Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

καμμιά μανούλα από γιάννενα


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλησπέρα Λίτσα! Σε ευχαριστώ για την απαντηση. Η φίλη σου ειχε προβληματα στην εγκυμοσύνη της μηπως και επρεπε να γεννησει στο νοσοκομειο; Μου κανει εντυπωση αυτο που λες!

καλησπερα κ χρονια πολλα!! δεν ειχε κανενα προβλημα κ η κουβεντα τους αυτη ειχε γινει απο τις αρχες...να φανταστεισ οτι την αυχενικη την εκανε στον κορκοντζελο κ απο τοτε να πηγε σε αυτη αλλες μια δυο φορες τ πολυ...δεν ξερω τι ν σ πω...


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΠΕΡΜΑΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΕΒΕΖΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΔΩ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟΝ ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ. ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ 35 ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΙΑΣΤΟΥΜΕ. ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ .ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑΣ ΣΑΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα στη παρέα, φτάσαμε στην 28 εβδομάδα :) .Ψάχνουμε με τη σύζυγο για παιδίατρο και θα θέλαμε γνώμες κι εμπειρίες από πιο έμπειρες μητέρες.

Εμείς πάμε στον Μπέση.Είναι και ομοιοπαθητικός οπότε δεν μας γεμίζει φαρμακα!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Γεια σας,

Μήπως ξέρετε κανεναν Γιατρός που κάνει vbac στα Γιαννενα ή στην κοντινή περιοχή. Σας παρακαλώ αν ξέρει κάποια κοπέλα και ας μου πει. Ψάχνω απελπισμένα..

Sky28 αν ανεβεις λιγο πιο πανω στη σελιδα θα δεις ενα post απο την maria* για αυτο το θεμα. Στειλτης πμ :) Καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εδώ μια φορά αναφέρθηκε γιατρός για vbac στα Γιάννενα και το όνομα δεν αναφέρθηκε ποτέ λες και επρόκειτο για δυσφήμιση... Δυστυχώς ούτε εγώ μπορώ να βοηθήσω.


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν έχω ακούσει τίποτα για τον Πλαχούρα. Όσο για τον γιατρό που μου είπαν, δεν έχω επικοινωνήσει ακόμα μαζί του επειδή είμαι στο νοσοκομείο. Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να δημοσιεύσω το όνομά του χωρίς να ξέρω με σιγουριά αν αναλάβει vbac.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...