Όλες οι δραστηριότητες

This stream auto-updates     

1. Τελευταία ώρα
  2. Μανούλες Δεκεμβρίου 2017

Αντε βρε κοριτσακι μου με το καλο να πατε κι εσεις στο σπιτακι σας!!! Μην τα σκεφτεσαι τωρα αυτα. Προσπαθησε να δεις τι θα κανεις απο εδω και περα με το θηλασμο. Εχεις γαλατακι;
  3. Αχ βρε κοριτσι ...5 μηνες δεν ειναι και κατι το τρομερο,σιγα τα αυγα.....!!!!!!!!!! Τι ηλικια εχεις αν επιτρεπεται?
  4. με καταλαβες. εχω μπει στον 5ο κυκλο προσπαθειων και εχω ψιλοξενερωσει! χαχαχα μολις καθαρισω κ αρχισω παλι προσπαθειες νομιζω θα ανεβω ψυχολογικα!
  5. @elenakii22χρόνια πολλά κοριτσάκι μου να τα εκατοστήσεις και εύχομαι ένα γερό μωράκι στην αγκαλια σου!!
  6. Διακρινω Noni μου μια απογοητευση,κακως ομως ,δεν ειπαμε οτι πιανουν ολα παντα,αν ηταν ετσι καθε μηνα θα ειμασταν εγκυες , δεν θα μας προλαβαινανε στα μαιευτηρια.Βοηθαει παντως ,να συνεχισεις να το κανεις και μην χανεις τις ελπιδες σου πανω απο ολα ,ολες καποια στιγμη θα τον πετυχουμε τον στοχο μας ειναι και λιγο θεμα τυχης
  7. Καλημέρα σε όλες . @dimitroula30 ευχαριστώ . Κ εσένα πολύ ωραίο το ticker σου, εσύ τον έντυσες κιόλας αη- Βασίλη . με το καλό να δεις τον μπέμπη σου. Και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά κ να στολίσουμε με τα μπεμπακια μας
  8. Καλησπέρα!! Βλέπω καλά κρατάτε οι εγκυουλες, αν κ οι περισσότερες νιώθετε ότι κοντευετε.. Εμείς καλά παμε, λογικά το βράδυ θα μπορούμε κ να φύγουμε με εξιτήριο γιατί τον βγάλαν απ την λάμπα τον μικρό, έπεσε ο ικτερος. Αλλά ακόμα περιμένουμε αποτέλεσματα εξετάσεων. Το άλλο που ήθελα να πω είναι ότι δυστυχώς το Έλενα με απογοήτευσε σε πολλά πράγματα που περίμενα ότι θα ήταν πολύ καλύτερα, κ ένα από αυτά είναι ο μητρικός θηλασμος. Δυστυχώς έχουν δώσει πολλά γεύματα ξένου γάλακτος στον μικρό μου με αποτέλεσμα κάθε φορά που πάω να θηλασω να μην πεινάει κ να αποκοιμιεται κ η παιδίατρος μου είπε με υφακι "τώρα θα πρέπει να του δίνεις συμπλήρωμα γιατί δεν θα του φτάνει το γάλα σου". Τεσπα θα τη βρούμε την άκρη απλά αυτό ήταν κατι που με πείραξε, συν αλλά περιστατικά που συνέβησαν που είναι κ πολύ πιο σοβαρά εκ μέρους των παιδιάτρων κυρίως.
  9. νομιζω και στην τουαλετα να επεφτε θα το εβλεπες γιατι ειναι σαν πετσουλα και λογικα θα επεπλεε. σε αλλες κοπελες ειναι ροζ ή καφε ή εχει αιμα
  10. Γι αυτο σου εκλεισε τοτε το ραντεβου ο γιατρος τα υπολογιζουν ολα στο κεφαλι τους ,εχω την εντυπωση οτι οι γυναικολογοι εχουν το calendar ολου του χρονου στο κεφαλι τους μεσα χαχαχαχ τους εχει γινει συνηθειο,μια χαρα ολα θα τα δειτε και ολα θα τα ακουσετε.Ειναι απολυτα λογικο να σε πιανει αγχος σε καταλαβαινω απολυτα,νομιζω οτι καθε φορα θα το εχεις και οταν οι επισκεψεις γινουν μια φορα το μηνα θα σου φανει πολυς ο τοσος καιρος αναμονης μεχρι να ξανα πας και να δεις οτι ολα ειναι οκ.Νομιζω τελικα οτι ολη η εγκυμοσυνη πριν ,κατα τη διαρκεια αλλα και μετα ειναι ενα διαρκες αγχος. τι ξαπλα...........????????? τσ τσ τσ εγω κανω ακροβατικα χαχαχαχαχα εχθες ημουν κερακι για 2 λεπτα μεχρι που μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι
  11. Καλημέρα! Κι εγώ καθομαι 15 λεπτά ξάπλα αλλά τα πόδια μου τα λυγιζώ και βάζω κάτω από τους γλουτους μου ένα μαξιλάρι φουσκωτό. Έτσι νιώθω καλύτερη κλίση δεν ξέρω...
  12. Aυριο ειναι ακριβως ενας μηνας κι απο τη δικη μου ωορρηξια, τωρα που το λες! Μακαρι να σταθουμε τυχεροι και να ακουσουμε και καρδουλα οπως εσυ! Αντε, μακαρι να πιαστει και αυτη τη φορα με τη μεθοδο σου το σπορακι!! Καλα κανετε που εχετε επιδοθει στο αθλημα, να το ευχαριστηθειτε κι ευχομαι καλα αποτελεσματα!
  13. καλησπερα!με το καλο!αυτο το τραχηλικο πωμα ειναι ευκολο να το καταλαβουμε υπαρχει περιπτωση ας πουμε να παμε να κατουρησουμε και να φυγει εκεινη την ωρα χωρις να το δουμε?
  14. Καλημέρα!! Κι εγώ είδα διαφορά Γεωργία μου και μετά από 3 βδομάδες μπορεί και παραπάνω που τα έκοψα έχασα κι ένα κιλό που είχα βάλει! Ξεπρηζεσαι!
  15. Today
  16. Καλημερα!! μεγα προβλημα, οντως. Ισως μια περουκα?
  17. Καλη επιτυχια κοριτσι μου ολα καλα θα πανε,εγω στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ειχα παει 1 μηνα μετα την ωορηξια απο οτι βλεπω στο ημερολογιο μου και ειχαμε ακουσει και καρδουλα Καλημερα σε ολα τα κοριτσια ,ελπιζω να ειστε ολες καλα. Εγω εχω σχεδον θετικο τεστ ωορηξιας ,μαλλον το απογευμα θα ειναι θετικοτατο ,εχω πονους χαμηλα και εχουμε επιδοθει στο αθλημα απο την Παρασκευη χαχαχαχ( πολυ νωρις).Την προηγουμενη φορα καναμε καθε μερα κοντα στις μερες μου και καθομουν 5 λεπτακια με τα ποδια πανω και επιασε ,επισης να σας πω και κατι αλλο ,μπορει να ειαι συμπτωση ή να ισχυει μονο για τον δικο μου οργανισμο,θα το επιβεβαιωσω παντωσ και τωρα αν μεινω ξανα εγγυος.Την προηγουμενη φορα ,ενα μηνα πριν μεινω εγκυος μου ειχε ερθει νωριτερα η περιοδος μερικες μερες(πραγμα περιεργο για εμενα γιατι εχω παρα πολυ σταθερο κυκλο) ,τωρα παλι μου συνεβει το ιδιο ,αυτον τον μηνα μου ηρθε παλι νωριτερα αρκετες μερες (μπορει βεβαια να ειναι και ασταθεια του κυκλου μου λογω της αποξεσης),τελος παντων οπως και να εχει αν αυτον τον μηνα τα καταφερουμε ξανα τοτε σε εμενα αυτο πιστευω θα ειναι κανονας ,δηλαδη ενα μηνα πριν την εγκυμοσυνη να εχω νωριτερα την περιοδο.
  18. Oneira_glyka σε ευχαριστω! Ξεκινησε σημερα να βγαινει το τραχηλικο πωμα ,οποτε εχω ελπιδες χαχαχα Ζωουλα , ετσι κ εγω τα 2 πρωτα φυσιολογικα κ το 3ο καισαρικη. Ευτυχως ειμαι εξωτερικο και ειναι αυτονοητος και δωρεαν ο φυσιολογικος μετα απο καισαρικη. Τουλαχιστον ηρθε στην ωρα που ηθελε κ αυτο ειναι ενα πολυ σημαντικο κομματι!!
  19. Μανούλες από τα παλιά

