Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες! Myheart και thokos περαστικουλια! Μάλλον ειναι αναδρομος ο Ερμης, δεν εξηγείται διαφορετικά... Όλες με όρεξη για γκρίνια είμαστε σήμερα ε; Ήθελα να πω κι εγώ τον πονο μου που με αυτά που άκουσα μάλλον ειναι ένα τίποτα... Χτες το απόγευμα περπάτησα λιγο στα μαγαζιά (το πολυ 15 λεπτά περπάτημα και άλλο τόσο μέσα σε ένα μαγαζι) και εκτός του ότι άρχισε να με πονάει η μέση που το θεώρησα φυσικλογικο με έπιασε κι ένας συνεχόμενους πόνος χαμηλά δεξιά μέχρι και που ξάπλωσα αργά τη νύχτα έντομεταξυ ένιωθα και κάτι μικρό συσπασεις (που τις έχω έτσι κι αλλιώς καθημερινά αλλα χωρίς πόνο) και τρόμαξα λιγο... Σήμερα δεν πονάω ούτε έχω συσπασεις προς το παρόν. Τον μπεμπουλινο τον νιώθω κανονικά... Λέτε να ειναι επειδή κουταστηκα; Μα να κουράζομαι τόσο γρήγορα; Και να φανταστείτε ότι την Παρασκευή που έχω ντοκ ήθελα να τον ρωτήσω αν μπορώ να πηγαίνω περπάτημα με μια φίλη μου που μπαίνει στον 8ο... Με τι μούτρα;


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σε όλες! Myheart και thokos περαστικουλια! Μάλλον ειναι αναδρομος ο Ερμης, δεν εξηγείται διαφορετικά... Όλες με όρεξη για γκρίνια είμαστε σήμερα ε; Ήθελα να πω κι εγώ τον πονο μου που με αυτά που άκουσα μάλλον ειναι ένα τίποτα... Χτες το απόγευμα περπάτησα λιγο στα μαγαζιά (το πολυ 15 λεπτά περπάτημα και άλλο τόσο μέσα σε ένα μαγαζι) και εκτός του ότι άρχισε να με πονάει η μέση που το θεώρησα φυσικλογικο με έπιασε κι ένας συνεχόμενους πόνος χαμηλά δεξιά μέχρι και που ξάπλωσα αργά τη νύχτα έντομεταξυ ένιωθα και κάτι μικρό συσπασεις (που τις έχω έτσι κι αλλιώς καθημερινά αλλα χωρίς πόνο) και τρόμαξα λιγο... Σήμερα δεν πονάω ούτε έχω συσπασεις προς το παρόν. Τον μπεμπουλινο τον νιώθω κανονικά... Λέτε να ειναι επειδή κουταστηκα; Μα να κουράζομαι τόσο γρήγορα; Και να φανταστείτε ότι την Παρασκευή που έχω ντοκ ήθελα να τον ρωτήσω αν μπορώ να πηγαίνω περπάτημα με μια φίλη μου που μπαίνει στον 8ο... Με τι μούτρα;

Koiτα τώρα σύμπτωση. Εχθές ξεκίνησα περπάτημα σε μια γνωστή που έχει διαδρομο. Μιλησα με τον γιατρό και μου είπε, θα κάνεις χαλαρο περπάτημα οσο αντέχεις χωρίς να πιέζεσαι....και στο τέλος μου είπε 'κοιτα μην έρθεις με πρόωρο τοκετό πριν την 32 βδομαδα". Εντάξει του λεω. Λοιπόν, πηγα, έκανα 3χλμ περπάτημα (δεν ειναι πολυ γυρω στα 40 λεπτα αργο περπάτημα) με διαλλειματα κάθε 10 λεπτα για να μην ανεβάζω θερμοκρασία. Δώστου μια κουβέντα που είπε αυτή για την κορη της για την εσωτερική αιμοραγία, δωστου κατι ψιλοπονάκια που εχω κι εγώ κάτω δεξιά σήμερα μου έχει μπει η ιδέα και παω καθε δεκα λεπτα τουαλετα να δω αν έχω αιμοραγία! Τελικά φτάνω στο συμπερασμα ότι το άγχος δεν ειναι φυσιολογικό, οτι μαλλον ειναι πονοι απο αυτους που μεγαλώνει η μήτρα και καλό ειναι να μην το σκεφτομαι γιατί θα τρελαθω! Είναι και το κρύο ρε κοριτσια αυτες τις μέρες. καπου ο οργανισμος σφίγγεται με το κρύο! Εγώ πάντως θα πάω και αυριο να κάνω διαδρομο να δω πως παει. Το σιγουρο ειναι οτι το βράδυ κοιμηθηκα μετα απο πολλές μερες πολύ καλα, εκτος απο 2 φορές που σηκωθηκα για κατουρημα και χωρις πονους στην μεση. (για αυτο ηθελα να πηγαίνω κιολας). Απο εδώ και περα θα φανει. Το σιγουρο ειναι οτι κάνω το περπάτημα της χελωνας!:-P


