Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

καμμια μαμα απο ιλιον-πετρουπολη?


Recommended Posts

Την κυρία Βιργινία είχατε προφανώς...

Κι εμείς αυτή είχαμε αλλά τώρα είμαστε επίσης στο ψάξιμο. Στεναχωρέθηκα που σταμάτησε μωρέ γιατί είχε τον τρόπο της, η μικρή μου που είναι πολύ περίεργη μ'αυτήν καθόταν και δεν έβγαζε κιχ.

Nαι μωρέ. Εξαιρετική ήταν και με απίστευτη εμπειρία. Πήγαμε στον Γκουγιάννο αλλά δεν μου άρεσε καθόλου. Χθες πήγα στην Λ.Αμερικάνου στα Λιόσια και κατά 90% εκεί θα παραμείνω.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Nαι μωρέ. Εξαιρετική ήταν και με απίστευτη εμπειρία. Πήγαμε στον Γκουγιάννο αλλά δεν μου άρεσε καθόλου. Χθες πήγα στην Λ.Αμερικάνου στα Λιόσια και κατά 90% εκεί θα παραμείνω.

Εμείς πήγαμε για πρώτη και τελευταία φορά σε κάποιον Αρκίλο. Δεν πρόκειται να ξαναπάω το παιδί μου εκεί με καμία κυβέρνηση...

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πήγαμε για πρώτη και τελευταία φορά σε κάποιον Αρκίλο. Δεν πρόκειται να ξαναπάω το παιδί μου εκεί με καμία κυβέρνηση...

Δεν τον έχω ακούσει καν. Για μια Πετράκη έχω ακούσει οτι με το παραμικρό δίνει αντιβίωση και κορτιζόνη, και ο Γκουγιάννος δεν μου άρεσε.

Έχω ακούσει καλά για αυτή που πήγα την Αμερικάνου Λουμινίτσα, για την Π.Τότσικα στο Ίλιον και μια Βλάχου στην Αγ. Νικολάου. Εγώ πήγα τυχαία στην πρώτη και μου φάνηκε καλή. Αν στην πορεία στραβώσει θα δοκιμάσω και σε μία από τις άλλες 2. Πού λες να πάτε εσείς;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Δεν τον έχω ακούσει καν. Για μια Πετράκη έχω ακούσει οτι με το παραμικρό δίνει αντιβίωση και κορτιζόνη, και ο Γκουγιάννος δεν μου άρεσε.

Έχω ακούσει καλά για αυτή που πήγα την Αμερικάνου Λουμινίτσα, για την Π.Τότσικα στο Ίλιον και μια Βλάχου στην Αγ. Νικολάου. Εγώ πήγα τυχαία στην πρώτη και μου φάνηκε καλή. Αν στην πορεία στραβώσει θα δοκιμάσω και σε μία από τις άλλες 2. Πού λες να πάτε εσείς;

Πέρσι τον Οκτώβρη αρρώστησε η μικρή και επειδή είχαμε μόλις μετακομίσει εδώ και δεν είχα παιδίατρο βρήκα τυχαία στο ιντερνετ την Πετράκη. Την κάλεσα λοιπόν στο σπίτι (σκέφτηκα να μην πάω στο ιατρείο μην κολλήσουμε κι άλλα). Ήρθε τάχιστα, δε λέω, ΑΛΛΑ! 70 ευρώ επίσκεψη (επειδή είναι η πρώτη φορά, αλλά εντάξει εσείς δώστε μου 60 :shock::shock::shock:) και επίσης όταν μετά από 5-6 ώρες την πήρα τηλ. για να της πω πώς πάει ο πυρετός, δεν μας θυμόταν καν!

Τώρα την πηγαίνω στην παλιά μας παιδίατρο στη Σαλαμίνα. Προτιμώ την ταλαιπωρία του πήγαινε-έλα παρά τις δοκιμές με αγνώστους. Αλλά αυτή που λες θα την έχω υπόψη μου, σε περίπτωση που χρειαστούμε κάτι επείγον.

Τι άγχος κι αυτό...!

Link to comment
Share on other sites

Πέρσι τον Οκτώβρη αρρώστησε η μικρή και επειδή είχαμε μόλις μετακομίσει εδώ και δεν είχα παιδίατρο βρήκα τυχαία στο ιντερνετ την Πετράκη. Την κάλεσα λοιπόν στο σπίτι (σκέφτηκα να μην πάω στο ιατρείο μην κολλήσουμε κι άλλα). Ήρθε τάχιστα, δε λέω, ΑΛΛΑ! 70 ευρώ επίσκεψη (επειδή είναι η πρώτη φορά, αλλά εντάξει εσείς δώστε μου 60 :shock::shock::shock:) και επίσης όταν μετά από 5-6 ώρες την πήρα τηλ. για να της πω πώς πάει ο πυρετός, δεν μας θυμόταν καν!

