Όλες οι δραστηριότητες

This stream auto-updates     

1. Τελευταία ώρα
  2. Κορίτσια κοιμηθηκατε τελικά; Είμαι σχεδόν μια ωρα ξυπνια. Σηκωθηκα για τουαλετα κ νερό κ αυτο ηταν. Ξαγρυπνησα... Ωραιο ζάχαρο θα εχω το πρωι...
  3. Today
  4. Ε ναι ωραία θα ήταν χαχαχ Οκ αγάπη μου καλη συνέχεια της νύχτας χαχαχ θα προσπαθήσω κ εγώ μπας και κοιμηθώ γτ το πρωί έχουμε κ σχολείο... Τα λέμε αύριο ❤️
  5. Να είχε λίγο σασπένς το ξενύχτι ε; χαχα Αγάπη σε αφήνω να κάνω μια προσπάθεια να κοιμηθώ ο βρυκόλακας! Τα λέμε το πρωί ❤️
  6. Αχ άσε άδικη δεν λες τίποτα χάχα πάντως δεν θα με χάλαγε να μου σπαγαν τα νερά τώρα χαχαχ
  7. Κι όταν θα νυσταζουμε δε θ; έχουμε χρόνο για ύπνο! Άδικη κοινωνία χαχα
  8. Ακριβώς το ίδιο έπαθα ζουζούνα!
  9. Μαριουλα αϋπνίες κι εσύ; σηκώθηκα για τουαλέτα και δε με παίρνει ο ύπνος!!!
  10. Καλησπέρα σε ολους! Θα σας πω και εγώ το θέμα μας... Ο άντρας μου διαγνώστηκε με καρκίνο όρχεως,έγινε αφαίρεση και 3 κύκλοι χημειοθεραπείας.Εκρινε ένας όρχης και αυτός με κιρσοκήλη.Ουάν διαγνώστηκε με καρκίνο δεν υπήρχε σπέρμα ώστε να πάρουν για sperm bank.Προσπαθούμε ενα χρονο χωρίς αποτελεσμα οποτε κάπου εδώ μπαίνουμε σε βαθειά νερά! Εχρι κάποια/ος ανάλογη εμπειρία; Εχετε κάποιον ουρολόγο-ανδρολογο σε Αθήνα να μας συστησετε; Κάθε γνώμη και εμπειρία θα ηταν πολύτιμη!
  11. Τι τα θελα τα κρεατικά νυχτιατικα.καιγεται το στομάχι μου.αλλα κ τι να τρώω με το παλιοζαχαρο; Οι σαλάτες Μ ενοχλούν πολύ περισσότερο,φρούτα δεν κάνει,τ αβγά τα βαρεθηκα.πφφ
  12. Βέβαια το θυμάμαι! ❤️ Βγήκε στα 3 λεπτά (τόσο έλεγε και το τεστ να περιμένω) Όταν δεν βγήκε στα δύο πρώτα λεπτά λέω τι ήθελα και βιάστηκα? Αλλά ευτυχώς φάνηκε τελικά! ❤️
  13. Αχαχαχα τρελαίνομαι ναι μεν με την εικόνα αλλά και με τον τρόπο που τα λες κορίτσι μου! Και εγώ για έξω από το δωμάτιο τον σκέφτομαι..... Δηλαδή να είναι έξω από το υ/δ ο αφυγραντήρας και μέσα στο υ/δ σόμπα;;;; Για πείτε βρε κορίτσια άλλους τρόπους θέρμανσης ειδικά τώρα με ένα μωρό.... Η σόμπα καίει πολύ;;;; Άσχετο, επειδή έχουμε και ένα μικρό σκυλάκι, δεν έχει φόβο που θα είναι στο πάτωμα;;; να περάσει από δίπλα και να καεί;;; δεν ξέρω, ρωτάω.... Καλοοοοοο! Να ρωτήσω.... Βγάζουν και εσάς τα βρεφακια σας μικραααα, σχεδόν ανύπαρκτα σπιθουρακια στο προσωπάκι τους;;; εγω το έχω παρατηρήσει κυρίως στα μαγουλάκια και γύρω από το στοματάκι,μάλλον εκεί που ακουμπάει γαλατακι;;;; δεν ξέρω.....
  14. πόσο σας ζηλεύω..κιεγω ήθελα μικρή βάφτιση, αλλά αν σκεφτείτε ότι μόνο η πεθερά μου έχει 11 (!) αδέρφια... τουλάχιστον δώρισαν στο μωρό κ μας βοήθησαν πολύ η αλήθεια είναι. αλλά πολλή κούραση. ούτε γάμος να ήταν..ουφ.. εγώ εχω και το αλλο...θέμα γενέθλια. υπολόγιζα 12 άτομα κ ο άντρας μου 30 με 35 !!!!!! άντε τα 12 τα χωράω στο σπίτι.. τα 35 με καμία Παναγία.. δε ξέρω τι να κανω..να επιμείνω για λιγότερα άτομα; να υποχωρήσω; εσείς πως το σκέφτεστε;
  15. Αγαπη εμενα που χει την αλλεργια δινω ειδικο ειναι κ για παλινδρομηση το allernova διαφορετιλα πριν δοκιμασαμε ολα τα σανιλακ το νούμερο 1 το ha to ac k to ar υποαλλεργικο για κολλικους κ για παλινδρόμηση!το μονο θετικο σε αυτο που πινουμε τωρα ειναι οτι το γραφεις κ ετσι.δν πληρωνεις τπτ!ο μικρος μου μ βγσλε κατι σπιθουρακια πολυ μικρα στην κοιλια κ το προσωπο πρεπει να ναι δροτσιλα την τριτη εχω κ γω το εμβολιο απο τωρα αγχωνομαι σημερα απτην υπερενταση δν κοιμοταν κ δν ηθελε καννα τον πιάσουμε 11κ20 τον βγαλαμε βολτα κ κοιμηθηκε σε πεντε λεπτα! Πρεπει να περναμε αλμα γτ εχει πιει το γαλα δυο μερες κ δν θελω να πινει πολυ λογω της παλινδρομησηαλλα δν γντ κλαιει με αναφιλητά!ποτε θα πανε σχολειο??χαχαχα
  16. Χαχαχ οκ τουλάχιστον δεν είμαι η μόνη... Αμ το αλλο πού το πας; είναι η θέση της μπεμπας τέτοια που σπρώχνει τα παϊδια μου δεξιά τεντωνεται κ πονάω τα πλευρά μου λες κ κάπου χτύπησα.... Τα πονάω κ στο άγγιγμά φαντάσου μόνο τα δεξιά...
  17. Θα πάρω οπωσδήποτε!!!δεν ήξερα ότι υπάρχουν!!!! Κ εγώ στο τραπέζι θα έχω περίπου 40 άτομα.. λίγα κ καλά!!!
  18. Στην πρώτη μου εγκυμοσυνη ειχε κατεβει λιγες μερες μετα αφου ειχα μπει στον 9ο και είχε αποσυμφορηθει το στομάχι. Επίσης με ειχε πιασει και διάρροια-συγγνωμη κιολας...λίγες μέρες πριν γεννησω...Τώρα τι να σου Πω? Μπορει να μη συμβαίνει σε όλες... Παντως τωρα νιωθω τα κοκαλα της λεκανης μου να κινουνται οταν κινειται το μωρο...μηπως προσπαθει να εμπεδωθεί? Δεν ξερω κι εγω τι να πω? Παντως νιωθω πολυ περιεργα μερα με τη μερα... Απο την πρωτη μερα που γίνεσαι μητερα ζεις με το άγχος του παιδιού σου...Είναι πολύ φυσιολογικα ολα οσα νιωθεις... Καλε Ναι! Εκεί που καθομαι νιωθω μια ρούβλια κατω χαμηλα και πετάγομαι! Λες και θελει να βγει το κεφαλάκι του να μου πει "τσα"
  19. Καλέ κ που δεν πονάω τώρα... Η μέση τα κλασικά... Χαμηλά στην κοιλιά... Σούβλιες μέσα στο κούλι άλλο πάλι κ τούτο! Αχ Παναγία μου! Η μέση θα με πεθάνει σε κάθε εγκυμοσύνη το ίδιο πράγμα ακριβώς!
  20. vaso_mpempis

