Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Α ωραια..δεν το ειχα ψαξει. αφου ειναι πριβε θα βαλω κι εγω καμια φωτο. Αυριο ομως γιατι εκλεισα τον υπολογιστη και γραφω απο το κινητο....η πορομενη :-))

Καληνυχτα κορισαρες, φιλια πολλα στα μωρουλια σας και καλο ξημερωμα.


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

να ζησεις μαρουσκινι και χρονια πολλα

μανουλα να γινεις για τεταρτη φορα!!!

με μια κορακλα κουκλιτσα γλυκεια

να σας παλαβωσει με ναζια πολλα!!!:tongue::tongue::tongue:

χρονια πολλα χιλιοχρονη να εισαι κοπελα μου και να σε χαιρομαστε οσοι σαγαπαμε!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Α ωραια..δεν το ειχα ψαξει. αφου ειναι πριβε θα βαλω κι εγω καμια φωτο. Αυριο ομως γιατι εκλεισα τον υπολογιστη και γραφω απο το κινητο....η πορομενη :-))

Καληνυχτα κορισαρες, φιλια πολλα στα μωρουλια σας και καλο ξημερωμα.

καληνυχτα κουκλα μου και θα περιμενουμε εναγωνιως να σας καμαρωσουμε!!!

το πριβε αλμπουμ θα το επιλεξεις εσυ , οτι χρειαστεις ρωτα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Αχ τι πολυλογια! Τι καλα!πηρε φωτια το καφε! Θελω να σχολιασω παρα πολα αλλα με το τηλεφωνο τι να πρωτογπαψω! Μαριαεφηηηη!τι διαβαζω;απο τωρα θελει να γινει 3τεκνος ο Αλεξ; χαχαχα!παντως κορυφαιο αυτο που ειπε στην παραλια! ΕΛΕΝΑ η κορη μου κλεινει τα 9 χρ τον Οκτωβρη! ΜΑΡΟΥΣΚΑ χρονια σου πολλα!μυθος αυτο που λες για το 5λεπτο,το εχει διαψευσει πρωτος ο Παυλος και μετα ο Λασκαρης!ΑΝΝΑ λυσε μου το εξης: ποιος ειναι ο Τζο Φροστ;:-Pαχαχαχα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Έχω κοιμηθεί (και πάλι...) κάτι λιγότερο από τρείς ώρες με βλέπω να καταρρέω από μέρα σε μέρα αλλά αυτός ο σύζυγος δεν παίζεται ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ......κι όπως καταλαβαίνετε έχω εκπληκτική διάθεση...

Τι να πρωτοσχολιάσω η έρμη η μάνα????????

Το καθημερινό σεχ της Μαριαεφούκος??????Καλά καλέ που την βρίσκετε τόση διάθεση με δυό παιδιά?????τηλεόραση δεν έχετε σπίτι σας??????χαχαχαχαχαχα

Πές μου πάλι Μαριαφούκο ότι κάνεις πλάκα όταν λές ότι ο σενιόρ πιπίλας είναι 9900 και 80 πόντους...εμείς σήμερα χμ μάλλον χθές πήγαμε γιατρό και μας έβγαλε 67 πόντους :shock: και 7300...είναι δυνατόν ΕΓΩ να έχω βγάλει τόόόόόόόόσο κοντό παιδί??????και ξαναρωτώ η μάνα είναι δυνατόν??????:confused::confused::confused::confused::confused:

Κατά τα άλλα η μπασμένη είναι σε όλα της μπροστά...γιατί να μην είναι?μήπως την βαραίνουν τα κιλά????:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

