Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες σας...είπα να μπώ κι εγώ στην παρέα σας μιας κι έχω ΠΗΤ 06/01/11....

Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας και να έχουμε σε ένα χρόνο τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας...

Καλώς ήρθες jenny!!!:D

Mε το καλό, κοπέλα μου!

Το πρώτο θα είναι;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ με το καλο κοριτσακι μου!!

οχι ακομα..ειμαι σε αδεια η οποια τελειωνει σε δυο μερες :(:(:(

Αχ, καταλαβα! Δεν θα μπορούσες να ξαναπάρεις; Είναι δουλειά γραφείου;


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες σας...είπα να μπώ κι εγώ στην παρέα σας μιας κι έχω ΠΗΤ 06/01/11....

Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας και να έχουμε σε ένα χρόνο τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας...

καλως ηρθες jennny, με το καλο το μωρακι σου!!!

να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Αχ, καταλαβα! Δεν θα μπορούσες να ξαναπάρεις; Είναι δουλειά γραφείου;

θα δω τι μπορω να κανω..οχι δεν ειναι δουλεια γραφειου δυστηχως


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή Εβδομάααδαααα!!!

Εδώ είμαι και εγώ μετά από μία εξαντλητική νύχτα και μέρα!!!

Ελένηηηηηηηηη που είσαι;

Γκουφομαμά Ελένηηηηηη....καλέ που πήγατε όλες;:rolleyes:

Ήρθα Βασδελάκι μου.....

καλημερα μανουλοεγκυουλες μου!!!

τι να γινει, αυτα ειναι φυσιολογικα..υπομονη θα κανουμε και δε 1,5 με 2 μηνακια θα ηρεμησουν τα στομαχακια μας!!!

ελενη, ο μικρος πως κοιμηθηκε εχθες?τον ειχα εννοια τον ψυχουλινο!!!εσυ πως αισθανεσαι?

βασδελακι μου, προτιμω ανακατωματα χωρις αδειασματα..μονο που το σκεφτομαι μπλιααξ

τα βλασταρια σου τι κανουν?ααααχ αντε να περασουν οι μερες να δουμε τα σπορακια μας και τις καρδουλιτσες τους να κτυπανε σαν τρελες!!!:tongue::tongue::tongue:

ανυπομωνωωωωωωωωωωωωωω!!!

Αννέτ μου χτες ευτυχώς το παιδάκι μου κοιμήθηκε ήσυχα μετά από 1 εβδομάδα...εγώ πάλι από την άλλη ξενύχτησα στην λεκάνη!!! Δεν μπόρεσα να κλείσω μάτι από τα πήγαινε-έλα και από την πέινα...:confused:

Σήμερα είμαι με μία μπανάνα και 2 μπισκότα μιράντα!! Τα υπόλοιπα δεν έχω καταφέρει να τα κρατήσω!!!

Τι άλλα νέα?? Βασδελάκι αύριο η μεγάλη μέρα εε?? Άντε να το δεις και εσύ το σποράκι σου!!

Αννέτ Τετάρτη πας για δουλειά?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες σας...είπα να μπώ κι εγώ στην παρέα σας μιας κι έχω ΠΗΤ 06/01/11....

Μακάρι να πάνε όλα καλά για όλες μας και να έχουμε σε ένα χρόνο τα μωράκια μας στην αγκαλιά μας...

Μα τι γαϊδούρα που είμαι να μην σε καλωσορίσω κοριτσάκι μου!!!

Καλώς μας ήρθες λοιπόν Jennακι και με το καλό το μπεμπάκι σου!!! Να τα λέμε εε?? Μην χανόμαστε!! Πως αισθάνεσαι ?? Τρελαμένη εε?:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλή Εβδομάααδαααα!!!

Εδώ είμαι και εγώ μετά από μία εξαντλητική νύχτα και μέρα!!!

Ήρθα Βασδελάκι μου.....

Αννέτ μου χτες ευτυχώς το παιδάκι μου κοιμήθηκε ήσυχα μετά από 1 εβδομάδα...εγώ πάλι από την άλλη ξενύχτησα στην λεκάνη!!! Δεν μπόρεσα να κλείσω μάτι από τα πήγαινε-έλα και από την πέινα...:confused:

Σήμερα είμαι με μία μπανάνα και 2 μπισκότα μιράντα!! Τα υπόλοιπα δεν έχω καταφέρει να τα κρατήσω!!!

