Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , LeneL είπε:

      Τίποτα απολύτως.. όλα είναι με εισοδηματικά κριτήρια. Φαντάσου της γέννας, που είναι στα 40.000 έχει από τα πιο υψηλά κριτήρια, στα αλλά τα ποσά είναι ακόμα χαμηλότερα.

      Να πεις στον καπετάνιο ότι σου χρωστάει ένα ΠΟΛΥ καλό δώρο!

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

Εγκυμονούσες στην Αγγλία!


Despina80

Recommended Posts

Να σου πω πως αντεξα...

Καταρχην το βασικο ειναι οτι δε δουλευα ημουν σε αδεια απο το ΙΚΑ. Απο τις 11 μεχρι τις 5 το πρωι τον κουνουσα εγω στο καροτσι, του τραγουδουσα χαμηλοφωνα κλπ...κατα τις 5 ενιωθα οτι δεν αντεχα αλλο ξυπνουσα τον πατερα του και του ελεγα "ανελαβε". Ο αντρας μου τον ειχε 5 με 7, μετα με ξυπνουσε να τον θηλασω και τον θηλαζα-νανουριζα μεχρι τις 8-9 οπου επιτελους κοιμοταν...καμμια φορα και 10 το πρωι! Εγω εννοειται σερνομουν γιατι αυτο γινοταν καθε βραδυ! Κοιμομουν λιγο το μεσημερι που κοιμοταν το μωρο αλλα τη μερα δε ξεκουραζομουν και ισως γιαυτο επαθα και 4 μαστιτιδες (συν βεβαια ακαταλληλο θηλαστρο-υπερπαραγωγη)

ευτυχως με βοηθησαν η μανα μου και η αδερφη μου, η μανα μου μου εφερνε φαγητο και εκανε και κανενα σκουπισμα-μαζεμα, η αδερφη μου μου σιδερωνε τα ρουχα:P Αν ειμασταν Αγγλια χωρις βοηθεια δε ξερω αν θα τα καταφερνα και με ποιο τροπο...

Εσυ να κοιμασαι οσο μπορεις τη μερα οταν κοιμαται το μωρο! Μην περιμενεις το βραδυ που θα εισια πτωμα να σε λυπηθει το μωρο και να κοιμηθει το βραδυ αυτα κανουνε παρτυ!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια ξερει καμια σας αν χρειαζεται πρωτα να δηλωσω τη γεννηση του μωρου στο προξενειο για να βγαλω διαβατηριο? Το εχουμε δηλωσει εδω στο register office παντως.

Το προξενειο δεν απαντα ουτε σε mail ουτε τηλεφωνο, και δεν εχω την πολυτελεια να πηγαινω τοσο μακρυα χωρις να γινει η δουλεια μου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...
×
×
  • Δημιουργία νέου...