Τώρα την πηγαίνω στην παλιά μας παιδίατρο στη Σαλαμίνα. Προτιμώ την ταλαιπωρία του πήγαινε-έλα παρά τις δοκιμές με αγνώστους. Αλλά αυτή που λες θα την έχω υπόψη μου, σε περίπτωση που χρειαστούμε κάτι επείγον.

Τι άγχος κι αυτό...!

70; Ουάου! Εμάς ο Γκουγιάννος πήρε 50 και η Αμερικάνου 30.

Εγώ θέλω τον γιατρό κοντά. Ανά πάσα στιγμή να έχω πρόσβαση. Αλλιώς θα πήγαινα στο Χαϊδάρι που ξέρω μια πάρα πολύ καλή


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμεις εχουμε παιδιατρο τον Καρακωστα,ειναι στο Περιστερι κ ερχεται κ σπιτι αν θες .εχει κ ιατρειο .Ειναι κ στο ικα (εοππυ) περιστεριου , εκει παω κ γραφω τα εμβολια.Αν θες τα στοιχεια του πες μου να σου στειλω πμ.

Ποπο!τι μου θυμησες τωρα!!!!!!οταν ημουν μικρη η μαμα μου με πηγαινε στον Καρακωστα!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από Πετρούπολη πάω Περιστέρι, στην Κολλιοπάνου, είμαι πολύ ευχαριστημένη. την μικρη την βλέπει από τότε που γεννήθηκε έως τώρα που είναι 19 1/2 μηνών. Στην Βλάχου πήγαινε παλιά μόνο για να μου γράφει τα εμβόλια και είχα ακούσει καλά λόγια!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέραα συντοπίτισσες!!!!

Επειδή έχω ένα θεματάκι με τον παιδίατρο μας, λέω να καλέσω την Αμερικάνου σήμερα σπίτι!! tamar πως σου φάνηκε??? Είναι αναλυτική??? Εξηγεί???


fyJbp3.png

GCQAp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέραα συντοπίτισσες!!!!

Επειδή έχω ένα θεματάκι με τον παιδίατρο μας, λέω να καλέσω την Αμερικάνου σήμερα σπίτι!! tamar πως σου φάνηκε??? Είναι αναλυτική??? Εξηγεί???

Ναι. Εμείς είμαστε πάρα πολύ ευχαριστημένοι. Όταν είχα το παιδί άρρωστο μέχρι και Κυριακή μας είδε στο ιατρείο και τηλέφωνο με πήρε 2 φορές να δει πώς πάει το παιδί.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ααα πολύ ωραία !! την πήραμε τηλ και θα έρθει την παρασκευή!!! Μακάρι να μας βοηθήσει λίγο ποαραπάνω !!!

Στο ευχομαι. Αλήθεια γιατί δεν πάτε εσείς στο ιατρείο της;Τί έχετε;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Είναι Ρουμάνα??? Το λουμινίτσα από που προέρχεται???

Βλέπω είσαι ξανά έγκυος!!Με το καλό!!!

Είχε ένα πυρετούλη πριν μια βδομάδα και δεν το ρισκάρω να ξανακολλήσει τίποτα!!Είναι και μικρουλι ακόμα!!


fyJbp3.png

GCQAp2.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι Ρουμάνα??? Το λουμινίτσα από που προέρχεται???

Βλέπω είσαι ξανά έγκυος!!Με το καλό!!!

Είχε ένα πυρετούλη πριν μια βδομάδα και δεν το ρισκάρω να ξανακολλήσει τίποτα!!Είναι και μικρουλι ακόμα!!

Σ΄ευχαριστώ πολύ :)

Ναι. Φοιτήτρια γνώρισε Ελληνα και ήρθε μαζί του εδώ. Αγροτικό, ειδικότητα τα έχει κάνει εδώ. Είναι καλή. Μην ανησυχείς. Η παθολόγος μου, η Ραψομανίκη αν την ξέρεις, και η μικροβιολόγος (στο Ίλιον και οι δύο) μου τη σύστησαν. Πάνε τα παιδιά τους.


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Κανένα καλό/ή παιδίατρο στο Περιστέρι ???

ψαχνεται η νύφη μου, θέλει να είναι υπερ του θηλασμού(αποκλειστικα), να μη δινει με το παραμικρό φάρμακα και να είναι διαλακτικός όσον αφορα τα εμβόλια ;);) α κ να τον βρισκει ευκολα

Αυτη που εχω εγώ δεν τη συστήνω, οχι οτι ειναι κακή....αδιάφορη θα έλεγα:?:-?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...