Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 48 λεπτά , bcd18 είπε:

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

γεια σας κορίτσια! πολλή ησυχία σήμερα έχει πέσει! όντως fangri, εμείς με τις κοιλούμπες θα είμαστε και οι άλλες με τα νινιά στο σπίτι! Δεν πειράζει, ας έρθουν όποτε θέλουν. Γερά να είναι κι εμείς υπομονή! γέλασα με τις τσουγκράνες! χα-χα!

αυτές οι σατεν γαμο-νυχτικιές κι εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου, μου είχε δώσει η πεθερά λεφτά να πάρω για το γάμο κι εγώ τελικά κατέληξα σε ένα sexy baby doll και ένα στριγκάκι! Για την κλινική μου έδωσε η αδερφή μου μια πολυ ωραία, λευκη, απλή, πολύ μαλακό μακό από το intimissimi. θα πάω να πάρω κι άλλη τέτοια, αν βρω. ή και καμιά πυτζάμα αν έχουν, στο ίδιο ύφασμα. Τη φοράω ήδη στον ύπνο φυσικά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσαρες μου ομορφες γυρισαμε

ολα καλα με τον μπεμπουκο μας, 1900 στην μετρηση (ο γιατρος μου ειπε πως παντα υπαρχει αποκληση και τον υπολογηζει στα 2 κιλα), το κεφαλακι προς τα κατω (στην αρχη του υπερυχου ηταν το μισο μεσα στη λεκανη, μετα το εβγαλε χαχαχα) μας εδειξε παμπολες φορες τα καλουδια του!!!"επιδειξιας ο μπεμπης"...σκασαμε στα γελια!!!

το αμνιακο υγρο μια χαρα και γενικα ολα πολυ θετικα!

η μεση μου ομως ρε κοριτσια, τοση ωρα ξαπλωμενη ανασκελα ηρθα και αγκιλωσα...δεν μπορουσαν να με σηκωσουν μετα χαχαχα

αυτα τα νεακια μας...Δοξα Τον Θεο, ο μικρος υπερκινητικος και την περισσοτερη ωρα συνεργασιμος, τον ομφαλιο λωρο τον ειχε κρυψει στην πλατουλα του και δεν μπορουσε να κανει τις μετρησεις του ο καλος γιατρουλης!

παω να ξαπλαρω τωρα (στο πλαι εννοειτε) να χαλαρωσω!

τα φιλια μου και την αγαπη μου σε ολες!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Annetaki, μια χαρά το παληκάρι σου!Το τρίτο 2κιλο του φόρουμ, μετά της Μαρίας και της Βίκυς, χαχα!Χριστινάκι θα πάω κι εγώ στα ιντιμίσιμι να δω γιατί έχει ωραία πραματάκια.Προς το παρόν φοράω τη νυχτικιά από τη δεύτερη γέννα με τη πυτζάμα τον ταζ του άντρα μου από κάτω.Είμαι λίγο σαν looney tune, αλλά μόνο με τη νυχτικιά κρυώνω...


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας φιλεναδιτσες μου!

ηρθε η μαμα μου!! ναι ναι!!!

Ευα μου μην ανυσηχεις θα γυρισει το μωρο σου! ειναι νωρις ακομη!!

Ανετ τελεια τα νεα σας!

μπραβο πουλακι μου!

τζενη μου να κατσεις στα αυγα σου εγω λεω!

Ιωαννα 2 βδομαδες υπομονη και μετα καθισιο!!!

Μαρακι φαγκρακι μου θα στρωσουν τα πραγματα μωρε! α και εμεις εχουμε απο χτες συναχι κ καταροη κ δουλευει το ευκαληπτελαιο συνεχεια....

βασντελακι μου τι κανει ο γιος λοξυγγας εε??! εγω πονοι περιοδου συχνα πυκνα και νιωθω οτι κατι με τραβαει προς τα κατω!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια....τι ωραια εφτασε παλι το Σ/Κ τελειααα!

αχ κι εγω ολη μερα σημερα εκανα δουλιτσες γιατι χθες το ριξα στο σορολοπ οποτε σημερα δεν με επαιρνε αλλο χεχε!Αυριο μαλλον που δε δουλευει ο αντρουλης μου θα τελειωσει με τις ριγες κι εγω θα κανω το καλοριφερ με ροζ χρωμα τσιχλοφουσκας...ελπιζω να το καταφερω...!

Fagri εμεις θα ετοιμαζομαστε και τα κοριτσια θα σαραντιζουν εχεις δικιο...καλα να πανε ολα καιδεν πειραζει...εγω θα ΄μαι η τελευταια μαλλον!

