Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια βρήκαμε μάλλον τον λόγο του κακού σπέρματος. το 2021 είχε κάνει καλλιέργεια σπέρματος και είχε βγει στείρα από μικρόβια και τώρα που την επανέλαβε βγήκαν 2 μικρόβια. οπότε ξεκίνησε αντιβίωση και θα πάμε λίγο παραπίσω την εξωσωματική.  μας ειπε ο μικροβιολόγος οτι αυτα τα μικρόβια δεν εντοπίζοται-εμφανίζονται πάντα. 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Joa μου τώρα είδα τα δωματιάκια σας...είναι πολύ όμορφα!!!!να'ναι γερά τα παιδάκια σου να τα χαίρονται!!!

Νικάκι ρωτούσα για την μάρκα γιατί η τσιχλόφουσκα thw vitex δεν έχει καμία σχέση με το χρωματολόγιο το πραγματικό χρώμα...στο λέω γιατί την πάτησα...

Εδώ είμαι...χμ πήγα να βοηθήσω την μαμά στην αλλαγή των σεντονιών...:oops:


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα, πανέμορφα τα αγοροδωματιάκια σας!Μέχρι κι ο γουίνυ μου άρεσε που δεν τον χωνεύω κιόλας, χαχα!Βρε άτιμο, μέχρι και το παρκοκρέβατο έχεις στήσει? Τόσο έτοιμη πια για το μπέμπη!!Κοριτσάκια με τα ροζ δωματιάκια, καλά βαψίματα και περιμένουμε φωτο.Εγώ δεν έχω να σας βάλω κάτι γιατί το κρεβατάκι είναι το παλιό μας και δε θα έχουμε κάτι ιδιαίτερο μέσα.Θα έχει όμως όοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολη μας την αγάπη κι ας έχει τις παλιατζούρες, χαχα!


eNortjKzUjI0MDQ1MlWyBlwwFVECyw,,35.png eNortjKzUjI0MDQ1MlOyBlwwFVQCzA,,86.png eNortjKzUjI0NDUxsVCyBlwwFXwC1A,,33.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαρακι μου τα τροφοκαρτ σου εσυ και μην ανυσηχεις...μηπως παιρνεις και σβεστιο?

με το καλο να δεχτεις την μανουλιτσα σου!!!

μαρακι (φαγκρι) ακριβως...αγαπη θελουν τα μωρα, να φανταστεις πως εγω εχω και το κρεβατακι του βαφτησιμιου μου αλλα θα παει στο σπιτι της μανας μου...

αν και τα πρωτα νινακια ειναι τα πιο τυχερα...στο δευτερο ολα απο δευτερο χερι!το τριτο δεν το συζητω!!!τωρα αμα ειναι κοριτσαρος αλλαζει!!!

βικακι μου, λοξιγγακι ο μικρουλης!!!αχ ειναι τρελα αυτη η αισθηση!!!λαιμαργουλης σαν τον δικο μου χιχιχι!!!

πολλα φιλια σε μανουλες και μπεμπακια!

παω να δω φωτο και μετα βουρ για λακη

good night!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Ανετ μου οχι ασβεστιο δεν παιρνω δεν ειναι υπερ αυτου ο γιατρος μου αλλα παιρνω 8 τροφοκαρτ καθημερινα κ σιδηρο!

εννοειτε πως το δευτερο εχει απο το πρωτο τα πραγματα αλλα τι πειραζει? αγαπη φροντιδα και παλι αγαπη θελουν τα ζουζουνια μας!!

κοριτσια 30 μερες μεινανε!!

Link to comment
Share on other sites

Ανετ μου οχι ασβεστιο δεν παιρνω δεν ειναι υπερ αυτου ο γιατρος μου αλλα παιρνω 8 τροφοκαρτ καθημερινα κ σιδηρο!

εννοειτε πως το δευτερο εχει απο το πρωτο τα πραγματα αλλα τι πειραζει? αγαπη φροντιδα και παλι αγαπη θελουν τα ζουζουνια μας!!

κοριτσια 30 μερες μεινανε!!

αχ σε 30 μερουλες θα κρατας αγκαλιτσα το σπλαχνο σου!!!με το καλο κοριτσαρα μου!!!

ναι κοριτσακι μου, τα μωρακια μονο την αγαπη μας θελουν, κανενα δεν κοιταει αν τα σεντονακια η τα φορμακια ειναι καινουρια!

ιωαννα μου αχ τι ωραια που ειναι...θελω κι εγωωωωωωωωωωω αυτοκολλητακια και βαψηματα αλλα δεν εμεινε πολυ, σε κανα 8μηνο θα σας δειξουμε κι εμεις το δωματιο μας!!!και βγαλε το πισιιιιιιιιιιιιιιιι χαχαχα!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

απο το μεσημερι ειμαι ξαπλα καναπε λεμε!!χιχιχι!!!

ναι 30 μερες κοριτσια απιστευτο!!

α ρε ανετ θυμαμαι που στο ειπα οτι ειμαι εγκυος και σου ευχομουν να εισαι κ εσυ κ οταν μου το ειπες οτι εισαι συγκινηθηκα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστω κοριτσια για τα καλα σας λογια ...το δωματιο του γουινι ειναι ουσιαστικα το δωματιο του χρηστου ..ο μπεμπης περα απο ενα φορμακι και καλλυντικα δεν θα παρει τιποτα καινουργιο εξαλλου ολα τα πραγματα ειναι σε αριστη κατασταση ..η πεθερα μου τις μερες που ηταν εδω επλυνε τα παντα και τα βαλαμε στο δωματιο του μικρου μιας και ιεναι πεντακαθαρα..

Αννετ το πισι θα το βγαλω ...αν δεις και στο δωματιο του χρηστου εχω αλλαξιερα που απλα δεν εχω αξιωθει να κανω τις αλλαγες...

