Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

Μανούλες Μαρτίου 2016!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου, Μπου! Καλοστέριωτο το μωράκι σου και όλη η ομάδα σας τυχερή! Είναι λίγο νωρίς αλλά θα μαζευτούν σιγά σιγά κι άλλες κοπέλες για το Μάρτιο! Είναι το πρώτο σου παιδάκι; Σου εύχομαι ανέφελη εγκυμοσύνη και χαρούμενη!


vLmAp2.png FMoxp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!Κι εσύ βλέπω περιμένεις παιδάκι...με το καλό να έρθει και να σας γεμίσει ευτυχία!Εγώ έχω αλλα δύο παιδάκια εναν άντρακλα 8 χρονών και μια σουρλουλού 3 χρονών!


PJCup3.png

u5SEp3.png

4OIlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια !!! Ειμαι και εγω μανούλα Μαρτιου με ΠΗΤ 07/03/15 αλλα με βλεπω να γενναω νωριτερα οπως κ στην κορουλα μου! Εχω μια μπεμπα 6,5 μηνών θα με δείτε κ στις μανούλες Ιανουαρίου 2015! Τελικα γεννησα 27/12/14!! Καλή εγκυμοσύνη να έχουμε όλες!


b3GMp2.png

0lJgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σασσσσ κοριτσαρες!!! κι εγω μολις εμαθα για το μωρακι μας...αν εχω μετρήσει καλα ειμαι 5 μισι εβδομαδον :P ..την τεταρτη θα παω για εναν πρώτο υπερυχο στο Ελενα..εχω αγχοσ γιατι εχω πόνους.. μια μερα πριν μαθω για το μωρακι τσακωθήκαμε με τον συντροφο μου τρομερα και εκλεγα με αναφιλητά ολη νυχτα..σκεπτόμενη πωσ αν ειμαι έγκυος ίσως το ρίξω και τέτοια χαζά...και φοβάμαι μην εκανα κακο χωρισ να θελω του μωρου μασ...ουφ... εχω κι εγω εναν γιοκα ακομη ειναι 6 χρονων!!!...ενασ ακομα θα με εκανε πολυ χαρουμενη..

βλεπω τωρα πρωινη ενημερώση και λενε για το νεο μνημονιο που υπογραψανε...τι χαλι ειναι αυτο????...μασ τσακισανε παλι...την κανεισ η δεν την κανεισ την επανασταση τωρα...ουφ....καλημερεσ!!


JM2al1e.jpgJM2ap2.png8BFPp3.png

και 7χρονων ο γιοκας μας..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλώς ήρθες Dadu !!! Θα κουραστώ λιγο παραπάνω για 2 χρονια αλλά μετα θα παίζουν μαζί θα εχει παρέα το ενα το άλλο θα ειναι σαν δίδυμα !!! Εύχομαι να εχω καλη εγκυμοσυνη σαν την κόρη μου .


b3GMp2.png

0lJgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σιγά σιγά μαζευόμαστε βλέπω!Giouli16 έχουμε ίδια μέρα ΠΗΤ!Να σου ζήσει η κορούλα σου και με το καλό να έρθει και το δεύτερο μωράκι!Θα δυσκολεύτεις λίγο αλλα όπως είπες κι εσύ θα μεγαλώσουν μαζί και θα κάνουν καλή παρέα!Dudu καλωσήρθες κι εσύ!Να χαίρεσαι τον γιόκα σου και με το καλό και το δεύτερο μπεμπάκι!Μακάρι όλες μας να έχουμε μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!


PJCup3.png

u5SEp3.png

4OIlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου!Τι κάνετε;Σήμερα πήγα στον γιατρό και κάναμε τον πρώτο μας υπέρηχο!Είδαμε σάκο και κλείσαμε ραντεβού σε δύο εβδομάδες για να ακούσουμε και καρδούλα.Κλασσικά έφυγα απο εκεί με ένα σωρό εξετάτεις που μου έδωσε να κάνω.Ουφφφ πολύ ζέστη...τι θα κάνουμε;;;


PJCup3.png

u5SEp3.png

4OIlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !! Όντως πολύ ζέστη κ ειναι ανυπόφορα !! Εγω είχα κάνει υπέρηχο την προηγούμενη εβδομαδα αλλά θα παω κ αυριο γιατί εχω λιγο ροζ κ καφε που κ που κ ανησυχώ . Βάζω utrogestan κολπικά αλλά θελω να παω να δω το μωράκι μου οτι ειναι καλα .


b3GMp2.png

0lJgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα...Giouli16 μην κουράζεσε και ξάπλα όσο μπορείς.SalomiSofia να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και με το καλό να υποδεχτήτε και το νέο μέλος!Μικρούλια είναι ακόμα τα αντράκια σου....καλό κουράγιο έχω να σου πώ!Γενικώς πως τα πάει η ομάδα απο ναυτίες;Εγώ απ'το πρωί έχω τρελλαθεί!Έχω και τον γιό μου άρρωστο καλοκαιριάτικα και επιδή δεν μπορεί να βγεί κάνει οτι μπορεί για να με με βασανίζει!


PJCup3.png

u5SEp3.png

4OIlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια ! Τι κάνετε ;; Η ζέστη ειναι απάλευτη όμως ! Εγω χθες πήγα για υπέρηχο κ είδαμε το σποράκι μας κ ακούσαμε κ την καρδουλα του ! κλασσικά συνεχίζω utrogestan γιατί εχω που κ που αχνό ροζ αιμα . Εχω κ την μικρουλα μου που προσπαθώ οσο μπορω να μην την σηκώνω πολυ αγκαλιά κ την βάζω πολυ στο καρότσι να κάθεται .


b3GMp2.png

0lJgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...