Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

καθε κλινικη ζηταει τα δικα της κ φυσικα οτι μπορεις ακομη να παρεις δεν ειναι κακο!

οπως ειπε κ η vasdeli καμερα φωτογραφικη καλλυντικα κτλ....

εγω τις εχω ετοιμες τις βαλιτσες μας (1 δικη μου 1 του μπεμπε) μονο κατι πυτζαμακια θα βαλω μεσα που θα μου φερει η μανουλα μου κ το δωρο της Εφης που ακομη δεν αξιωθηκα να το παρω....

παντως κ στους 30 μπορεις να πλυνεις τα ρουχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα κοριτσια...

ευχομαι ολες να εισαστε πολυ καλα !!!!!!

Λοιπον εγω πηγα χθες βραδυ στη γιατρο μου και μου εδωσε διαιτα και ενα μηχανακι.... μου ειπε να το μετραω 1 ωρα μετα το μεσημεριανο φαγητο και να τα σημειωνω και σε 1 εβδομαδα να της τα παω...

Ευχαριστω για το ενδιαφερον σας... να ειστε καλα !!!!

Αυτα.... φιλακια σε ολες..


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites

τι να κανω Βικυ υπομονη!

δεν αντεχω λεμε αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) θελω το κιντερακι μου! κ ας ξενυχταω μετα δεν θα ποναω!

εχω μια ωρα που ζαλιζομαι απιστευτα...με τα χιλια ζορια πηρα την μικρη κ πηγα φαρμακειο για το μαγνησιο που τελειωσε ............

θα παω να ξαπλωσω γιατι νομιζω θα πεσω κατω μαλλον η πιεση μου παλι επιασε πατο!

Ευα διατρφουλα κ ολα θα πανε καλα!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από το σούπερ μάρκετ...πήγα πήρα τελικά το προδέρμ γιατί η πρώτη πλύση με το αρκάδι ήταν σκέτη απογοήτευση δεν μου άρεσε καθόλου η μυρωδιά...εντωμεταξύ ένα γνωστό μάρκετ έχει την σκόνη 2,5 κιλών με δώρο 1 κιλό -35% πολύ καλή τιμή...

Έχει χρησιμοποιήση καμιά σας το μαλακτικό της προδέρμ?κάνει?


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω με το μαλακτικο της προδερμ τα εχω πλυνει κ τωρα κ στην Εφη jenny moy!

Βικυ ολα ετοιμα εεε? ντουλαπα μεσα στην μωρουδιλα να φανταστω εε??! α το μαναρι μου!!!! :) :) :) !!!!

Link to comment
Share on other sites

χαλοουυυυυυ, γυρισα

αργησα διοτι να ναι καλα οι ιατρικοι επισκεπτες που δεν καταλαβαινουν τιποτα...ουτε ραντεβου..ουτε εγκυμοσυνες...ουτε τιποτα...ουστ κοπριτες

τελικα μου εγραψε μονο δυο ταινιες (πηρα πισω 64 ευρω, καλα ειναι κι αυτα)...το ικα δικαιολογει μονο 2 καθε μηνα για τις εγκυμονουσες, αρχες δεκεμβρη παω για την δευτερη δοση

παντως η γιατρος ηταν ευγενεστατη

α και στον γυρισμο σταματησα 2 φορες ...ο μικρουλης μου θυμηθηκε να με ταραξει στην κλοτσια και δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου χαχαχα

παω να δω τι θα φαμε (νηστευει και ο αντρας μου και ειναι κομματακι δυσκολο το μαγειρεμα), μαλλον για κανα φασολακι μας βλεπω

πολλα φιλια και καλο μεσημερι


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από το σούπερ μάρκετ...πήγα πήρα τελικά το προδέρμ γιατί η πρώτη πλύση με το αρκάδι ήταν σκέτη απογοήτευση δεν μου άρεσε καθόλου η μυρωδιά...εντωμεταξύ ένα γνωστό μάρκετ έχει την σκόνη 2,5 κιλών με δώρο 1 κιλό -35% πολύ καλή τιμή...

Έχει χρησιμοποιήση καμιά σας το μαλακτικό της προδέρμ?κάνει?

κι εγω προδερμ τζενακι, ειχα μυρισει το σαπουνι αρκαδι και κοντεψα να βγαλω τα αντερα μου μπλιαξ


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

και ημερολόγιο και κάμερα? κάμερα πρέπει να έχω εγώ? αν την έχει ο σύζυγος πειράζει? ή κάποιος άλλος ψύχραιμος ? :D το ξέρω ότι ρωτάω βλακείες, αλλά τι να κάνω, πρώτο παιδί βλέπετε! αλλά ημερολόγιο έχω να κρατήσω από το γυμνάσιο!