Φαγκρι μου οσο περναει ο καιρος σε εχω ολο και περισσοτερο για κορη ..δεν ξερω ,ενστικτο..

Μαρια 1 μηνας!!!!!ουαου πωπω περασε ο καιρος ..ποτε καναμε τις αυχενικες ,ποτε β επιπεδου και ποτε γενναμε δεν καταλαβα ..με το καλο κοριτσαρα μου..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!Τι κάνουν τα κορίτσια με τις όμορφες κοιλίτσες???

Εμείς είμαστε μια χαρά και έχει μια υπέροχη μέρα εδώ πέρα!

Όλο το βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου ότι μάλλωνα με τον σύζυγο και σηκώθηκα με κάτι νεύρα λές και ήταν πραγματικό...αυτός κοιμάται και η ατυχία του δουλεύει :tongue::tongue::tongue::tongue:

Βλέπετε όνειρα με τα μωράκια σας?

Εγώ δεν έχω δεί ούτε ένα μέχρι στιγμής...Το μόνο που κάπως πλησίαζε ήταν όταν είδα ότι πήγα στην κλινική και δεν μου άρεσε το δωμάτιο...ούτε γέννα, ούτε κοιλιά, ούτε μωρό...μήπως πρέπει να ανησυχώ???


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααα !!!

μια υπεροχη μερα στην αθηνα.....σχεδον καλοκαιρινη...η εργενικη ζωη συνεχιζεται μεχρι το βραδυ...θα ξεκουραστω οσο πιο πολυ μπορω....

Τζενακι μου τα κακα ονειρα εγω τα θεωρω αγχος που ξεσπαει εκει ...εγω ευτυχως ή δυστυχως βλεπω απο σπανια εως καθολου ονειρα..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

απο το μεσημερι ειμαι ξαπλα καναπε λεμε!!χιχιχι!!!

ναι 30 μερες κοριτσια απιστευτο!!

α ρε ανετ θυμαμαι που στο ειπα οτι ειμαι εγκυος και σου ευχομουν να εισαι κ εσυ κ οταν μου το ειπες οτι εισαι συγκινηθηκα!

ναι κοριτσακι μου, με κολλησες τελικα χαχαχα

ξεκουρασου οσο μπορεις, κρεβατι καναπες, κρεβατι καναπες αντε και καμια βολτουλα!!!οι 30 μερες θα περασουν σαν νερακι και οταν θα κρατησεις το μικρο σου θαυματακι δεν θα το πιστευεις!!!

φιλια στη μικρη!

Σας ευχαριστω κοριτσια για τα καλα σας λογια ...το δωματιο του γουινι ειναι ουσιαστικα το δωματιο του χρηστου ..ο μπεμπης περα απο ενα φορμακι και καλλυντικα δεν θα παρει τιποτα καινουργιο εξαλλου ολα τα πραγματα ειναι σε αριστη κατασταση ..η πεθερα μου τις μερες που ηταν εδω επλυνε τα παντα και τα βαλαμε στο δωματιο του μικρου μιας και ιεναι πεντακαθαρα..

Αννετ το πισι θα το βγαλω ...αν δεις και στο δωματιο του χρηστου εχω αλλαξιερα που απλα δεν εχω αξιωθει να κανω τις αλλαγες...

Φαγκρι μου οσο περναει ο καιρος σε εχω ολο και περισσοτερο για κορη ..δεν ξερω ,ενστικτο..

Μαρια 1 μηνας!!!!!ουαου πωπω περασε ο καιρος ..ποτε καναμε τις αυχενικες ,ποτε β επιπεδου και ποτε γενναμε δεν καταλαβα ..με το καλο κοριτσαρα μου..

χαχαχα ναι μωρε, πλακα εκανα και να μη το βγαλεις τον μπεμπουλη δεν θα τον πειραξει διολου!!!

με το καλο να τον υποδεχτεις να χαρει το δωματιακι του!!!

Καλημέρα!!!Τι κάνουν τα κορίτσια με τις όμορφες κοιλίτσες???

Εμείς είμαστε μια χαρά και έχει μια υπέροχη μέρα εδώ πέρα!

Όλο το βράδυ έβλεπα στον ύπνο μου ότι μάλλωνα με τον σύζυγο και σηκώθηκα με κάτι νεύρα λές και ήταν πραγματικό...αυτός κοιμάται και η ατυχία του δουλεύει :tongue::tongue::tongue::tongue:

Βλέπετε όνειρα με τα μωράκια σας?

Εγώ δεν έχω δεί ούτε ένα μέχρι στιγμής...Το μόνο που κάπως πλησίαζε ήταν όταν είδα ότι πήγα στην κλινική και δεν μου άρεσε το δωμάτιο...ούτε γέννα, ούτε κοιλιά, ούτε μωρό...μήπως πρέπει να ανησυχώ???

τζενακι, μη χολοσκας για τα ονειρα, ειναι το αγχος που μας βγαινει υποσυνηδητα!

εγω σημερα ειδα πως ειχα τα στηθια μου εξω...χυμα στο κυμα και ξαφνικα ειδα να βγαινει απο μεσα κατι ασπρο...α, λεω γαλα θα ειναι και το ψιλοζουλαω και βγαινει ενα σκουλικιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι (κανα χιλιομετρο) που τα ειδα ολα...και κουνιοταν σαν γλωσσα...χαχαχχα επιστημονικη φαντασια λεμε χαχαχαχα

κι εννοειτε πως ξυπνησα μες τον τρομο

καλα κι ευλογημενα τα ονειρα!!!αυτο να λετε!

πολλα φιλακια σε μανουλες, παιδακια και κοιλουμπιτσες!!!

καλο σ/κ


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...