Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Ρετζίκι - Θεσσαλονίκη


μικρή κινέζα

Recommended Posts

Γειάααα σας! Υπάρχουν μανούλες από Ρετζίκι;

Να μαζευτούμε να τα λέμε εδώ κ γιατί όχι να βρεθούμε κ από κοντά! ;)

Η αλήθεια είναι πως δεν έχω καταφέρει ακόμα να βρεθώ με καμία μανούλα από το φόρουμ!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα....

Με λένε Γεωργία και μένω στο Ρετζίκι. Δεν είμαι ακόμα μανούλα αλλά διανύω την 22η εβδομάδα. ΠΗΤ 2/9/10. ΄

Μέχρι τώρα έφραγα μόνο στο φόρουμ του Parents και σήμερα ανακάλυψα και το Parentscafe....

Πολύ θα χαρώ να μου πείτε 2 πραγματάκια για σας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

georgia με το καλο το μωρακι σου ευχομαι..εγω δεν ειμαι απο την περιοχη σας κοριτσια..μενω πανοραμα!και παλι με το καλο και οι υπολοιπες μανουλες να χαιρεστε τα παιδακια σας

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Από Ρετζίκι κι εγώ! Με την Becky έχουμε γνωριστεί! Ελπίζω κάποια στιγμή να συναντηθούμε και με τις υπόλοιπες μανούλες ή μέλλουσες μανούλες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτισα λέτε να γίνουμε πολλές από εκείνη την περιοχή??

Είστε όλες μαμάδες ή είναι και κάποια που περιμένει???

Φιλάκια

Εγώ έχω ήδη δύο κοριτσάκια, σχεδόν 6 και 3 χρονών, αλλά δεν θα έλεγα όχι και σε ένα τρίτο!! Με το καλό να υποδεχτείς το μωράκι σου και να αρχίσεις κι εσύ να συχνάζεις στις παιδικές χαρές της γειτονιάς μας!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Καλημέρα σε όλες κορίτσια, (υποθέτω οτι είμαστε όλες κορίτσια, σωστά? ή μήπως έχουμε και μπαμπάδες που μας διαβάζουν?)

Είμαι καινούρια στο φόρουμ και είναι αυτά τα πρώτα μου μυνήματα. Ζω στο Ρετζίκι και έχω δίδυμα 4,5 χρονών σχεδόν.

Βρεθήκατε στην παιδική χαρά ή όχι ακόμα?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ρετζικιωτισσες μαμαδες!

Εχει λιγο περιεργο καιρο αυτες τις μερες για παιδικη!!!

Τωρα μεσολαβει και το τριημερο του αγιου πνευματος αλλα προτεινω συντομα να κανονισουμε μια συναντηση!!!Ισως το επομενο σαββατο το απογευμα???Περιμενω συμμετοχη και γνωμες ποτε μπορειτε!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μανούλες! Εγώ είμαι μέσα για το άλλο Σαββατο! Αρκει βεβαια να έχει καλό καιρό! ;) Την επόμενη βδομάδα θα λείπω κ δεν ξέρω αν θα μπορώ να μπαίνω συχνα στο ίντερνετ, αλλά γυρνάω Παρασκευή οπότε θα τα δω μαζεμένα! ;)

Link to comment
Share on other sites

γειά σας και από'μένα. εγώ είμαι από Ασβεστοχώρι. προσωρινά μένουμε Κρήνη και θα μετακομίσουμε μόνιμα επάνω τον Σεπτέμβρη.έχω ένα αγοράκι 11 μηνών. μέσα για τη συνάντηση!


HZBPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...