Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Βόλτα με καροτσι - Θεσ/νικη ΠΟΥ?!?!


Τουριστρια

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Είμαι μαμά μιας μπεμπας 1.5 μηνών..σαραντησαμε πριν λιγες μέρες κ ανακάλυψα ποσο δυσκολο ειναι να βγαινεις βολτα με το καρότσι κ το μωρο στους δρομους της Θεσ/νικης... το μόνο μέρος που καταφεραμε να απολαυσουμε την βολτα μας με το μωρο ηταν στην παραλία..αλλα για εμας που μενουμε δυτικά ( Ανω Ηλιουπολη) ειναι λιγο δυσκολο να παιρνουμε το αυτοκίνητο , να ψαχνουμε παρκινγκ στην πολη για να κανουμε βολτα στην παραλια..

Κάποια άλλα μερη εδω Δυτικα η εστω εκτός κεντρου που να μπορουμε να βγαινουμε με το μωωρο μας κ το καροτσι? :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

Δεν έχω απάντηση αλλά θέλω να "ξυπνήσω" το θέμα γιατί μ'ενδιαφέρει και μένα. Θα κατέβουμε κι εμείς Θεσσαλονίκη τα Χριστούγεννα μ'εναν μπέμπη που θα είναι το πολύ 2 μηνών (άφιξη προσεχώς :D).

Το πατρικό του άντρα μου είναι στη Μαρτίου, οπότε τουλάχιστον η παραλία είναι κοντά. Αλλά από εκει και πέρα εκτός από τα Stabucks έχει πουθενά αλλού να πάμε;

Στα λεωφορεία μπορείς να ανεβάσεις καροτσάκι; Γιατί εγώ τα θυμάμαι όλα με σκαλοπάτια και το κάγκελο μπροστά στην πόρτα.

Συγνώμη, σας ζάλισα με ερωτήσεις για πρώτο ποστ.


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω απάντηση αλλά θέλω να "ξυπνήσω" το θέμα γιατί μ'ενδιαφέρει και μένα. Θα κατέβουμε κι εμείς Θεσσαλονίκη τα Χριστούγεννα μ'εναν μπέμπη που θα είναι το πολύ 2 μηνών (άφιξη προσεχώς :D).

Το πατρικό του άντρα μου είναι στη Μαρτίου, οπότε τουλάχιστον η παραλία είναι κοντά. Αλλά από εκει και πέρα εκτός από τα Stabucks έχει πουθενά αλλού να πάμε;

Στα λεωφορεία μπορείς να ανεβάσεις καροτσάκι; Γιατί εγώ τα θυμάμαι όλα με σκαλοπάτια και το κάγκελο μπροστά στην πόρτα.

Συγνώμη, σας ζάλισα με ερωτήσεις για πρώτο ποστ.

αν τύχεις σε καινούργιο λεωφορείο θα είσαι τυχερή γιατί έχουν ένα σκαλοπάτι μόνο... αν τύχεις σε άδειο λεωφορείο θα είσαι ακόμα πιο τυχερή γιατί συνήθως γίνεται πατη σε πατώ με... όσο για καφετέριες μόνο ψάχνοντας θα βρεις κάτι γιατί έχουν κλείσει και έχουν ανοίξει ένα σωρό....

Link to comment
Share on other sites

Πωλίνα μου σ'ευχαριστώ.

Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα προσέξει το κατά πόσο είναι προσβάσιμα τα λεωφορεία γιατί ποτέ δε με είχε απασχολήσει. Τέρας παρατηρητικότητας η μαμά ντομάτα!:oops:


Caution: The author has a tendency to google margarita recipes when life hands her lemons. :D

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...