Τι άλλα νέα?? Βασδελάκι αύριο η μεγάλη μέρα εε?? Άντε να το δεις και εσύ το σποράκι σου!!

Αννέτ Τετάρτη πας για δουλειά?

πωπω πρεπει να νοιωθεις μεγαλη εξαντληση ελενη μου..περαστικα στο στομαχακι σου..χαδακια στο σπορακι σου και φιλακια στον μπομπιρα!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

πωπω πρεπει να νοιωθεις μεγαλη εξαντληση ελενη μου..περαστικα στο στομαχακι σου..χαδακια στο σπορακι σου και φιλακια στον μπομπιρα!!!

την επομενη πιανω ελενη και δεν θελω καθολουυυυυ!

Εξάντληση δεν μπορώ να πω ότι αισθάνομαι ακόμα, αλλά έχω έναν ψιλοπονοκέφαλο από το ζόρι και νυστάζω, αλλά ευτυχώς σε λιγάκι θα ξανακοιμηθεί ο μικρούλης και θα πέσω και εγώ δίπλα του!! Ευτυχώς που από τις 12 που έφαγα μπανάνα και μπισκότα δεν μου έχει έρθει ακόμα ανακατοσούρα!!! Θα δείξει μέχρι το βράδυ..

Τι δουλειά κάνεις γλυκιά μου ?? Ελπίζω όχι καμία κουραστική... Θα περάσει ο καιρός και θα πάρεις την άδεια τοκετού και θα δεις τι ωραία θα είναι :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μα τι γαϊδούρα που είμαι να μην σε καλωσορίσω κοριτσάκι μου!!!

Καλώς μας ήρθες λοιπόν Jennακι και με το καλό το μπεμπάκι σου!!! Να τα λέμε εε?? Μην χανόμαστε!! Πως αισθάνεσαι ?? Τρελαμένη εε?:tongue:

Σ' ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!!Νομίζω ότι η τρέλα μου φτάνει τα όρια της παράνοιας...:mrgreen:!!!!! Την Τετάρτη θα πάω να ακούσω την καρδούλα και μέχρι να έρθει εκείνη η μέρα θα γεννήσω πρίν την ώρα μου από την αγωνία μου....:roll:


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!!Νομίζω ότι η τρέλα μου φτάνει τα όρια της παράνοιας...:mrgreen:!!!!! Την Τετάρτη θα πάω να ακούσω την καρδούλα και μέχρι να έρθει εκείνη η μέρα θα γεννήσω πρίν την ώρα μου από την αγωνία μου....:roll:

ηρεμια θελει τζενη μου, η τεταρτη δεν ειναι μακρια σε δυο μερουλες..υπομονη και με το καλο να ακουσεις τον πιο γλυκο ηχο της ζωης σου!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!!!Νομίζω ότι η τρέλα μου φτάνει τα όρια της παράνοιας...:mrgreen:!!!!! Την Τετάρτη θα πάω να ακούσω την καρδούλα και μέχρι να έρθει εκείνη η μέρα θα γεννήσω πρίν την ώρα μου από την αγωνία μου....:roll:

Αχ τι τέλεια που είναι στο πρώτο!! Όλα σου φαίνονται υπέροχα!!! Με το καλό κοριτσάκι μου και μην αγχώνεσαι , ακόμα και αν δεν το ακούσεις σκέψου ότι είναι πολύ νωρίς ακόμα!!!! Στον πρώτο δεν μπορέσαμε να τον ακούσουμε παρά μόνο στις 9η εβδομάδα χαχαχα Αλλά τότε τον πιάσαμε για τα καλά και το ακούσαμε το ποταμάκι να κυλάει!!! Και για να έχετε μία ιδέα για το τι πρέπει να ακούσετε πατήστε εδώ http://www.brooksidepress.org/Products/OBGYN_101/MyDocuments4/Sounds/28_week_fetal_heart.wav

Link to comment
Share on other sites

Πάω για νάνι τώρα....θα σας δω το απογευματάκι!!! Φιλάκια

φιλακια πολλα, καλη ξεκουραση ελενη


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...