Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ψαχνω καμπαρντινα ή ελαφρυ πανωφορι xl


Recommended Posts

ψαχνω να αγορασω καμπαρντινα ή ελαφρυ πανωφορι xl μεγεθος σε προσιτη τιμη και αριστη κατασταση!ιδανικα, να εχει καποιο ιδιαιτερο σχεδιο αλλα πασα προσφορα δεκτη! ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα, σε καπαρντινα τι εννοεις ιδιαιτερο σχεδιο??

επειδη συνηθως ειναι κλασσικες..

επισης το XL σε τι διαβαζεται? επειδη επισης οι καπαρντινες εχουν νουμερα

(εχω κατι σε μεγαλο νουμερο, στο κλασσικο 'γκρι' των καπαρντίνων για αυτο και οι ερωτησεις...φωτο μπορω μονο αυριο ομως)

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα σαν μπρονζε/καφε ημιπαλτο ελαφρυ με γιακα μαο καπιτονε με κινεζικους κομπουσ αντι κουμπια εχει σχεδιο με παγετα στο χερι αριστη κατασταση( το σχεδιο φτιαχνοταν κατα παραγγελεια να καταλαβεις)....εχω μαυρο μακρυ ζαρα οχι τοσο καθημερινο με balloοn γιακα και εχω και μια μωβανθρακι καπαρντινα poly casual σαν used παει τελεια με τζην oλα σε καλη κατασταση και xl ευρυχωρα ολα !!!!εαν σε ενδιαφερουν τα φωτογραφιζω και σ στελνω


a4C0p2.png
Link to comment
Share on other sites

KΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!Το μεγεθος ειναι το ελληνικο 50-54 γερμανικο 44-46

αγγλικο 16-18 !αναμεσα σε μπεζ και μαυρο προτιμω μαυρο!ειρηνη ολα που γραφεις ακουγονται ενδιαφεροντα! ευχαριστω (ουτως ή αλλως)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

KΟΡΙΤΣΙΑ ΒΑΛΤΕ ΦΩΤΟ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!Το μεγεθος ειναι το ελληνικο 50-54 γερμανικο 44-46

αγγλικο 16-18 !αναμεσα σε μπεζ και μαυρο προτιμω μαυρο!ειρηνη ολα που γραφεις ακουγονται ενδιαφεροντα! ευχαριστω (ουτως ή αλλως)

ΒιΒη στα ιδια νουμερα ειμαστε περιπου λοιπον θα βγαλω φωτο να τσεκαρεις και εαν ενδιαφερεσαι μιλαμε οκ???φιλια


a4C0p2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτή θα σου άρεσε?

είναι στο νούμερο που ενδιαφερεσαι.Είναι JOBIS μαρκα.Εντελώς αφόρετη.Ολοκαίνουργη

http://i966.photobucket.com/albums/ae147/deasouh/P1010170.jpg

http://i966.photobucket.com/albums/ae147/deasouh/P1010171.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι χρωμα ειναι evdo?ποσο τι δινεις,τι μαρκα ειναι,μοιαζει με μια που ειχα δει στο λαρεντουτ/

κοριτσάκι είναι της αδελφής μου, αλλά εχει ήδη εκδηλωσει ενδιαφερον αλλο μελος από την αγγελία που ειχα ποστάρει.

Link to comment
Share on other sites

τι χρωμα ειναι evdo?ποσο τι δινεις,τι μαρκα ειναι,μοιαζει με μια που ειχα δει στο λαρεντουτ/

αυτη ειναι,μου την εστειλαν κ εμενα δωρο με καποια αγορα μου!πραγματικα ειναι μια χαρα κ οντως(εχω κ το ιδιο νουμερο) ανετοτατη,ειδικα τωρα που ειμαι εγκυος!!δεν ξερω ποσο κανει στην Λαρετουτ αλλα αν την βρεις αυτην την περιοδο με εκπτωση αξιζει να την παρεις!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

σε xl πολυ ανετη με ζωνη κλασικη σε σκουρο πετρολ

εαν σε ενδιαφερει το χρωμα στελνω φωτο,την δινω 15ε

Σου εστειλα φοτο ελαβεσ? με χρωματολογιο

εχω και μια κιτρινη σαν βουτυρο το υφασμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...