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Koiτα τώρα σύμπτωση. Εχθές ξεκίνησα περπάτημα σε μια γνωστή που έχει διαδρομο. Μιλησα με τον γιατρό και μου είπε, θα κάνεις χαλαρο περπάτημα οσο αντέχεις χωρίς να πιέζεσαι....και στο τέλος μου είπε 'κοιτα μην έρθεις με πρόωρο τοκετό πριν την 32 βδομαδα". Εντάξει του λεω. Λοιπόν, πηγα, έκανα 3χλμ περπάτημα (δεν ειναι πολυ γυρω στα 40 λεπτα αργο περπάτημα) με διαλλειματα κάθε 10 λεπτα για να μην ανεβάζω θερμοκρασία. Δώστου μια κουβέντα που είπε αυτή για την κορη της για την εσωτερική αιμοραγία, δωστου κατι ψιλοπονάκια που εχω κι εγώ κάτω δεξιά σήμερα μου έχει μπει η ιδέα και παω καθε δεκα λεπτα τουαλετα να δω αν έχω αιμοραγία! Τελικά φτάνω στο συμπερασμα ότι το άγχος δεν ειναι φυσιολογικό, οτι μαλλον ειναι πονοι απο αυτους που μεγαλώνει η μήτρα και καλό ειναι να μην το σκεφτομαι γιατί θα τρελαθω! Είναι και το κρύο ρε κοριτσια αυτες τις μέρες. καπου ο οργανισμος σφίγγεται με το κρύο! Εγώ πάντως θα πάω και αυριο να κάνω διαδρομο να δω πως παει. Το σιγουρο ειναι οτι το βράδυ κοιμηθηκα μετα απο πολλές μερες πολύ καλα, εκτος απο 2 φορές που σηκωθηκα για κατουρημα και χωρις πονους στην μεση. (για αυτο ηθελα να πηγαίνω κιολας). Απο εδώ και περα θα φανει. Το σιγουρο ειναι οτι κάνω το περπάτημα της χελωνας!:-P

Αχ ακριβώς τα ίδια... Τι να πω; Ήταν τυχαίο; Δεν μπορεί... απλά λέω μήπως έπαθε ένα ψιλοσοκ ο οργανισμός επειδή είχα καιρό να κάνω βόλτα... και το καθισιό δεν κάνει και τόσο καλό, νομίζω οτι αν συνεχίσω να κάθομαι δεν θα μου βγει σε καλό, εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα με τη μέση μου και τώρα με πιάνουν κάτι πόνοι που νομίζω οτι είναι περισσότερο λόγω υπερβολικά καθιστικής ζωής και όχι τόσο λόγω εγκυμοσύνης... Εγώ θα τον ρωτήσω την Παρασκευή γιατί δεν πάει άλλο να κάθομαι και χωρίς να έχω κάποιο πρόβλημα εξ αρχής, βαριέμαι...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ ακριβώς τα ίδια... Τι να πω; Ήταν τυχαίο; Δεν μπορεί... απλά λέω μήπως έπαθε ένα ψιλοσοκ ο οργανισμός επειδή είχα καιρό να κάνω βόλτα... και το καθισιό δεν κάνει και τόσο καλό, νομίζω οτι αν συνεχίσω να κάθομαι δεν θα μου βγει σε καλό, εγώ ποτέ δεν είχα πρόβλημα με τη μέση μου και τώρα με πιάνουν κάτι πόνοι που νομίζω οτι είναι περισσότερο λόγω υπερβολικά καθιστικής ζωής και όχι τόσο λόγω εγκυμοσύνης... Εγώ θα τον ρωτήσω την Παρασκευή γιατί δεν πάει άλλο να κάθομαι και χωρίς να έχω κάποιο πρόβλημα εξ αρχής, βαριέμαι...