Μπεμπακια 2019

Αχ βρε αγαπη μου γιατι; κι εμεις έχουμεπαρα πολλα σαλια και πιπιλιζουμε χερια καιμπλουζες αλλα δεν κλαιμε. Μηπως τρωει πολυ και γι αυτόξυπναει;; καθε ποσο τονταιζεις; δεν παιζει να μην έχειςγαλα.. αν θυμαμαι καλα οδευετε στα 7 κιλα κι εσεις!!!!!!! Μηπωςτον ενοχλει τπτ αλλο; πχ η ζεστη; δοκίμασε να τον κανεις βόλτα με μαρσιπο η καροτσι δεν παιζει να μην κοιμηθει πιστευω!!γενικα το κουνημα βοηθαει πολυ εκτος αν οντως πονάειτι να πω... μακαρι να ηρεμησε ο αντρακος σουκαι να κοιμάται!!!! Αγαπη μου μωρε.. η παιδίατροςτι λεει;
  21. Χθές
  22. Φυσικά και φαίνεται το θετικό τεστ αγάπη μου❤️❤️❤️ Αχ κ μένα ήταν τόσο αχνουλι την πρώτη φορά... Βασικά εμένα αρχικά ήταν αρνητικό μετά από δύο ώρες θετικοποιηθηκε θυμάσαι; Εσένα βγήκε θετικό αμέσως;
  23. Είναι κολπική προγεστερόνη βοηθά τον τράχηλο..μου το έδωσε γιατί το μήκος του από 3 και κάτι που ήταν έπεσε στο 2.8..Αύριο έχω ραντεβού για να δούμε πόσο είναι
  24. Αχ το καλά κουράγια ξανά πες το... Χαχαχ αχ αγχώνομαι τόσο πολύ για το πως θα ανταπεξέλθω μετά με δύο παιδιά αλλά θα βρούμε κ μεις τους ρυθμούς μας κάποια στιγμή που θα πάει... Τζενακι μου χαίρομαι τόσο πολύ που μπαίνεις κ μας γράφεις οπότε μπορείς ❤️❤️❤️
  25. Καλως όρισες στον υπέροχο κόσμο της μητρότητας γλυκιά μου!!! Αυτην την αγωνία θα την έχεις εφ όρου ζωής από δω κ πέρα.ααχχχαχα Α κ εμένα είναι 5 κ πολλές φορές αναρωτιέμαι ,είναι δικιά μου αυτή η μπουμπού;;
  1. Φόρτωση περισσότερων