Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Ψυχολογική Υποστήριξη


Helen X

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα,

Διαβάζω συνεχώς τα σχόλια σας και μου δίνουν δύναμη αλλά μόλις έμαθα τα αποτελέσματα της 3ης προσπάθειας και είναι πάλι αρνητικά!! Δεν αντέχεται αυτό!!!.... Θέλω μα μιλήσω σε κάποιον… Μπορεί κανένας να προτείνει κανένα ψυχολόγο στο χώρο της εξωσωματικής (από Θεσσαλονίκη)? Χρειάζομαι βοήθεια…. :-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα,

οτι και να σου πω τωρα θα σου φανει χαζό και περιττο, εχω περασει την δικη σου κατασταση και ξέρω. Αυτο που θα σου πω ομως ειναι οτι οσο ασχημα και να αισθανεσαι τωρα να θυμασαι οτι ειναι ενα πολυ δυσκολο ταξίδι που ομως εχει (και σιγουρα θα εχει οσες καταιγιδες και να περασεις) εναν υπεροχο προορισμο το παιδι σου.. οταν θα το κρατησεις στην αγκαλια σου θα δεις οτι αξιζαν τα παντα!!

Ειμαι απο Αθήνα οποτε δεν ξερω κάποιον θεσσαλονικη αλλά ολα τα κέντρα εξωσωματικής έχουν συνεργαζομενο ψυχολογο.

Σε φιλώ και ευχομαι την επομενη φορα να σε ακουσω πολυ καλύτερα.. και οποτε θελεις να μιλησεις εδω ειμαι εγώ και να εισαι σιγουρη και αλλες πολλές κοπελες που θα σε ακουσουν και θα σε στηρίξουν.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

:tongue:καλησπερα Helen X.το αποτελεσμα σου με πηγε 7 χρονια δικα μου πισω,δεν ειναι οτι καλυτερο σε κατη που το πωθης πολλοι.κλαψε,βγες εξω,τσιριξε,βαλτα με τον εαυτο σου δεν θα βγει τιποτα καλη μου.ξερω πολλοι καλα πως νιωθεις,το λουστικα πολλες φορες,κ παντα το περνουσα μονη, παντα μονη.περασα πολλα, οσα δεν βαζη ο νους δεν τοβαλα κατω,ξανα κ ξανα κ ξανα, ωσπου εφτασα στο επυθιμητω αποτελεσμα.αυτη τη στιγμη εχω 2 κουκλακια,εναν παιδαρο κ μια τσουχτρα κοπελια αστα να πανε.εχω ξεχαση τα παντα απω την στιγμη που μπηκαν κανονικα στην ζωη μου.κανε αυτο που σε ευχαριστη,νιωσε καλα κ θα το δεις πως ολα θα σου ερθουν οπως τα ποθεις.ενα να εχεις στο μυαλο σου.κανενας μα κανενας δεν ειναι καλυτερος κ δυνατοτερος οσο εσυ.ολα ειναι μια δοκιμασια κ πρεπει ναμαστε παντα δυνατη.ευχομαι να σε παρη ο υπνος κ να φυγη ενα μεγαλο βαρος απω μεσα σου.σηγουρα θα νιωσης καλυτερα.:P:idea:
Link to comment
Share on other sites

Καλή μου Helen X, είμαι σίγουρη ότι αυτό που περνάς είναι δύσκολο. Οι περισσότερες από εμάς έχουμε βρεθεί στη θέση σου. Η Τονια 1712 έχει δίκιο. Δεν ξέρω σε ποιο κέντρο έκανες τη προσπάθειά σου και εάν έχουν Ψυχολόγο, αλλά εγώ που έκανα τη τελευταία μου προσπάθεια στο Embryolab και εκεί έχουν Ψυχολόγο εξειδικευμένο σε θέματα εξωσωματικής (μπράβο τους γι`αυτό!). Είχα κανά δυο συναντήσεις μαζί του οι οποίες πραγματικά βοήθησαν. Λέγεται Λευτέρης Μορροου και εδώ θα βρεις τα στοιχεία του (http://www.embryolab.gr/doctorslist/-/378/451/4#content-start) . Ήταν πολύ καλός και πραγματικά με βοήθησε να βάλω τα πράγματα σε μια σειρά στο κεφάλι μου. Δεν είχα ξαναπάει σε ψυχολόγο και όπως οι περισσότεροι, δεν ήξερα εάν θα βοηθούσε αλλά τώρα πραγματικά χαίρομαι που αποφάσισα να πάω. Αισθάνομαι πολύ καλύτερα. Αφού είσαι από Θεσσαλονίκη ανεπιφύλακτα θα σου πρότεινα να πας, έστω και μια φορά. Εύχομαι τη επομένη φορά που θα σε ακούσουμε να αισθάνεσαι καλύτερα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα! Γνωρίζω μια πολύ καλή ψυχολόγο που ειδικεύεται στο χώρο χρόνια τώρα, λέγεται Μανάτου Έλλη και είχε γραφείο κάπου στην Όλγας με Μαρτίου. Εύχομαι ό,τι καλύτερο


line_m123_beg_39_time_1239163200_text_d4ef20eaeff1e9f4f3dceae920eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...