Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

το πιό ωραίο είναι ο διάλογος που είχα με την πεθερά μου..."καλά δεν θα πάρεις μια σατέν πιτζάμα να φοράς στην κλινική???πως θα πάς με τις βαμβακερές?να πάω να σου πάρω μία" και όλα αυτά με το ανάλογο ύφος....ακόμη δεν το έχει χωνέψει ότι δεν έχω πάρει έστω και μία, άσε που και η νυχτικιά που μου πήρε είναι κυριλάτη λεπτό υφασματάκι που φεγγίζει...κατάλαβες?θα πρέπει να προσέχω και τι χρώμα σουτιέν και βρακί φοράω για να μη φεγγίζει...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοκκετα η πεθερα...και πολυ μαλιστα....

δεν το γλιτωνεις το σατενακι σε βλεπω.....

πές την αλήθεια ψωνάρα ήθελες να πείς εεε????Είναι καλή χρυσή αλλά είναι λίγο ξιπασμένη...


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοπελια εισαι πολυ ταλαντουχα....εμενα δεν πιανουν τα χερια μου και το βαριεμαι κιολας πολυυυυυυυ........!συνηθως τα δινω εξω αλλα με γδερνουν κανονικα...

λοιπον λεω να σηκωθω σιγα σιγα να παω για ψωμακι και γαλατακι κι εσυ να απλωσεις το πλυντηριακι......τι λες?????


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


συσπασουλες braxton εχουμε ολες κοριτσια απλα καποιες τις αισθανονται κ καποιες οχι (στην Εφη οταν ημουν 36η εβδ τις καταλαβα) ειναι η προετοιμασια της μητρας και ειναι πολυ λογικες!

Ιωαννα μου φτου σου κοπελα μου σκορδα ετσι να παει μεχρι τελος! σε χαιρομαι!!

jenny ναι 10/12 επομενο ραντεβου εκτος αν προκυψει κατι εκτακτο φυσικα που παω οτι ωρα χρειαστει. δεν υπαρχει λογος καθε βδομαδα να πηγαινω....εκτος απροοπτου φυσικα...αλλωστε τωρα παμε προγραμματισμενα και δεν βρισκει νοημα να κανω εξετασεις τελος του μηνα και παλι μετα απο 10 μερες.

θα παω κ λιγες μερες πριν την καισαρικη στην κλινικη αλλωστε δηλ ενα ραντεβου στις 10/12 Nst τοτε και εξετασεις και παλι γυρω στις 17 για καρδιογραφημα ,nst διασταυρωση αιματος κ φυσικα την ημερα της κτ!

Link to comment
Share on other sites

καλε τι ωραιες κουρτινες ειναι αυτες!! τελεια δεσανε!!!

λοιπον γνωμη μου ενα νυχτικακι (οχι χειμωνιατικο τελειως γιατι κανει ζεστη μεσα στην κλινικη) για την πρωτη μερα μετα απο τον τοκετο και μετα πυζαμακια με κουμπακια δεν το συζητω!! αφηστε τα σατεν για μετα (ασε που σε ζεσταινουν κιολας)!! καλα jenny η πεθερα σου δεν παιζετε!

εμενα δεν ασχολειτε με αυτα και ετσι No problem!

εγω ειχα παρει ενα νυχτικο ροζουλι απο Nota πανακριβο τοτε στην Εφη (60 ευρω) τι ηλιθια που ημουν ....μετα πηρα μπρος και πηρα νυχτικακια απλα με κουμπακια με 10-15 ευρω και πυζαμουλες!

τωρα εβαλα 3 νυχτικα κ 2 πυτζαμες στην βαλιτσα γιατι θυμαμαι στην Εφη ιδρωνα συνεχεια και ετσι αλλαζα 2 φορες την ημερα...

οσο για την βαλιτσα ενα μεσαιο μεγεθος με ροδακια ειναι οτι πρεπει(εγω δυο τετοια γεμισα ενα δικο μου ενα του μωρου)

Link to comment
Share on other sites

Καλά δε με βλέπω να κάνω δουλειές σήμερα...:tongue::tongue::tongue::tongue:

Χαίρομαι που σου άρεσαν οι κουρτίνες μας....Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου στο θέμα της πυτζάμας...βέβαια εγώ δεν βρίσκω τόσο οικονομικά λόγω μεγέθους αλλά και τα τριάντα τα βρίσκω λογικά...

Μόλις παρήγγειλα το καινούργιο μας καροτσάκι!!!!!έχω χαζέψει η έρμη η μάνα...να σας το συστήσω:

a5tcXAhx2fo&feature


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...