Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΟΥ 2011 ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ


Ευα_

Recommended Posts

Καλησπέρα,μανούλες του 2011!!!!

Εγώ είμαι μανούλα του 2009 κι έχω ένα κοριτσάκι,την Ιωάννα μου,Λαρισαία κι εγώ (μένω κοντά στο παλιό Νοσοκομείο)....ήθελα απλά να σας πω ότι αν κάποια ενδιαφέρεται για παιδικά έπιπλα έχω: 1 κρεβατάκι μετατρεπόμενο σε εφηβικό,

1 σιφονιέρα με 3 συρτάρια πράσινο-γαλάζιο-ροζ

και 1 στρώμα για το κρεβατάκι....

Μπορείτε να τα δείτε εδώ :

http://www.anatello.gr/cart/product....&page=1&mCat=2 (η τιμή στο site είναι μόνο για το κρεβάτι),τα δίνω όλα μαζί 500 ευρώ αλλά το συζητάμε κιόλας...

Είναι ολοκαίνουρια και αχρησιμοποίητα...Τα κέρδισα σ'έναν διαγωνισμό από περιοδικό και δεν τα χρησιμοποίησα καθόλου...αν κάποια ενδιαφέρεται πολύ ευχαρίστως να κανονίσουμε ένα ραντεβού να τα δείτε όποτε θέλετε....με το καλό τα μωράκια σας και να είναι πάντα υγιή και ευτυχισμένα!!


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα,μανούλες του 2011!!!!

Εγώ είμαι μανούλα του 2009 κι έχω ένα κοριτσάκι,την Ιωάννα μου,Λαρισαία κι εγώ (μένω κοντά στο παλιό Νοσοκομείο)....ήθελα απλά να σας πω ότι αν κάποια ενδιαφέρεται για παιδικά έπιπλα έχω: 1 κρεβατάκι μετατρεπόμενο σε εφηβικό,

1 σιφονιέρα με 3 συρτάρια πράσινο-γαλάζιο-ροζ

και 1 στρώμα για το κρεβατάκι....

Μπορείτε να τα δείτε εδώ :

http://www.anatello.gr/cart/product....&page=1&mCat=2 (η τιμή στο site είναι μόνο για το κρεβάτι),τα δίνω όλα μαζί 500 ευρώ αλλά το συζητάμε κιόλας...

Είναι ολοκαίνουρια και αχρησιμοποίητα...Τα κέρδισα σ'έναν διαγωνισμό από περιοδικό και δεν τα χρησιμοποίησα καθόλου...αν κάποια ενδιαφέρεται πολύ ευχαρίστως να κανονίσουμε ένα ραντεβού να τα δείτε όποτε θέλετε....με το καλό τα μωράκια σας και να είναι πάντα υγιή και ευτυχισμένα!!

Μπιζελακι να σου ζησει η κορακλα σου!!!

Σε ευχαριστουμε για την προσφορα, αλλα για μενα ειναι ακομη νωρις για να ψαχνω επιπλακια για το νινακι μου, ουτε καν το φυλο δεν ξερουμε ακομη, ισως καποια αλλη κοπελα να ενδιαφετετε!!!!!Σου ευχομαι να βρεις συντομα καποιον να τα πουλησεις!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κορίτσια καλημέρα και καλό μήνα!

είμαι μανούλα Οκτωβρίου 2009, αλλά από Λάρισα.

σας εύχομαι ολόψυχα να έχετε με το καλό γερά μωράκια και πανέμορφα.

επειδή γνώρισα την Λιάνα, ένα έχω να πω. είναι μια κουκλίτσα!

μάκια μάκια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Ελλη και καλως ορισες...

Εγω εφτασα αισιως στον 8ο μηνα κυησης!!

Ποιον εχεις γιατρο?Εδω λαρισα εισαι??

Σεβη μου,τι να πω?Ευχαρηστω για τα καλα σο λογια

αλλα που να με δεις τωρα που εβαλα κι αλλα κοιλακια

κι εχω χτισει μεζονετα για το μπεμπαρο,οχι απλο σπιτακι!!χαχαχα

Μπιζελακι αν δεν ειχα παρει ηδη επιπλακια, δεν χωραει αμφιβολια οτι θα επερνα τα δικα σου!!Ειναι φανταστικα και οντως σε πολυ καλη τιμη!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σεβη μου,τι να πω?Ευχαρηστω για τα καλα σο λογια

αλλα που να με δεις τωρα που εβαλα κι αλλα κοιλακια

κι εχω χτισει μεζονετα για το μπεμπαρο,οχι απλο σπιτακι!!χαχαχα

Λιάνα, ειλικρινά είσαι πολύ όμορφη και αν θυμάσαι όταν βρεθήκαμε σου είπα ότι δεν φαινόσουν για τόσο όσο μου είπες. εγώ σε είχα για 3 μηνών!

