Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

καλές πράξεις στο κέντρο της πόλης!!!!


thios1

Recommended Posts

:Dκαλημέρα!

Δουλέυω στο κέτρο της πόλης και δεν αντέχω άλλο να βλέπω μανάδες με παιδάκια, μωράκια στην αγκαλιά βρώμικα και ταλαιπωριμένα να ζητιανεύουν για ένα κομμάτι ψωμί! Ειδικά στο τετράγωνο γύρω από την Αριστοτέλους κάθε 15 μέτρα και μία με το παιδί!. Κάθε βδομάδα περνάω και δίνω κοσέρβες γάλατα και ότι άλλο έχω σε αυτές τις ταλαίπορες.Αλλά όχι χρήματα γιατί αυτά μπορεί να τα εκμεταλλέυονται άλλοι. Είδα και μία άλλη κυρία να κάνει το ίδιο, έδινε γάλατα κονσέρβα και έφευγε.Και είπα από μ'εσα μου ευτυχώς υπάρχουν κάποιοι που το κάνουν!!!! Πέρασε και ένας περαστικός και φώναξε δυνατά "θύματαααα" για να το ακούσω αλλά δεν του απάντησα.

Δεν θεωρώ ότι΄είμαι θύμα κανενός που έκανα μια καλή πράξη...ούτε και οι άλλοι που το κάνουν....Και αυτοί ψυχούλες είναι....ειδικά τα παιδιά...θύματα ενός συστήματος χωρίς αρχή και τέλος.....

Υπάρχει μια μαμά με ένα κοριτσάκι κάθε πρωί γωνία τσιμισκή με κομνηνών(λουλουδάδικα) που επαιτεί για οτιδήποτε, γάλατα.......ή ρούχα.

Εμείς όλοι που κυκλοφορούμε στο κέντρο ας δώσουμε κάτι σαυτήν έστω ένα κουλούρι ή γάλα για το παιδάκι ή παλιά ρουχάκια....θα πιάσει τόπο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...