Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα!τι κάνετε?

εντάξει το σπιτάκι, το συνέφερα όντως Γιώτα:wink:, έβαλα χθες σκούπα-σφουγγάρισμα δις και σήμερα τα μπάνια και τέλος τα χοντρά, τα λοιπά σε κανονικούς ρυθμούς....

σήμερα πήγαμε μόνο εκκλησία οπότε ήμουν τελειωμένη στις 10 από το σχολείο, γύρισα σπίτι, πήρα παιδιά-σύζυγο και κατεβήκαμε κέντρο-αγορά. καλά εχει τρελές εκπτώσεις, ενθουσιάστηκα, ψώνισα αρκετά, όσα άντεχε το προτοφόλι δηλαδή και επιστρέψαμε με άδειο:mrgreen::mrgreen:. Πάντως εχει πολύυυυυ καλές εκπτώσεις ως 70%!!

Γιώτα με το καλό η εξέταση, όλα καλά!

Αρετή χρόνια σου πολλά, πού είσαι?

καλό μας ΣΚ!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!Τι κανετε?

Ψαχνω να βρω τετοια βαζακια http://websta.me/p/555227024854762307_298982703#8iyT4cu4Icrr8Fdl.32 ξερετε που μπορω να βρω???

http://www.deco24.gr/c.Vaza-Me-Kapaki.79401.html

Αν πέσει κάτι άλλο στην αντίληψη μου σου το στέλνω ;).

Φιλιά σε πατουσάκια! Χεράκι μούρλια....τρελαίνομαι! Να σας ζήσει και πάλι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια,

mamakonstantinou τέτοια βαζάκια έχει και στον Στρούμπα στο Μπουρνάζι για δες

http://issuu.com/stroubas.gr/docs/ylika_diakosmhshs_17ba9a6a40fdd3?e=3993252/11139734

Στυλιανού Γονατά 2α

12133 - Περιστέρι

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Εμείς καλα, η λήψη πηγε καλα κ τωρα για 4 μέρες ξεκούραση. Βουλακι ευχαριστώ πολύ! εσεις πως πατε? Μυρτουλα μου, ευχαριστώ πολύ! την παρασκευή βγαίνουν τα πρώτα αποτελέσματα, που είναι κ ενδεικτικά, τα υπόλοιπα σε εναν μηνα μαζι με τον υπερηχο β επιπεδου που τον κάνει κ ο γιατρός μου κ μετα παμε στο ιασω για τυπικους λογους. Ειρήνη μου τι κάνετε? σσς φιλω κορίτσια μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα!

Γιώτα αντε ωραία, τέλειωσες κ μ αυτό...καλά αποτελέσματα. Ξεκουράζεσαι τώρα?αλήθεια γιατι χρειάζεται η αμνιο?γίνεται από κάποια ηλικία κ πάνω αναγκαστικά?

εγω στους γνωστούς ρυθμούς...χθες ήμουν όλη μέρα εκτος σπιτιου-το πρωι δουλειά, το απόγευμα βόλτα οικογενειακώς κλπ - οπότε δεν έκανα τίποτα στο σπίτι πέρα από μαγείρεμα και πλυντήριο, σήμερα το απόγευμα πιστεύω να προλάβω να κάνω κάτι παραπάνω..

ήρθαν οι απόκριες ε?αντε και κοντοζυγώνει η άνοιξη:wink:

φιλιά!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια μου τι κάνετε? Εμείς εδώ, περα απο πιατα κ κρεβάτια δεν κανω τίποτα αλλο, σημερα ξεθαρεψα κ εριξα λιγο χλωρινη στην λεκάνη κ εβαλα ψωμι να γινει. Αφροδιτακι κ μυρτουλα ευχαριστώ! μυρτουλα ανω των 35 συνισταται να γίνει, εγω την εκανα κ στην μικρη, παρόλο που ήμουν 35 παρα, καθαρα για προληπτικους λόγους, για να εχω το κεφάλι μου ησυχο! δεν εκανα αλλες εξετάσεις πριν papA κτλ μόνο αυχενικη διαφάνεια. Τώρα είμαι 38 οπότε δεν το συζητησα καν. Φιλακια πολλά κορίτσια μου!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με πήραν τηλ από τον γυναικολόγο! Έχουμε ένα υγιέστατο ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!! Στον προηγούμενο υπέρηχο μας είχαν πει για αγοράκι, αλλά τελικά έχουμε κοριτσαρο! Όπως κ να έχει έιμαι πολύ χαρούμενη!!!! Το μωρό μου ειναι καλα!!!!! Σάς φιλω

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με πήραν τηλ από τον γυναικολόγο! Έχουμε ένα υγιέστατο ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!!!!! Στον προηγούμενο υπέρηχο μας είχαν πει για αγοράκι, αλλά τελικά έχουμε κοριτσαρο! Όπως κ να έχει έιμαι πολύ χαρούμενη!!!! Το μωρό μου ειναι καλα!!!!! Σάς φιλω

Μπραβο Γιωτα μου!!!Με το καλο να το παρεις αγκαλιτσα!!!

Ξερεις τι μου θυμησες?Πηγα για υπερηχο στον μικρο μου και μου λενε μαλλον ειναι κοριτσακι,παω στο γιατρειο του γιατρου μου και ακουει τους χτυπους της καρδιας και μου λεει οτι απο τους χτυπους καταλαβαινει πως ειναι κοριτσακι,οποτε το εδεσα και εγω και πηγα και ψωνισα κοριτσιστικα ρουχαλακια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...