Οσο για τις πυτζαμες μια χαρα τα λετε και τα πιο ανετα θα βαλουμε και σε οποιον αρεσει αααολα κι ολα........


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Αννέτ μου μια χαρά τα νέα από τον μικρούλη σου...

Vasdeli βάλε με κι εμένα μέχρι τις 24/12 πρόκληση ή καισαρική...

Εμείς πήραμε το καροτσάκι μας και το έχω λατρέψει...έβαλα και μια κούκλα μέσα και το κάνω βόλτες μέσα στο σπίτι...:D δυσκολεύομαι λίγο βέβαια γιατί έχει κούτες γύρω γύρω αλλά δεν πειράζει εκπαιδεύομαι στις μανούβρες!!!!

Ήρθαν και τα επιπλάκια μας και είναι πολύ πολύ όμορφα μόνο που οι πόρτες της ντουλάπας είναι χτυπημένες και θα κάνουν 15-20 μέρες να έρθουν :evil::evil::evil: και στεναχωρήθηκα πολύ...ήθελα να είναι όλα έτοιμα σήμερα...

Ευτυχώς έχω την μανούλα μου εδώ και μου τα καθαρίζει τώρα...ήρθε και η πεθερά μου και μου σιδέρωσε αλλά δεν παράβλεψε να με συγχύσει με το θέμα της πυτζάμας...ξίνισε τα μούτρα της όταν είδε αυτά που πήρα γιατί κανένα από αυτά δεν είναι σατέν και ακριβή φίρμα...αλλά ρε κορίτσια έτσι μου έρχεται να βγάλω φωτογραφίες από αυτές που πήρα εγώ και από αυτή που μου πήρε αυτή για να καταλάβετε την διαφορά...κι μαμά μου είχε τις αντιρρήσεις της αλλά σήμερα που με είδε να την φοράω έπαθε την πλάκα της...πολύ βλαχιά τι να το κάνω που κάνει 90 ????


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια...μονη στο σπιτι ...ο ανδρας μου με τον γιο πηγαν την πεθερα στην λαμια και θα ερθουν αυριο οποτε η μανουλα μονη σήμερα...θα πνιξω τον πονο μου βγαινοντας για φαγητο με την κουμπαρα μου χαχαχα...

Και μιας και καθομουν εχω βαλει στο προφιλ μου φωτος απο τα δωματια των ζουζουνιων ..βεβαια θελουν δουλεια αλλα δεν νομιζω να ξαναβρω ευκαιρια ..

Αννετ μου σουπερ ο μπεμπαρος !!!επιασε το δικιλο..και μια χαρα με το κεφαλακι προς τα κατω...

Βλεπω μιλατε για την βαλιτσουλα ...εγω σατεν πιτζαμα εχω...μου την εφερε δωρο μια ξαδελφη και μιας και εχει κουμπια και βολευει για τον θηλασμο θα την βαλω στην τσαντα...ελπιζω να μου εχουν φυγει οι καψες μεχρι τοτε και να μην σκασω μιας και ειναι μακρυμανικες οι πιτζαμες ..

Μαρακι μου καλως την δεχτηκες την μανουλα...


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι επιτελους θα εχεις τη βοηθεια της μανουλας σου....βρε παιδι μου ειναι αλλο πραγμα η μανα σε καταλαβαινει απο τη ματια και μονο...!Αντε να ξεκουραστεις και λιγο....

Αννετ πολυ ωραια νεα μπρααααααβο ,εγινε μπεμπαρος με τα ολα του.....

Βικυ πολυ λοξυγγα εχει αυτο το παιδι τι γινεται...κ στις αλλες εγκυμοσυνες ετσι ηταν????Πολυ ωραια τα νεα απο το διαβητολογο,συνεχισε ετσι...:D

Joa αντε 2 βδομαδες υπομονη.....που θα παει θα περασουν!

Τζενη το καροτσι πολυ μου αρεσει...μεγιααααααα.Τα επιπλα ηρθαν??Οταν καταφθασουν δεν ειναι αναγκη να μπεις μπροστα και να τα κουβαλησεις εσυ..ασε και κανεναν αλλο εεεε.....!!!!!!!χαχαχαχα σε εχει φοβηθει το ματι μου....!


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσακια....τι ωραια εφτασε παλι το Σ/Κ τελειααα!