Link to comment
Share on other sites

Μαρία, κουράγιο κορίτσι μου...φτάσαμε στην τελική. Αμάν πια αυτή η πίεση...

Όσο για την ντουλάπα....αυτή η μωρουδίλα με τρελλαίνει!!!!:P

χαλοουυυυυυ, γυρισα

αργησα διοτι να ναι καλα οι ιατρικοι επισκεπτες που δεν καταλαβαινουν τιποτα...ουτε ραντεβου..ουτε εγκυμοσυνες...ουτε τιποτα...ουστ κοπριτες

τελικα μου εγραψε μονο δυο ταινιες (πηρα πισω 64 ευρω, καλα ειναι κι αυτα)...το ικα δικαιολογει μονο 2 καθε μηνα για τις εγκυμονουσες, αρχες δεκεμβρη παω για την δευτερη δοση

παντως η γιατρος ηταν ευγενεστατη

α και στον γυρισμο σταματησα 2 φορες ...ο μικρουλης μου θυμηθηκε να με ταραξει στην κλοτσια και δεν μπορουσα να παρω τα ποδια μου χαχαχα

παω να δω τι θα φαμε (νηστευει και ο αντρας μου και ειναι κομματακι δυσκολο το μαγειρεμα), μαλλον για κανα φασολακι μας βλεπω

πολλα φιλια και καλο μεσημερι

Κι εγώ με τους ιατρικούς επισκέπτες τα έχω αλλά για άλλο λόγο Ανέτ μου....Τεσπά...

Κι εσένα νηστεύει; Καλά κουράγια με το μαγείρεμα...μια από τα ίδια...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και ημερολόγιο και κάμερα? κάμερα πρέπει να έχω εγώ? αν την έχει ο σύζυγος πειράζει? ή κάποιος άλλος ψύχραιμος ? :D το ξέρω ότι ρωτάω βλακείες, αλλά τι να κάνω, πρώτο παιδί βλέπετε! αλλά ημερολόγιο έχω να κρατήσω από το γυμνάσιο!

Κι εγώ από το γυμνάσιο είχα να κρατήσω ημερολόγιο...Αλλά δεν μπορείς να φανταστείς τι ωραία που είναι να διαβάζω τώρα, τόσα χρόνια μετά τις πρώτες στιγμές που βίωσα με τα μωρά μου στην κλινική....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω χρησιμοποιω μεχρι τωρα στον χρηστο προδερμ απορρυπαντικο και μαλακτικο ..οχι οτι χρειαζεται μιας και ο χρηστος ειναι 2 1/2 χρονων αλλα μας αρεσει να μυριζει μωρουδιλα η ντουλαπα!!!και φυσικα και στα ρουχα του μπεμπουλη..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μηπως ξερετε να μου πειτε τι δικαιολογει το ικα απο βελονες και ταινιες ?? γιατι θελω να παω στο γιατρο μου να μου τα γραψει και μετα να παω στο ικα...


z4cfd52493ca14.gif.........
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, βοήθεια...Θέλω να κλειστώ σε ένα δωμάτιο μόνη μου, χωρίς κανέναν, παιδιά, άντρα, κανένα.Δεν έχω κουράγιο για το μωρό, τι θα κάνω...Ξέρω ότι φταίνε οι αργίες που είμαι κολλημένη με τα παιδιά από την παρασκευή, η ασθένεια του μικρούλη μου, οι πόνοι σε μέση και κοιλιά, αλλά δε με βλέπω να τα καταφέρνω:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, βοήθεια...Θέλω να κλειστώ σε ένα δωμάτιο μόνη μου, χωρίς κανέναν, παιδιά, άντρα, κανένα.Δεν έχω κουράγιο για το μωρό, τι θα κάνω...Ξέρω ότι φταίνε οι αργίες που είμαι κολλημένη με τα παιδιά από την παρασκευή, η ασθένεια του μικρούλη μου, οι πόνοι σε μέση και κοιλιά, αλλά δε με βλέπω να τα καταφέρνω:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Κουράγιο Μαρακι ξέρω ότι δεν σε βοηθάει πολύ αυτό αλλα Είναι το μόνο που μπορείς να κανεις!!

Ο άντρας σου δεν μπορεί να κρατήσει τα μικρά να πας να πάρεις λίγο αέρα;;;


0eOLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...