική να τη κάνετε, είναι must.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

business συγκρατημένα, περιμένουμε τη νομιμότητα! Χαχα αυτό μας μάρανε!

Τη κυστική να τη κάνετε, είναι must.

άντε με το καλό να ερθει η νομιμότητα και πολλές πολλές παραγγελίες!!!!!

μα κι εσυ χαθηκε να το κανεις απο πέρσι που ειχαμε ένα σωρο γεννητουρια στο περιβάλλον μας????????????:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

εγω θα σου είχα παραγγείλει καμια 10αριά τουλάχιστον!!!:D:D:D

ένας λόγος που θα αλλάξω το γυναικολόγο μου, εκτός του οτι δεν αναλαμβάνει vbac είναι και αυτός....οτι όταν του ανέφερα την εξεταση της κυστικης όταν είχα πάει για τεστ παπ, γέλασε και σχεδόν με κοροιδεψε λέγοντας οτι σιγά την απαραίτητη εξέταση....μα του λέω, διαβασα οτι πλέον ανηκει στις απαραίτητες πλέον για τον προγεννητικό....κι αυτός γελούσε λίγο ειρωνικά...

εγκληματικη αδιαφορία κατα τη γνωμη μου απο τη μεριά του...:(


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχα κοπελιά να μου παραγγείλεις για τα 10 πρώτα γενέθλια κ τις 10 βαφτίσεις τότε!

να βρεις ένα γυναικολόγο που δεν είναι ευθυνόφοβος θα έλεγα.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!!απεργος και εγω!

χτες ξεπατωθηκα στις δουλειες σημερα εχω την κοπελα να κανει τα υπολοιπα!ειμαι ομως πανετοιμη να υποδεχθω το χειμωνα!!!!(τρομαρα μου)!

κυστικη ινωση ειχα κανει κ εγω οταν ημουν εγκυος!μια φορα την κανεις ομως...οχι καθε φορα που μενεις εγκυος ετσι δεν ειναι?

μαρακι μου περαστικα..τα εχω περασει κ το ξερω!2-3 χρονια ταλαιπωριομουν...μολις τελειωνα αντιβιωση για ουρολοιμωξη να οι μηκυτες κ μετα θεραπεια κ μετα καπακι ουρολοιμωξη..τα ειχα δει ολα!τα μικροβια ανθεκτικα,εκανα μεχρι κ ενεσεις...αυτο ομως που σε σωσει ειναι νερο!!!!πινε νερο!εγω εδω και 3 χρονια που δεν με εχει ξαναπιασει πινω 2 λιτρα θελω δεν θελω!αν θες οτιδηποτε πες μου το κατεχω το αθλημα...α και πρεπει να προσεχεις να μην σε ξαναπιασει συντομα...αν μεινεις 2 χρονια χωρις ουρολοιμωξη τοτε μειωνεις κατα πολυ τις πιθανοτητες να υποτροπιαζουν συνεχεια....

σοφακι μου το βαλεριακι τι κανει????

κλεοπατρακι χρονια πολλα και καλα!!!να χαιρεσαι τα κοριτσακια κ σου ευχομαι να εχεις δουλειες με φουντες!!!!!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites

Χαχα κοπελιά να μου παραγγείλεις για τα 10 πρώτα γενέθλια κ τις 10 βαφτίσεις τότε!

να βρεις ένα γυναικολόγο που δεν είναι ευθυνόφοβος θα έλεγα.

για γυναικολόγο έχω μόνο 2 επιλογές....

μόνο 2 αναλαμβάνουν απ'οτι έχω μαθει vbac....

οπότε όταν με το καλό μείνω έγκυος, μια επισκεψη στον καθεναν και με όποιον "δέσω" σε αυτόν θα γεννησω!

καλημερα!!!!απεργος και εγω!

χτες ξεπατωθηκα στις δουλειες σημερα εχω την κοπελα να κανει τα υπολοιπα!ειμαι ομως πανετοιμη να υποδεχθω το χειμωνα!!!!(τρομαρα μου)!

κυστικη ινωση ειχα κανει κ εγω οταν ημουν εγκυος!μια φορα την κανεις ομως...οχι καθε φορα που μενεις εγκυος ετσι δεν ειναι?

μαρακι μου περαστικα..τα εχω περασει κ το ξερω!2-3 χρονια ταλαιπωριομουν...μολις τελειωνα αντιβιωση για ουρολοιμωξη να οι μηκυτες κ μετα θεραπεια κ μετα καπακι ουρολοιμωξη..τα ειχα δει ολα!τα μικροβια ανθεκτικα,εκανα μεχρι κ ενεσεις...αυτο ομως που σε σωσει ειναι νερο!!!!πινε νερο!εγω εδω και 3 χρονια που δεν με εχει ξαναπιασει πινω 2 λιτρα θελω δεν θελω!αν θες οτιδηποτε πες μου το κατεχω το αθλημα...α και πρεπει να προσεχεις να μην σε ξαναπιασει συντομα...αν μεινεις 2 χρονια χωρις ουρολοιμωξη τοτε μειωνεις κατα πολυ τις πιθανοτητες να υποτροπιαζουν συνεχεια....

σοφακι μου το βαλεριακι τι κανει????

κλεοπατρακι χρονια πολλα και καλα!!!να χαιρεσαι τα κοριτσακια κ σου ευχομαι να εχεις δουλειες με φουντες!!!!!

Τατι σου ειχα στειλει μειλ αλλά ως απεργός δε θα το δεις σημερα!!!!:tongue::tongue::tongue:

το Βαλεριάκι καλά είναι....ηρεμη χθες....

σημερα μόνο που δε μου έφερε το πιατο με τη βρωμη στο κεφάλι....

οκ δεν το ήθελε αλλά ουρλιαζε ντε τέλωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!

απαπαπαπαπαπα!!!!

της εχω βάλει τραγούδια τωρα και έχει στησει γλέντι!!!

πολύ χορός λέμε!!!!!

άντε καλό χειμωνα βρε!!!!!:):):):)


Τα πιο γλυκά κομμάτια της ζωής μου είστε εσείς....

M1XEp3.png

D0MBp3.png

Link to comment
Share on other sites

τατιανα μου πρωτη φορα με επιασε και δεν ξερω τι να κανω. σημερα τελειωνω την σκατοαντιβιωση που μου προκαλεσε τους μυκητες και βαζω και το τελευταιο υποθετo pevaryl για τους μυκητες. παντως αν και εχω βαλει ηδη 2 κολπικα η φαγουρα και το τσουξιμο συνεχιζονται και με εχει πιασει νευρασθενεια! ασε που εχω μενει και χωρις σεχ τόσο καιρό :(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

ο απεργος αυριο θα δει το μειλ!!!!!

δειξε αδιαφορια!!!!!πες της "αχ ναι μωρε δεν πειραζει ασε θα το φαω εγω"...και παρτο αδιαφορη και φατο...ουτε γιατι ουτε παρακαλια ουτε τιποτα!!!!θυμασαι που σου ελεγα που εγινε ο κακος χαμος με το σιροπι...ε απο εκεινη τη μερα μολις της το πω κατεθειαν κ χτες μου λεει μαμανια δεν ηπιαμε το σιοπακι παμε τωα...κ τρεχει κ στρωνεται κ φωναζει μην τσεχασεις το νεακι μου!!!!


eNortjKzUjI0MDAxMVKyBlwwFUUCyA,,17.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...