και βέβαια θα πάρεις κιλά, μπέμπαρο θα γεννήσεις, παλλήκαρο!

θέλει τη μεζονέτα του το χρυσό μου!!!!!;):)

εγώ είχα χτυπήσει 90 κιλά!:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια...καμια μανουλα καινουργια;;;;;εγω ειμαι σχεδον 6 εβδομαδων....εσεις;;;;(δεν εχω αποφασισει αν θα γεννησω λαρισα η βεροια)

Καλως ηρθες στην παρεα μας Ελλη μου!!!Εγω ειμαι 13 εβδομαδων, εχω ΠΗΤ 9/6/2011!!!Με το καλο κοριτσαρα μου να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη, μια τελεια γεννα κ ενα υγιεστατο μωρακι!!!!Ο γιατρος σου ποιος ειναι???

κορίτσια καλημέρα και καλό μήνα!

είμαι μανούλα Οκτωβρίου 2009, αλλά από Λάρισα.

σας εύχομαι ολόψυχα να έχετε με το καλό γερά μωράκια και πανέμορφα.

επειδή γνώρισα την Λιάνα, ένα έχω να πω. είναι μια κουκλίτσα!

μάκια μάκια!

Ευχαριστουμε πολυ Σεβούλα!!!Να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!!

Καλησπερα Ελλη και καλως ορισες...

Εγω εφτασα αισιως στον 8ο μηνα κυησης!!

Ποιον εχεις γιατρο?Εδω λαρισα εισαι??

Σεβη μου,τι να πω?Ευχαρηστω για τα καλα σο λογια

αλλα που να με δεις τωρα που εβαλα κι αλλα κοιλακια

κι εχω χτισει μεζονετα για το μπεμπαρο,οχι απλο σπιτακι!!χαχαχα

Μπιζελακι αν δεν ειχα παρει ηδη επιπλακια, δεν χωραει αμφιβολια οτι θα επερνα τα δικα σου!!Ειναι φανταστικα και οντως σε πολυ καλη τιμη!

Λιανα μου πως εισαι?Τι κανει ο μπεμπης σου????Καιρο εχουμε να τα πουμε!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως εχουμε καιρο βρε Ευα!

Μια χαρα ειμαστε μαμα και μπεμπης!! :)

Φερνει σβουρες ολη μερα το αγγελουδι μου και μου κανει αστεια σχηματα στην κοιλιτσα!!!χιχιχι :D

Εσεις πως ειστε?Πως νιωθεις οσο περναει ο καιρος?

Σεβη μου αμα με δεις τωρα θα με νομιζεις για 10 μηνων!!

Εγω και οι ελεφαντινες!!χαχαχα

Ειμαι κι εγω αισιως στα 82 κιλα και ξεκινησα 68 :oops:

Ντρεπομαι ναι αλλα τι να κανω??? :tongue:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι οντως εχουμε καιρο βρε Ευα!

Μια χαρα ειμαστε μαμα και μπεμπης!! :)

Φερνει σβουρες ολη μερα το αγγελουδι μου και μου κανει αστεια σχηματα στην κοιλιτσα!!!χιχιχι :D

Εσεις πως ειστε?Πως νιωθεις οσο περναει ο καιρος?

Σεβη μου αμα με δεις τωρα θα με νομιζεις για 10 μηνων!!

Εγω και οι ελεφαντινες!!χαχαχα

Ειμαι κι εγω αισιως στα 82 κιλα και ξεκινησα 68 :oops:

Ντρεπομαι ναι αλλα τι να κανω??? :tongue:

να το απολαύσεις όσο περισσότερο γίνεται. κάθε στιγμή της εγκυμοσύνης είναι ανεπανάληπτη.

εγώ προσπαθώ να θυμηθώ τα σκιρτήματά της, τις κλωτσιές της, την όρεξη για τα πάντα;), ιδίως τα φρούτα. όχι ότι έφτασα στα 90 με φρούτα... κάθε άλλο. τα απόλαυσα τα κιλά μου μπουκιά μπουκιά.

3 μήνες θήλασα και μετά πήγα διατροφολόγο και είμαι τώρα 63,5. θα μπορούσα να χασω περισσότερα, αλλά δεν στερούμαι ό,τι λαχταράω.

φιλιά, να ειστε καλά και οι τρεις!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι οντως εχουμε καιρο βρε Ευα!

Μια χαρα ειμαστε μαμα και μπεμπης!! :)

Φερνει σβουρες ολη μερα το αγγελουδι μου και μου κανει αστεια σχηματα στην κοιλιτσα!!!χιχιχι :D

Εσεις πως ειστε?Πως νιωθεις οσο περναει ο καιρος?

