Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      Εννοείτε ότι πρέπει να τους το πεις ότι έκανες την εξέταση Κ το αποτέλεσμα. Γενικά κορίτσι μου μην ντρέπεσε τους γιατρούς εσύ πρέπει να τους τρέχεις για να σε προσέξουν . Αν δεν μιλάς δεν δίνουν σημασία. Πάντως μην ανχωνεσε συμβαίνει πολλές φορές να είναι χαμηλή η προγεστερόνη στις εξωσωματικές γιατί ο οργανισμός δεν προλαβαίνει να παράξει την δική του επειδή γίνετε με τεχνητό τρόπο Κ η απορρόφηση των φαρμάκων δεν είναι πάντα επιτυχημένη γρήγορα από όλους τους οργανισμούς.

ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ''ΓΙΓΑΝΤΑ'' ΜΑΣ :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 402
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Είναι πραγματικός γίγαντας και αγωνιστής, το παιδάκι σου και το ξέρεις. Εύχομαι μέρα με τη μέρα να πηγαίνει λίγο και καλύτερα και να έρθει σύντομα η ώρα να τον πάρεις σπιτάκι σου. Περιμένουμε να μας πεις και βάρος όταν μάθεις.

Link to comment
Share on other sites

Mairyloy μπαινω Κ σε διαβάζω Κ εδω γιατί χάθηκες από το δικό μας καφέ... χαίρομαι τόσο πολύ που τα πάτε καλά..Δε θυμάμαιαι αν σου έχω ευχηθεί να σου ζήσει κ να είναι γερό κ δυνατό...Πάντα νικητής...

Υπομονη Κ σύντομα να τον έχετε σπιτάκι σας να σας μοιράζει χαμογελα...

Σε φιλώ κ πάντα ευχάριστα να είναι τα νέα σας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλο μηνα κοριτσια μου. Μπηκε και ο Απρίλης! !

Μπηκε με καλα νεα για εμας. Φυγαμε απο τα κρεβατάκια της μοναδς και μας βάλανε στη θερμοκοιτίδα . Βγαλαμε ολα τα καλωδιακια και σωλινακια και εχουμε μονο αυτο που τρωμε. Κατα λεξη ειπε η διευθυντρια σημεδα οτι ειμαστε καλα και θελουμε να τρωμε ετσι για να συνεχιζουμε να μεγαλωνουμε. Πηρα μια τρομαρα παντως σήμερα γιατι μπαινοντας πηγα κατευθείαν στο κρεβατακι του και το ειδα αδειο.. λεω που ειναι το μωρακι μου?? Μετα βέβαια καθησηχαστικα που τον ειδα με αυτο το αγγελικο του προσωπακι !! Ειναι ο ηρωας μου, τελος!

Link to comment
Share on other sites

Μαιρη λου καλο μηνα και σε σας!!!! επιτελους ανεβηκαμε level!!! απο δω και περα η βελτιωση θα ειναι πιο γρηγορη ετσι;;; τελεια τα νεα σας!!!! χαρηκα παρα πολυ!!!

φανταζομαι την τρομαρα που πηρες οταν ειδες αδειο κρεβατακι ε;;; πω πω!!! μονο που το σκεφτομαι....

ομως ο γιγαντακος ειναι αστερι!!!!! μπραβο!!!!

ποσο βαρος πηρατε;;;

:D:D:D:


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πηραμε περίπου 60-70 γραμμαρια σε μια βδομάδουλα. Καλουτσικα ειναι. Δεν βιάζομαι για το βαρος γιατι τρωμε καλά οποτε δε με ανησυχει. ;)

ναι πηρα μεγάλη στιγμιαια τρομαρα αλλα σε δευτερόλεπτα συνηλθα γιατι το περιμενα οτι καποια στιγμη θα μας αλλαζαν εφοσον εχουμε ανοοδόοδο. Απλα περιμενω ισως να μου το λεγανε πρώτα. Χαχα έκπληξη ηταν και οχι , δεν ηταν πρωταπριλιατικηηη :)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοπέλα μου! Αργά αλλα σταθερά ο ήρωας σας κανει τα βηματακια που θα τον οδηγήσουν στο σπιτι σας και στην αγκαλια σας!


Hlcmp3.png

ksdhp2.png 53ccp3.png

" Όποιος επιθυμεί το ουράνιο τόξο πρέπει να υποστεί την βροχή..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...