Eγω φαντάσου οποτε εχει καλο καιρο και ζεστούλα τα σκ βγάζω και την σκυλα βολτα σε ενα δασακι που έχουμε δίπλα μας καικάνω περπάτημα 1,5 ωρα χωρίς σταμάτημα και μαλιστα στο χωμα με πετρες και δεν ειχα ποτε κατι εκτος απο κουραση.Τωρα ξαφνικά με μισή ωρίτσα και εχω πονους? Για αυτό θεωρώ οτι ειναι περισσοτερο θέμα άγχους και κρυου! Ο μπεμπης πάντως εχει δώσει το παρών σήμερα κανονικα! Απλως προσεχε να έχεις παντα κάποιον μαζι, γιατι μια μέρα (πηγαινα λαική βολτα χωρις να κουβαλάω πράγματα) με επιασε μια ζαλάδα!!!! χεστηκα πάνω μου -συγνωμη για την έκφραση :rolleyes:(ακουνε και μωρα παιδια). Ευτυχώς ειχα παρέα μαζί! ;)


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!

My heart μου εύχομαι ολόψυχα πολλά περαστικά....Κοίτα να ηρεμήσεις τώρα και να μην κουράζεσαι... σημασία έχει ότι τα νινάκια είναι καλά και ότι το παρακολουθείτε συστηματικά! Όλα θα πάνε καλά!!!!

Thokaki μου.... κοριτσάκι μου αίμα ή καφέ??? έλα μη μου απογοητεύεσαι ο γιατρούλης σου δεν είπε ότι είναι φυσιολογικό? Μη σε πιάνει η απογοήτευση γλυκεία μου είπαμε έχουμε ζωηρά μωρά και μας κάνουν ότι θέλουν!!!!! Μη στενοχωριέσαι..... Τη Δευτέρα έχεις ντοκ??? Θα δεις που θα σου πει ότι ανέβηκε ο πλακούντας σου και ότι απλά έχει μείνει παλιό αιματάκι που φεύγει...... Να δεις!!!!!

Εμείς δόξα το Θεό είμαστε καλά! Γίναμε 690 γραμμάρια και είμαστε πολύ υπερκινητικά μωρά!!!!! Πήρα μόλις μισό κιλό (φίουυυυυυυυυυυυυ......) και κανονίσαμε επόμενο ραντεβού για αρχές Απρίλη.... Μου πε ο ντοκ ότι μετά την 28η εβδομάδα θα μας βλέπει κάθε 15....


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια μου!!! θωκακι και καρδουλα περαστικα κοριτσακια μου και μην ανησυχητε δεν ειναι τιποτα απλα πρεπει να ξεκουραζεστε λιγο περισοτερο απο το κανονικο.εμεις μια χαρα ειμαστε περιτο να πω οτι τα βραδια δεν μπορω να κοιμηθω ολο στριφογυρναω στον υπνο μου..δεν βολευομαι με τιποτα.ανυπομονο να περασει ο καιρος να γεννησουμε!! και να μπουμε σε αλλα βασανα με γκρινιες,κλαματα,ξενυχτια και ξεσκατισμα απο τα μωρακια μας!!! χααχχαχα


3Xump2.png
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα όμορφες μανουλες!!

