Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

καμμια μαμα απο ιλιον-πετρουπολη?


Recommended Posts

Καλημερα!

Καταρχας καλως μας ηρθες kallia_poppy!

Το ονομα αυτης Γεωργια, αλλα την φωναζουμε Ζετα!

Μπορω να σου πω οτι τωρα που περπατησε ειμαι πιο ηρεμη. Την εχω παντα σε πολυ κοντινη αποσταση αλλα δεν ειμαι απο πανω της (αυτο με κουραζε παρα πολυ)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πολύ ωραίο όνομα, να το χαίρεστε!!! :D

Εγώ είμαι συνέχεια από πίσω του τώρα γιατί πάει και στηρίζεται σε όλα τα έπιπλα προσπαθώντας να ισσοροπήσει... Μας έχει ταλαιπωρήσει πολύ και μια ιωσούλα τώρα τελευταία και ξενυχτάμε τα βράδυα... Άστα να πάνε είναι ο κακομοίρης μου...


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
γειά σας βίκυ 31 απο ιλιον εδώ.απο αγιο νικόλα.

Καλώς ήρθες Βίκυ!!!! Κοντά είμαστε, εγώ μένω κοντά στο DIA στη θηβών...


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια κ απο εμενα. Κι εγώ Ίλιον μένω τα τελευταία πέντε χρονια που έχω παντρευτεί. Κοντά στον Άγιο Φανούριο. Σύνορα με Περιστέρι. Περιμένω κι εγώ σε λίγες μέρες τα διδυμάκια μου...........:P:p:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα !! Είμαι η Μαργαρίτα η μαμά της Βασιλικης, 17 μηνών, και μολις γράφτηκα και εγώ στον...καφέ της μαμάς !

Κορίτσια και εγώ μένω Πετρούπολη, λιγο πιο κατω απο την πλατεία, κοντά στην παλιά αστυνομία !

Να τα πουμε και απο κοντά για καφεδάκι αν θέλετε !

Φιλάκια !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα!!!

Γέννημα θρέμα Δυτικής Αττικής και συνεχίζω 3η γενια στο Ίλιον (Νέα Λιόσια 'οπως λέγαμε πολύ παλιά).

Δεν είμαι πολύ "αρχαία"(31 είμαι) αλλά θυμάμαι την Ανδ.Παπανδρέου ποταμι και το Πάρκο Αντώνης Τρίτσης που το λέγαμε απλά "στης Βασιλίσσης"

Αχχχχχχχχχχ και πως έγινε τώρα η περιοχή μας!!!!

Εχω ένα αγοράκι 15 μηνών και είμαι έγκυος στον 6ο μήνα. Μένω λίγο πιό πάνω από τον Αγ.Φανούριο, στην Πλατεία Δασκάλας.


lamlamabu20090728_-8_To+katsikaki+mou+einai.png

bunbunard20110224_-6_H+Xionath+mou+einai.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 11 months later...

Καλησπέρα!!!! Επαναφέρω το θέμα μιας και είμαι καινούρια στην περιοχή και θα ήθελα να γνωριστούμε. Λοιπόν εγώ μετακόμισα προσφάτως στην Πετρούπολη και έχω μια μικρούλα 15 μηνών. Προς το παρών είμαι σπίτι και την προσέχω αλλά παράλληλα δουλεύω περιστασιακά από το σπίτι βέβαια. Αυτά....! Όσες πιστές προσέλθετε!;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλησπέρα!!!! Επαναφέρω το θέμα μιας και είμαι καινούρια στην περιοχή και θα ήθελα να γνωριστούμε. Λοιπόν εγώ μετακόμισα προσφάτως στην Πετρούπολη και έχω μια μικρούλα 15 μηνών. Προς το παρών είμαι σπίτι και την προσέχω αλλά παράλληλα δουλεύω περιστασιακά από το σπίτι βέβαια. Αυτά....! Όσες πιστές προσέλθετε!;)

Καλησπέρα και από εμένα. Εγώ μένω στο Ίλιον, στο άλσος, και έχω δύο γιους 4 χρονών και 18 μηνών.... Ελπίζω να είμαστε κι άλλες γειτόνισσες εδώ. Σε αναμονή λοιπόν...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...