Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ζαχαρωτο

Registered Users
  • Περιεχομενο (αριθμoς δημοσιευσεων)

    1.404
  • Μελος απο

  • Τελευταια επισκεψη

Profile Information

  • Gender
    Female

Πρόσφατοι επισκέπτες του προφίλ

2.586 εμφανίσεις προφίλ

Ζαχαρωτο's Achievements

  1. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Οκτωβρίου 2024

    Ρε κορίτσι τι έχεις πάθει? Όλα μαζί σε βρήκαν εύχομαι να είναι κ το τελευταίο. Εγώ μαγνήσιο στην πρώτη εγκυμοσύνη ξεκίνησα από τον τρίτο μήνα λόγω πολλών πόνων. Για εκκρίσεις δεν είχα. Αλλά είχε η αδερφή μου. Κ της είχαν πει επειδή είναι καφέ να μην ανησυχεί κ ότι είναι παλιό αιμα
  2. Ζαχαρωτο

    Σύμβουλος ύπνου

    Καλημέρα, με την κόρη μου είχα μεγάλο θέμα, τα βράδια δεν κοιμομουν ποτέ πάνω από μία ώρα. Προσπάθησα να δώσω και ξένο, δεν το δεχόταν με τίποτα. Μέχρι που την έβαλα στο κρεβάτι το στήθος έξω και επιτέλους κοιμήθηκα. Και εγώ μικρό στήθος κ για να καταφέρει το παιδί να πιάσει παντα ήμουν στα πλάγια, το χέρι που ήταν από την κάτω μεριά το είχα ψηλά και δεν θυμάμαι πώς και τι αλλά βολευομασταν
  3. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Οκτωβρίου 2024

    Είμαι στην 12 έχω καθημερινά από έναν η κανέναν αλλά με μεγάλη ταλαιπωρία. Ανυπομονώ να μπω στην 14η
  4. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Οκτωβρίου 2024

    Εξαγωγή εννοώ τον εμετό.χαχαχα. Εύχομαι γρήγορα να περάσει αυτή η ταλαιπωρία.και τώρα που είσαι έγκυος πρέπει να είναι ακόμα πιο δύσκολα
  5. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Οκτωβρίου 2024

    Ευτυχώς που το είδε ο γιατρός και προσέχετε από τώρα. Περαστικά ρε κορίτσι. Πρέπει να έχεις περάσει πολύ δύσκολα. Πονάει το σώμα κ το κεφάλι από την γρίπη? Από συμπτώματα ένα έχω να πω. Με τέτοια πίεση στην εξαγωγή το Σάββατο μάτωσε ο λαιμός μου. Απλά Απο τις 3 εξαγωγές έχω πέσει στην μια την ημέρα.Αλλά όλη μέρα είμαι χάλια έχω περίεργη γεύση στο στομα. κορίτσια εάν επιτρέπετε θα γεννήσετε σε δημόσιο ή ιδιωτικό
  6. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Οκτωβρίου 2024

    Καλησπέρα πως πήγε η αυχενική
  7. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Οκτωβρίου 2024

    Πόνεσε η περίδεση? Τώρα είσαι ξάπλα? Μόλις γύρισα από την αυχενική. Όλα καλά, και με το αίμα που ανησυχούσα τρέφεται μια χαρά το μωρό. Όντως είναι μια εβδομάδα μεγαλύτερο. Πήτ μου δίνει 30 Οκτωβρίου. Μάλλον αγόρι. Είδε τα πόδια μου γιατί φορούσα κοντό παντελόνι μου τα έπιασε κ μου λέει είναι πολύ πρησμένα να ενημερώσεις τον γιατρό σου. Αυτά τα νέα μας
  8. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Νοεμβρίου 2024

    Λυπάμαι πάρα πολύ, για ότι συμβαίνει. Καλύτερα να σε κατατοπίσει ένας γιατρός.πολλες αποβολές έχουν να κάνουν με την θρομβοφιλια. Επίσης κακό σπέρμα ή ωάριο. Μετά ίσως καρυότυπο ζεύγους.
  9. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Οκτωβρίου 2024

    Αύριο το απογευμα
  10. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Οκτωβρίου 2024

    Τώρα αγχώθηκα εγώ βάση Τερ είμαι 10 και 5 αύριο βάση υπερήχου του γιατρού είμαι 11 και 5 και αύριο έχω αυχενική λένε να μην γίνουν σωστές μετρήσεις? Στην κόρη μου την 13η βδομάδα πήγα
  11. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Οκτωβρίου 2024

    Καλησπέρα. Και εγώ σήμερα μπορώ να πω είμαι πολύ καλύτερα από τις υπόλοιπες μέρες. Το Σάββατο έκανα 5 εμετούς χωρίς να έχω να βγάλω κάτι . Μείον 1 κιλό που ζυγιστηκα σημερα
  12. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Νοεμβρίου 2024

    Μπράβο σου που το πήρες έτσι..αυτό θέλει αισιοδοξία και εύχομαι όλα να πάνε κατευχην
  13. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Νοεμβρίου 2024

    Τα αντιπηκτικά τα παίρνεις με συμβουλή αιματολογου? Η με δοσολογία του γιατρού σου? Στο λέω γιατι ο αιματολογος κάνει άλλες εξετάσεις για να σου ρυθμίσει την δόση. Επίσης δεν φταίνε μόνο τα ωάρια αλλά κ τα σπερματοζωάρια Κοπέλα στην δουλειά το καλοκαίρι στις 10 εβδομάδες σταμάτησε ο χτύπος την καρδιάς και όμως ναυτίες εμετοί έκαναν πάρτι 😔😔😔Πρέπει να σου κόπηκαν τα πόδια εκεί. Λυπάμαι
  14. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Νοεμβρίου 2024

    Από εξετάσεις τα έχετε κάνει όλα? Και ο άντρας σου? Μήπως να μιλήσετε και με τμήμα καθεξιν αποβολών?
  15. Ζαχαρωτο

    Μανούλες Νοεμβρίου 2024

    Κορίτσι μου τι να πω τώρα? Στεναχωρήθηκα. Εύχομαι η επόμενη να είναι και η τυχερή.ολα για κάποιο λόγο λένε πως γίνονται
×
×
  • Δημιουργία νέου...