Τι περνάμε ρε μώτη και συνέχεια έχουμε ανησυχίες????? Μας έχουνε ματιάσει να πω?????? άιντε τώρα!!! Να διώξουμε το κακό κορίτσια ενωθείτεεεεεεεεε

Πιτζαμουλίτσα κι εώ δεν τον νοιώθω έντονα. Ενώ είναι πολύ ζωηρός νοιώθω συνέχεια ην ύπαρκη του μέσα μου δεν ξέρω τι κάνει σβουρίζει??? Πάντως στο γιατρό που πήγαμε για επιπέδου κλώτσαγε φουλ αλλά δεν τον ένοιωθα και πάλι ούτε έβλεπα απέξω ποδαράκι ή ίχνος από κλωτσιά. Προφανώς έχει μπολικο χώρο ακόμη. όταν στενέψουν τα περιθώρια δε θα αποφύγουμε τα στενά μαρκαρίσματα εε ;) Να μην ανησυχείς...κάθε μωράκι κάθε εγκυμοσύνη κάθε μανούλα κάθε κοιλίτσα όλα διαφορετικά ναι?? Αρκεί να δίνει το παρόν!

Μουντούλι να φύγει ο Μάρτης θέλω κι εγώ όσο τίποτα άλλο!!! Γενικά ανυπομονώ και δεν αντέχω την κατάσταση μου. Είμαι κι εγώ αρκετά αγχωμένη κουρασμένη και πολλά .......

Εννοείται ότι όλες μας θα φέρουμε τα νινάκια μας στον κόσμο γερά και δυνατά!!! Εκεί πρέπει να οπλιστούμε με περισσότερη δύναμη να τα μεγαλώσουμε!!!! Πες τα Ρανιούλι θα βρωμάμε μωρουδίλα από πάνω μέχρι κάτω!!!! χιχιχιχιχιχιχιχχιχι

Θωκουλάκι κι εμένα μου έχετε λείψει!! Μακαρι να μπορούσα να μαι πιο ενεργή...ευχαριστώ που με νοιώθεις νομίζω βέβαια ότι οι δυνάμεις μου έχουν κάνει και με τα ορμονικά μου κι όχι τόσο με τον μικρούλι μου που μόνο βάρος δεν είναι. Βέβαια ακόμα τον αλλάζω και φοράμε πάνα και είναι το χειρότερο μου. Κι αν γίνει και 2 και 3 φορές την ημέρα είμαι λες και έσκαβα δυο χρόνια μετά...δε ξέρω όλα μου φταίνε. Θα ηθελα να ξυπνώ το πρωί και να είχα ένα έτοιμο φαγάκι και το σπιτι καθαρό. Δυστυχώς με το που ξυνάω ξεκινάει η κούραση. Σερί μέχρι το βράδυ. Μαγειρέματα πλυσίματα σίδερο σκούπισμα.....και όσο μπορώ πάντα οπότε είμαι ένα αχούρι η ίδια. Αυτό με κάνει και νοιώθω χειρότερα...και πριν δεν προλάβαινα τα πάντα αλλά είχα αντοχές τώρα δε μορώ να περπατήσω...λαχανιάζω με το παραμικρό...και οι δουλειές τρεχουν....λαι μέσα σε όλα και τα άχη μου αν όλα βαινουν καλά....

Φάρμακα με ειδοποιήσεις στο κιν χτυπούν.... δεν περνάνε οι ημέρες....νοιώθω κάθε λεπτό....μια βοήθεια να χα μια βοήθεια...κι όχι λόω του μικρού αλλά επειδή είναι η κατάστασή μου τέτοια....

τα πα λίγο και ξεθυμανα αλλά εχω πολλά πολλά μαζεμένα...ένα ηφαίστειο κινούμενο είμαι και δε μου αρέσει.

Σας έπρηξα I know.....

Πήρες τον γιατρό για το αιματάκι?? Τι σου είπε σε είδε κιόλας??? όλα θα πάνε καλά είμαι σίγουρη!! Τον γιατρο μας εγώ δεν τον έχω δει ακόμη είχα πάει στον Ελευθ. για β επιπέδου τον Φεβρουάριο και στις 26 έχω ραντεβού μαζί του. Ανυπομονώ να νοιώσω μια σιγουριά από κει γιατί δε σου κρύβω ότι νοιώθω στον αέρα και χωρίς ιδιαίτερη προσοχή και παρακολούθηση. Παρακαλώ για να κάνω εξετάσεις αιματολογικές και πάλι ...άσε μη συνεχίσω....