Σεβη μου αμα με δεις τωρα θα με νομιζεις για 10 μηνων!!

Εγω και οι ελεφαντινες!!χαχαχα

Ειμαι κι εγω αισιως στα 82 κιλα και ξεκινησα 68 :oops:

Ντρεπομαι ναι αλλα τι να κανω??? :tongue:

Μπραβο Λιανα μου!!!Πολυ χαιρομαι για εσας!!!!Ο καλουλης σου ειναι ζωηρουλης κ με χιουμορ, τελειο αντρακι!!!

Εμεις ειμαστε ολοενα κ καλυτερα...και μαλλον εχουμε μπεμπα!!!!Θα ντυθουμε στα ροζ κ θα εφοδιαστουμε με κοκαλακια κ κορδελες!!!!

Ενταξει βρε Λιανα μου 14 κιλακια εβαλες!!!!Η αδερφη μου ειχε βαλει 28:shock:. κ τα εχασε στο αψε σβησε!!!!


Τις ευχές μου στις μελλοντικές μανούλες!!!

yVNPp3.png

as1cJQiVM3D1220MjA2NzkyZHwzNTYyODkzZHxNeSBiYWJ5IGlzLi4u.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Ελλη και καλως ορισες...

Εγω εφτασα αισιως στον 8ο μηνα κυησης!!

Ποιον εχεις γιατρο?Εδω λαρισα εισαι??

Σεβη μου,τι να πω?Ευχαρηστω για τα καλα σο λογια

αλλα που να με δεις τωρα που εβαλα κι αλλα κοιλακια

κι εχω χτισει μεζονετα για το μπεμπαρο,οχι απλο σπιτακι!!χαχαχα

Μπιζελακι αν δεν ειχα παρει ηδη επιπλακια, δεν χωραει αμφιβολια οτι θα επερνα τα δικα σου!!Ειναι φανταστικα και οντως σε πολυ καλη τιμη!

μαλλον δεν θα γεννησω λάρισα, πηγα στο καρβελα στελιο, ειναι στην κλινικη υγεια...δεν ξερω ακομα...

κοντευεις εσυ;αντε με το καλο ολα

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας Ελλη μου!!!Εγω ειμαι 13 εβδομαδων, εχω ΠΗΤ 9/6/2011!!!Με το καλο κοριτσαρα μου να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη, μια τελεια γεννα κ ενα υγιεστατο μωρακι!!!!Ο γιατρος σου ποιος ειναι???

ευχαριστω γλυκια μου...δεν ειμαστε πολυ μακρια :P εχω τον καρβελα στελιο, καλως ειναι....

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Λιανα μου!!!Πολυ χαιρομαι για εσας!!!!Ο καλουλης σου ειναι ζωηρουλης κ με χιουμορ, τελειο αντρακι!!!

Εμεις ειμαστε ολοενα κ καλυτερα...και μαλλον εχουμε μπεμπα!!!!Θα ντυθουμε στα ροζ κ θα εφοδιαστουμε με κοκαλακια κ κορδελες!!!!

Ενταξει βρε Λιανα μου 14 κιλακια εβαλες!!!!Η αδερφη μου ειχε βαλει 28:shock:. κ τα εχασε στο αψε σβησε!!!!

28??Ε ενταξει δεν ειμαι και σε τετοιο σημειο αλλα παλι πολλα μου φαινονται :(

Αμα τα χασε ομως γρηγορα που μου λες, μου δινεις κουραγιο!! :)

Αχ τι καλα!!Μπεμπουλα!!Φορεματακια,γουνακια...αλλη χαρη τα κοριτσια!!

Με το καλο...Γερο παιδι να ναι και ολα τ αλλα ερχονται...


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

μαλλον δεν θα γεννησω λάρισα, πηγα στο καρβελα στελιο, ειναι στην κλινικη υγεια...δεν ξερω ακομα...

κοντευεις εσυ;αντε με το καλο ολα

Δεν τον ξερω τον γιατρο σου αλλα αφου λες πως ειναι καλος ετσι θα ναι..

Σημασια εχει να νιωθεις εσυ ανετα μαζι του..

Στην κλινικη Υγεια ειναι και ο δικος μου!Κι εχω ακουσει καλα λογια για την κλινικη!Ε δεν ξερω αν κοντευω!!! :tongue:

23/12 μπαινω στο μηνα μου!Αν μου ερθει αρχες ενατου(που το ελπιζω γιατι ανυπομονω να τον δω)κοντευω!!Αλλιως θελω κανα 1.5 μηνα ακομη :(


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...