Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω Κ εγώ ότι δεν το δικαιουσε. Απτήν στιγμή που έχεις παντρευτεί έτσι Κ αλλιώς τα φορολογικά ειναι κοινά άσχετα αν κάνετε χωριστή δήλωση το ότι φαίνετε γάμος ειναι το ίδιο πράγμα. Απλά πληρώνει ο καθένας τα δικά του μερίδια στο τέλος στα υπόλοιπα είναι το ίδιο . 

      και γω αυτό νομίζω αλλά η κοπέλα στο 1555 μου είπε είναι ανεξάρτητο και την ρώτησα και 2 φορες ! θα με πάρουν εκείνοι είπαν! απ ότι ξέρω μόνο το κυοφορίας ,το λοχείας, και μετά αν κάνω το 9μηνο δικαιουμαι

       

       

       

       

ψαχνω παιδοουρολογο στην Αθηνα....


maria ts

Recommended Posts

καλησπερα σας,

πρωτη φορα γραφω σε φορουμ, δεν ξερω αν το χειριζομαι το θεμα σωστα...ζητω την κατανοηση σας.

εχω ενα κοριτσακι 3μιση χρονων και ειχε κυστεοουρητηρικη παλλινδρομηση 5ου βαθμου, καναμε ενδοσκοπικη επεμβαση και μειωθηκε 2ου βαθμου. πριν λιγες μερες καναμε κυστεογραφια για να δουμε αν εξαφανιστηκε η παλλινδρομηση αλλα εδειξε παλι 2ου βαθμου. ο παιδοουρολογος ομως που μας παρακολουθει μας ειπε οτι ειναι 3ου βαθμου, δλδ χειροτερεψε και θα ξαναχρειαστει να κανουμε την ιδια επεμβαση :( . θελω να παρω αλλη μια γνωμη παιδοουρολογου αλλα δεν γνωριζω κανεναν. αν καποια μανουλα εχει παρομοιο θεμα ας με συμβουλεψει..... ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...