Πότε θα κάνεις καμπύλη?? δεν μου έχουν πει τίποτα ακόμη.

Χτες πήρα αποτελέσματα από ths και από 2.35 που ήμουν σε ένα μήνα πήγα 4.57. Ο ενδοκρινολόγος μου άυξησε τη δόση θα πάρω από αύριο λογικά. Να είναι ανησυχητικό που εκτοξέυτηκε σε ένα μήνα ενώ το ελέχαμε??? Τη βοήθεια σας πλς

Καρδουλίτσα μου περαστικάκια να ξεκουράζεσαι πιο πολύ τώρα που έχουμε

φτάσει στα μισά +++ και ξεκινάει η αντίστροφη μέτρηση πρέπει να προσέχουμε λίγο περισσότερο εεεεε???? Έχεις και δυο ζουζουνάκια το έρο σου είναι μεγαλύτερο και πιο κουραστικό!! Υπομόνη και ξεκούραση όσο μπορείς!!! Μάκια στις τρυπούλες που σου έκαναν ποτέ ναμη ξανασυμβεί μέχρι να υποδεχτείς τα νινάκια!!!!


n3oUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Eγω φαντάσου οποτε εχει καλο καιρο και ζεστούλα τα σκ βγάζω και την σκυλα βολτα σε ενα δασακι που έχουμε δίπλα μας καικάνω περπάτημα 1,5 ωρα χωρίς σταμάτημα και μαλιστα στο χωμα με πετρες και δεν ειχα ποτε κατι εκτος απο κουραση.Τωρα ξαφνικά με μισή ωρίτσα και εχω πονους? Για αυτό θεωρώ οτι ειναι περισσοτερο θέμα άγχους και κρυου! Ο μπεμπης πάντως εχει δώσει το παρών σήμερα κανονικα! Απλως προσεχε να έχεις παντα κάποιον μαζι, γιατι μια μέρα (πηγαινα λαική βολτα χωρις να κουβαλάω πράγματα) με επιασε μια ζαλάδα!!!! χεστηκα πάνω μου -συγνωμη για την έκφραση :rolleyes:(ακουνε και μωρα παιδια). Ευτυχώς ειχα παρέα μαζί! ;)

Ναι πάντα με παρέα... Εγώ αυτό που λες με τη ζάλη το είχα το α' τρίμηνο με τάση λιποθυμίας και μούδιασμα παντού... αλλά τώρα που παίρνω και διπλό σίδηρο έχω δυναμώσει κάπως... αλλά για το συστηματικό περπάτημα που θέλω να κάνω θα τον ρωτήσω...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι πάντα με παρέα... Εγώ αυτό που λες με τη ζάλη το είχα το α' τρίμηνο με τάση λιποθυμίας και μούδιασμα παντού... αλλά τώρα που παίρνω και διπλό σίδηρο έχω δυναμώσει κάπως... αλλά για το συστηματικό περπάτημα που θέλω να κάνω θα τον ρωτήσω...

Eγώ να φανταστείς παιρνω τριπλο σίδηρο παρολο που έχω αιματοκριτη 35. Ισως μου πεφτει η πιεση,ισως εχω ζαλαδες και λογω υπογλυκαιμιας


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Eγώ να φανταστείς παιρνω τριπλο σίδηρο παρολο που έχω αιματοκριτη 35. Ισως μου πεφτει η πιεση,ισως εχω ζαλαδες και λογω υπογλυκαιμιας

Ουάου! Εγώ με 30 αιματοκρίτη πόσα θα έπρεπε να παίρνω; Ναι η πίεση είναι άτιμο πράγμα... υπογλυκαιμία τι εννοείς; είναι χαμηλό το ζάχαρό σου;


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχεις καθόλου ιστορικό πίεσης ή τίποτα άλλο? Αλλίως τον θεωρώ απαράδεκτο. Εγώ μέχρι στιγμής δεν έχω ακούσει και καμία γύρω μου να μην έχει πάρει 20 κιλά στην εγκυμοσύνη τους! Μην αγχώνεσαι. Αρκετά άγχη κουβαλάμε ήδη!