Γεια σας κορίτσια!! Φασολάδα σήμερα!! Θωμαή να τους χαίρεσαι !! Χαρούμενη μαμά περαστικά!! κανένα νεύρο θα είναι!πως πάει η εγκυμοσύνη?
  20. Όταν τα σταματαω κάνει στις τρεις μέρες σίγουρα! Μπορεί και κάθε μέρα! Ζαχαρωτο ωραία η ιδέα για το βαμβακερο θα ψάξω να βρω τέτοιο για το αμάξι! Τότε πρέπει να ρωτήσεις τον γυναικολόγο! Μήπως έχεις υπερπαραγωγή και δεν προλαβαίνουν να αδειάσουν? Κορίτσια μου φαίνεται απίστευτο πως τον άλλο μήνα ξεκιναμε τροφες! Ποτε μεγαλωσαν τόσο!!!
  21. Μανούλες από τα παλιά

καλημερα μακαρονια με κιμα σας ευχαριστω κοριτσια χαρουμενη μαμα περαστικα
  22. @elenakii22 χρόνια πολλά κορίτσι μου. Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου εύχομαι κ με ένα πόνο.
  23. @Antila αγαπη μου ολα καλα θα πανε θα δεις....μην ξεχασεις να μπεις να μας πεις τα νεα @anemoni1989 υπομονη ρε κοριτσακι, ολα γινονται για καλο σκεψου η @Farmakotriftena που ειναι ρε παιδια να μας πει εχει ηρεμησει καθολου?
  24. Ευχαριστώ πολύ κοριτσια!! Με το καλο οι υπόλοιπες!!Εγω ουτε σκεφτομουν για φυσιολογικα, γιατι ηταν νωρις η προηγουμενη καισαρικη, 14 μηνες διαφορά και ειχα την εντύπωση οτι δεν αναλαμβανουν σε δημόσιο, οπως και αποδειχτηκε. Ο γιατρός ομως που με παρακολουθουσε με παρότρυνε και μου ειπε οτι επειδή τα δυο πρωτα ηταν φυσιολογικα θα μπορούσαμε να το προσπαθήσουμε. Ειχα τους φόβους μου αλλα αν ηταν ο ιδιος θα το προσπαθουσα. Οι υπόλοιποι που εφημερεύαν με φοβερισαν,κι ενα παραπάνω που ειχα τις φοβιες μου μπήκα χειρουργιο.
  1. Φόρτωση περισσότερων