αχ κι εγω ολη μερα σημερα εκανα δουλιτσες γιατι χθες το ριξα στο σορολοπ οποτε σημερα δεν με επαιρνε αλλο χεχε!Αυριο μαλλον που δε δουλευει ο αντρουλης μου θα τελειωσει με τις ριγες κι εγω θα κανω το καλοριφερ με ροζ χρωμα τσιχλοφουσκας...ελπιζω να το καταφερω...!

Fagri εμεις θα ετοιμαζομαστε και τα κοριτσια θα σαραντιζουν εχεις δικιο...καλα να πανε ολα καιδεν πειραζει...εγω θα ΄μαι η τελευταια μαλλον!

Οσο για τις πυτζαμες μια χαρα τα λετε και τα πιο ανετα θα βαλουμε και σε οποιον αρεσει αααολα κι ολα........

Νικάκι όταν λές τσιχλόφουσκα είναι της vitex η τσιχλόφουσκα???


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Τζενη το καροτσι πολυ μου αρεσει...μεγιααααααα.Τα επιπλα ηρθαν??Οταν καταφθασουν δεν ειναι αναγκη να μπεις μπροστα και να τα κουβαλησεις εσυ..ασε και κανεναν αλλο εεεε.....!!!!!!!χαχαχαχα σε εχει φοβηθει το ματι μου....!

Μην ανησυχείς εγώ σήμερα απλά κάάάάάάθομαι...:D


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Νικάκι όταν λές τσιχλόφουσκα είναι της vitex η τσιχλόφουσκα???

ειναι της neopal,μας ειπαν οτι ειναι οικολογικα χρωματα και ετσι καταληξαμε σ' αυτα.........

εισαι σιγουρη οτι κααααααθεσαι??γιατι δυσκολευομαι να το πιστεψω????????


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια...μονη στο σπιτι ...ο ανδρας μου με τον γιο πηγαν την πεθερα στην λαμια και θα ερθουν αυριο οποτε η μανουλα μονη σήμερα...θα πνιξω τον πονο μου βγαινοντας για φαγητο με την κουμπαρα μου χαχαχα...

Και μιας και καθομουν εχω βαλει στο προφιλ μου φωτος απο τα δωματια των ζουζουνιων ..βεβαια θελουν δουλεια αλλα δεν νομιζω να ξαναβρω ευκαιρια ..

Αννετ μου σουπερ ο μπεμπαρος !!!επιασε το δικιλο..και μια χαρα με το κεφαλακι προς τα κατω...

Βλεπω μιλατε για την βαλιτσουλα ...εγω σατεν πιτζαμα εχω...μου την εφερε δωρο μια ξαδελφη και μιας και εχει κουμπια και βολευει για τον θηλασμο θα την βαλω στην τσαντα...ελπιζω να μου εχουν φυγει οι καψες μεχρι τοτε και να μην σκασω μιας και ειναι μακρυμανικες οι πιτζαμες ..

Μαρακι μου καλως την δεχτηκες την μανουλα...

Μολις ειδα τις φωτο. και μου αρεσουν πολυ.........ιδιως τα αυτοκολλητα.......με το καλο να το δεχτεις το ζουζουνι σου και να το βαλεις στο δωματιακι του.......!:P:D


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Τζενη μεγιαααααα και τα επιπλα,καλοριζικα..απο που τα πηρες τελικα?????

Εγω θελω απο βδομαδα να ριξω μια ματια στο motherbaby στη ροσινιολ και στο premaman στη Ν.Σμυρνη που ειναι stock για να δουμε.....


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω νικακι !!!!στο βρεφικο ειναι γεγονος οτι το ειχαμε ξεφτυλισει στα αυτοκολητα ευτυχως στου χρηστου τωρα μαζευτηκαμε!!!

εμεις το δωματια τα εχουμε βαψει με τα οικολογικα της Kraft ...

ανυπομονω να δω τα ροζουλια δωματια σας!!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κι εγω ανυπομονω να τελειωσει και να καθομαι μετα να καμαρωνω.....προς το παρον βγαζω φωτογραφιες για να φτιαξω αλμπουμακι με την προετοιμασια του δωματου της.....

Ασε σημερα συναντησα μια κοπελα που εκανε καισαρικη δυο μηνες πριν και μου ειπε οτι με περιμενει πολυς πονος....δεν πειραζει θα βλεπω τη μπεμουλα μου και θα μου περναει,θα πω και στο γιατρουλη μου να με πλακωσει στα παυσιπονα και ολα καλα...........

Βικυ στο Γαια θα γεννησω...αν θες βαλτο στη λιστα.


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...