Καλησπέρα και συγγνώμη για την καθυστέρηση να απαντήσω...Όχι δεν έχω ιστορικό πίεσης ή κάτι άλλο. Απλά δεν είμαι αδύνατη και πιθανώς φοβάται ότι θα ξεφύγω πολύ...τι να πω


x4uqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια.

Καρδουλα κ θωκακι στεναχωρεθηκα με τις περιπετειες σας. Να προσεχετε και να μη στεναχωριεστε κι ολα θα πανε καλα :)

Σημερα ειχα εξοδο... για αντι-χα, μια βολτα στα ικεα κ μετα στο λητω... ειχε προσφορες σε ρουχα εγκυμοσυνης κ πηρα ενα τζιν κ ενα κολαν εγκυμοσυνης... ριξαμε κ μια ματια για κρεβατακι κ καροτσι....αχ.... λιωσιμο <3

Moody ειδα οτι εγραψες νεα καπου διπλα... που ειναι αυτο διπλα; θελω να τα διαβασω : p

Κοριτσακια αμα ζοριζεστε με το περπατημα, χαλαρωστε. Δεν ειναι για ρισκο...θα μας τρεχουμ τα μπεμπακια μας κ θα ξαναβρουμε τη φορμα μας... ειμαστε σε κρισιμη καμπη, ας περασει ο καιρος με το καλο κ θα περπαταμε προς το τελος λογικα...

Δε θυμαμαι τπτ αλλο τωρα.

Ααααα!!! Το ικεα ειχε κ σημερα μια μια κουνια με 50.ευρω (50% προσφορα)..για το κοριτσι που θελει δευτερο-δε θυμαμαι ποια, συγνωμη.

Σας φιλω :*


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ουάου! Εγώ με 30 αιματοκρίτη πόσα θα έπρεπε να παίρνω; Ναι η πίεση είναι άτιμο πράγμα... υπογλυκαιμία τι εννοείς; είναι χαμηλό το ζάχαρό σου;

Στην τελευταία μέτρηση είχα 68 (70-110ηταν το φυσιολογικό όριο).Τρωω γλυκο καθε μερα! Περυσι σε κάποια μέτρηση μου είχαν βρει 49! Και η διατροφολόγος απο τοτε μου ειχε πει να τρωω μια κουταλια μελι μετα απο καθε γευμα! Θα κανω και την καμπυλη σαχαρου την δευτερα να δω πως παω!


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια.

Καρδουλα κ θωκακι στεναχωρεθηκα με τις περιπετειες σας. Να προσεχετε και να μη στεναχωριεστε κι ολα θα πανε καλα :)

Σημερα ειχα εξοδο... για αντι-χα, μια βολτα στα ικεα κ μετα στο λητω... ειχε προσφορες σε ρουχα εγκυμοσυνης κ πηρα ενα τζιν κ ενα κολαν εγκυμοσυνης... ριξαμε κ μια ματια για κρεβατακι κ καροτσι....αχ.... λιωσιμο <3

Moody ειδα οτι εγραψες νεα καπου διπλα... που ειναι αυτο διπλα; θελω να τα διαβασω : p

Κοριτσακια αμα ζοριζεστε με το περπατημα, χαλαρωστε. Δεν ειναι για ρισκο...θα μας τρεχουμ τα μπεμπακια μας κ θα ξαναβρουμε τη φορμα μας... ειμαστε σε κρισιμη καμπη, ας περασει ο καιρος με το καλο κ θα περπαταμε προς το τελος λογικα...

Δε θυμαμαι τπτ αλλο τωρα.

Ααααα!!! Το ικεα ειχε κ σημερα μια μια κουνια με 50.ευρω (50% προσφορα)..για το κοριτσι που θελει δευτερο-δε θυμαμαι ποια, συγνωμη.

Σας φιλω :*

Ερώτηση, επειδή κι εγώ σκέφτομαι να ψωνίσω ή απο ικεα ή απο jumbo, θεωρείτε οτι ποιοτικώς είναι καλά τα πράγματα ή να το αποφύγω?


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...