Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 27/3/2024 at 7:13 ΜΜ, Σποράκι είπε:

      Η μαστογραφία γίνεται τις πρώτες μέρες του κύκλου. Μη την κανείς τώρα, περίμενε να αδιαθετήσεις και την κάνεις. Προλαβαίνεις πριν την ετ 

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      On 27/3/2024 at 7:12 ΜΜ, Nels είπε:

      Τώρα το στήθος σου είναι πρησμένο, η μαστογραφία συστήνεται να γίνεται ακριβώς  μετά την περιοδο εως και πριν την ωωορηξια.Ρωτα και τον γιατρό σου τι θα σου πει

      Ευχαριστώ για την απάντηση. Θα κάνω τον σταυρό μου κ θα ρωτήσω! 

Τι θα λέγατε για Αποκριάτικο Πάρτυ σε Παιδότοπο - Συνάντηση?


MUMSOFIA

Recommended Posts


Διαφημίσεις

κι εμεις μεσα...(αν δεν παθουμε καμια ιωση) ξερω ενα πολυ καλο παιδοτοπο στη ν σμυρνη...


ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2.11.06

ΒΕΝΕΤΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ 18.12.07

ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ 11.4.09

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3.9.10 κ θηλαζει.........ακομα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα- κορίτσια θέλετε να πουμε συνάντηση στον Πειραιά για πότε λέτε - Κυριακή την άλλη πρωι θα σας βόλευε - θέλετε να πάρω τηλέφωνο minisportsclub.gr - δεν έχω πάει άλλα έχω ακούσει τα καλύτερα - αν έχετε κάτι άλλο να προτείνετε μέσα .

να έχει εύκολη πρόσβαση μια και δεν οδηγάω

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια την Τρίτη 2/2/10 θα πάω στο μασκέ πάρτυ στον παιδότοπο της φίλης μου.

Κάποιες κοπέλες που έχουμε ξανασυναντηθεί εκεί ξέρουν που είναι :

http://parents.org.gr/news/a315

Η τιμή είναι 10? για το κάθε παιδάκι με το χυμό μαζί (οι μεγάλοι ότι πιούνε, καφέ κλπ).

Αν το αποφασίσετε θα χαρώ πολύ να σας δω (παλιές και καινούργιες).

Αν δεν προλάβετε να το γράψετε εδώ, σε περίπτωση που έρθετε πέστε ότι είστε από το parents για να κάτσουμε όλες μαζί.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...