Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

καμμια μαμα απο ιλιον-πετρουπολη?


Recommended Posts

Εμένα με ενοχλεί που καμιά φορά μιλάμε στο τηλ και νιώθω πως είναι αφηρημένος. Εντάξει, άνθρωποι είμαστε δε λέω, αλλά κι εγώ δεν είμαι καμιά υστερική να τον παίρνω συνέχεια τηλ. Τον παίρνω σπάνια και μάλιστα πολλές φορές ντρέπομαι να τον πάρω. Κάτι που πιστεύω κανονικά δεν θα έπρεπε να νιώθω... Επίσης πολλές φορές νιώθω ότι του τα βγάζω με το τσιγκέλι... Δεν ξέρω τι να κάνω...

Και γω καπως ετσι αισθανομουν με τον προηγουμενο. Με κομπλαρε και δεν αισθανομουν ανετα. Με αυτη δεν κομπλαρω πια...!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 217
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια :) Χαθήκαμε αλλά είχα μπλέξει με ΙΚΑ, ΟΑΕΔ, δουλειές γενικά και έμπαινα διάβαζα επιγραμματικά αλλά δεν προλάβαινα να γράψω.

1ον Εμείς έχουμε στολίσει απο τέλος Νοεμβρίου (δεν άντεχα) και είναι τέλειααααα.

2ον Σοφία απο παιδικούς δεν ξέρω απο γυναίκα για δουλειές στο σπίτι μπορώ να σου πω, βέβαια να ξέρεις δεν πρόκειται να βρεις ποτε καμία να κάνει δουλειές όπως εσύ θέλεις. Εγώ έχω μια η οποία στην αρχή ήταν καλή, τώρα τελευταία όμως μου τα χαλάει αλλά γενικά απο κάτι άλλες είναι καλή. Εάν θέλεις μπορώ να σου δώσω τηλ. και πληροφορίες περαιτέρω σε πμ.

3ον twinky δηλαδή σου φάνηκε η παιδίατρος να "κατέχει το άθλημα". Εγώ πήγα στον "γνωστό" για εμβόλιο εχθές.

Ρε κορίτσια αποστήρωση πότε σας είπε να σταματήσετε θα με τρελάνει αυτός ο γιατρός μου είπε αν μπορώ μέχρι τον 7ο. Αφού τα τρώει όλα ότι βρει το βάζει στο στόμα θα μας σώσει η αποστήρωση;

Και κάτι άλλο τι σας είπαν για το νέο εμβόλιο;


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια!!!!

Για το εμβόλιο δεν έχουμε συζητήσει ακόμα με τον παιδίατρο, αλλά δεν πρόκειται να το κάνουμε ούτε εμείς ούτε ο μπέμπης. Ο Γιάννης μόνο έκανε το απλό της γρίπης, γιατί είναι ταξιτζής και με τόσο κόσμο που μπαινοβγαίνει εκεί μέσα όλο και κάτι θα αρπάξει...


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites

3ον twinky δηλαδή σου φάνηκε η παιδίατρος να "κατέχει το άθλημα". Εγώ πήγα στον "γνωστό" για εμβόλιο εχθές.

Ρε κορίτσια αποστήρωση πότε σας είπε να σταματήσετε θα με τρελάνει αυτός ο γιατρός μου είπε αν μπορώ μέχρι τον 7ο. Αφού τα τρώει όλα ότι βρει το βάζει στο στόμα θα μας σώσει η αποστήρωση;

Και κάτι άλλο τι σας είπαν για το νέο εμβόλιο;

Εμενα ετσι μου φανηκε. Νομιζω οτι εχω πολυ καλυτερη επικοινωνια με την συγκεκριμενη και θεωρω οτι με εναν γιατρο αυτο παιζει πολυ ρολο.

Την αποστειρωση ακομα δεν την εχω κοψει, αλλα και γω την θεωρω δωρον αδωρον. Πιο πολυ το κανω απο συνηθεια.

Για το εμβολιο μου ειπε στην μικρη να μην το κανω και εμεις να το κανουμε, αμα θελουμε. Εμεις δεν θα το κανουμε. Εχουμε κανει της κοινης γριπης και οι δυο και τα πεθερικα μου που την κρατανε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ρε γαμωτι και ειναι κριμα γιατι ειμαστε και κοντα και μπορουμε να τα πουμε απο κοντα.

Παρεπιπτοντως Σοφια, βρηκα και ενα ακομα μαγαζι κοντα στο Λακιωτη και θα παω και εκει να ρωτησω αρχες της χρονιας. "Γευση και Μελωδια " λεγεται.... Αντε να δουμε!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γαμωτι και ειναι κριμα γιατι ειμαστε και κοντα και μπορουμε να τα πουμε απο κοντα.

Παρεπιπτοντως Σοφια, βρηκα και ενα ακομα μαγαζι κοντα στο Λακιωτη και θα παω και εκει να ρωτησω αρχες της χρονιας. "Γευση και Μελωδια " λεγεται.... Αντε να δουμε!!

Κοντά στο Λακιώτη??? Που ακριβώς, για πες? Να ρίξω κι εγώ μια ματιά. :tongue:


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Για την βάφτιση λέμε Χριστινάκι...

Χαχαχα...δεν εισαι η μονη που το εχει διπορτο... Εγω και η Σοφια το εχουμε στις περιοχες. (Ιλιον_πετρουπολη & Περιστερι-Χαιδαρι).

Παρεπιπτοντως αμα εχει καλό καιρο Σαββατο ή Κυριακή θα πάμε Περιστέρι στο καρουζελ. Αντε μπας και καταλάβουμε Χριστούγεννα!

Link to comment
Share on other sites

Τι μαγαζί κορίτσια;

Στο μεταξύ την μια από σας την έχω μαμάδες μαϊου καφέ και την άλλη μαμάδες ιουνίου χαχαχα το έχω δίπορτο :wink:

Πουλάκι μου.... :tongue::tongue::tongue:

Για την βάφτιση λέμε Χριστινάκι...

Χαχαχα...δεν εισαι η μονη που το εχει διπορτο... Εγω και η Σοφια το εχουμε στις περιοχες. (Ιλιον_πετρουπολη & Περιστερι-Χαιδαρι).

Παρεπιπτοντως αμα εχει καλό καιρο Σαββατο ή Κυριακή θα πάμε Περιστέρι στο καρουζελ. Αντε μπας και καταλάβουμε Χριστούγεννα!

Μπορεί να σας πετύχουμε κι εμείς λέμε να πάμε βολτίτσα! :D

καλε Σοφια τι ειναι αυτο που βγαινει στην υπογραφη σου;;;

Μάλλον θα τα είχε παίξει πάλι το site από το τικεράκι... γκρρρρρρ... Θα πάω να το φτιάξω αλλού, το έχει ξανακάνει απ'ότι μου έχουν πει...


eNortjK1UjKxNDQzVLIGXDASuwKh10.png

Θέλω ν'ακούγεται από παντού κιθάρα και τα ντράμς να προκαλούν αντάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...