έπαθα και μια ζημιά χθές κατά τις 1 άλλο πράμα...χθές είπα ε?καλά πρίν λίγες ώρες εννοούσα...Τι με έπιασε την άχρηστη και είπα να βάψω τα μαλλιά μου μόνη για πρώτη φορά μιας και η κομμώτρια δεν μπορούσε (είμαι και βιαστική...άντρα θέλω, τώρα τον θέλω....)ξεκινάω η κυρία βάφω πασαλείβω λίγο από εδώ λίγο από εκεί ε λέω θα βγεί μετά....να σας πώ κάτι????δεν βγαίνει...κόντεψα να σακατέψω το πρόσωπο μου δοκίμασα από ντεμακιγιάζ μέχρι πίλινγκ και ασετόν...ξέρετε τελικά με τι τα καθάρισα???με στάχτες!!!!Μη γελάτε σας βλέπω...το βρήκα στο ίντερνετ...ένα βρεγμένο βαμβακάκι με στάχτη από τσιγάρο...και που τις βρίσκεις τις στάχτες στις 1 το πρωί οέο???που η παστρικιά τρομάρα μου είχα αδειάσει όλα τα τασάκια στο μπαλκόνι????ξεκίνησα με το να καθαρίσω τα τασάκια κάτι ψιλοέγινε αλλά δεν φτούρισε...τσιγάρα στο σπίτι γιόκ...ένας καπνός χωρίς χαρτάκια για στρίψιμο, μέχρι που μου πέρασε η ιδέα να κάνω κανέναν μπάφο με χαρτί τετραδίου αλλά ευτυχώς έτσι όπως πέρασε η ιδέα έφυγε...και τι έκανα???βγήκα στο μπαλκόνι και άρχισα να καίω χαρτοπετσέτες και χαρτιά!!!!ε στάχτη λέω κι αυτή κάτι θα κάνει....και οφείλω να σας ενημερώσω ότι έκανε καταπληκτική δουλειά η στάχτη!!!!Το χειρότερο ξέρετε ποιό είναι????ότι το καστανό σκούρο μόνο καστανό δεν είναι αλλά ντίπ μαύρο κατράμι.....ζώ ένα δράμαααααααααααααααα θέλω να μπήξω τα κλάμματααααααααααααααααααα όχι ότι είναι χάλια αλλά καλοκαιριάτικα μαύρο ντίπ????και με τη βάφτιση τόσο κοντά????Πρέπει όμως να παινέψω τον εαυτό μου...έκανα καταπληκτική δουλειά...το χρώμα είναι άψογο, η κάλυψη 100% και ομοιόμορφη σε όλο το κεφάλι!

Σήμερα με περιμένει δύσκολη μέρα πάω στο χωριό για να μοιράσω προσκλητήρια...άν δε μπώ για κανένα μήνα μην ανησυχήσετε....θα έχω πάει στην ζούγκλα με τον ταρζάν!!!!!!!!:D


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα

πωπω λαλιστατες!!!

Μαριαεφη μου μπηκες δυναμικα και πολυ χαιρομαι ..καλε με την δουλεια εχω χασει πολλα..φευγει στα καραβια ο συζυξ???ευχομαι να πανε ολα καλα φιλεναδα!!!

Vasdeli μου καλως τη δεχτηκες την κορη ...

Μαρουσκακι μου χρονια πολλα και καλα!!οοοοοοτι επιθυμεις ..να χαιρεσαι την οικογενεια σου..

Ελενη μου μην αγχωνεσαι καλε με τα φαγητα ...ειδες κανενα ανθρωπο να τρφεται μετεπειτα μονο με γαλα ??κανε την εισαγωγη σιγα σιγα θα συνηθισει ..

Ελενα μου ποσο χαρουμενο παιδι φαινεσαι !!!να εισαι παντα ετσι και να χαιρεσαι το μπομπιρακι σου..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου καλημεραααααα :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ειμαι παααααρα μα παααααρα πολυ χαρουμενη και συγκινημενη!!!!

Γεννησε η κουνιαδα μου σημερα στις 04.50 το πρωι.

παιδαρος ειναι το αγορακι μου το γλυκο.

2.420 και 50 ποντους. Ειναι στη μοναδα μεχρι να παει 2.500

Χαιρομαι ιδιαιτερα γιατι προσπαθουσαν με τον αντρα της με εξωσωματικες εδω και πολλα χρονια και τους ηρθε το σπορακι τους με τη γνωστη φυσιολογικη μεθοδο. Κι επειδη ειχε ταλαιπωρηθει πολυ με αποβολες κτλ ευχομασταν ολοι να πανε ολα καλα. Εν τω μεταξυ ηταν με ραντεβου για σημερα το πρωοι για καισαρικη αλλα την πιασανε οι πονοι και εντελει η διαδικασια ηταν μιση-μιση που λεει ο λογος. Το ηξερα απο τη δευτερα αλλα δεν ηθελα να πω μεχρι να γεννησει και να δουμε οτι ολα ειναι ενταξει. Θα παω αυριο να τους δω γιατι ειναι και η απεργια μ'αυτα τα ταξι και δεν οδηγω κιολας..

Αχχχ ποσο πολυ χαιρομαι!!!!

Εγινα θεια κοριτσια μου..:D εχω συγκινηθει πολυ!!!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Εισαι πολυ τυχερη τζενη μου που εχεις εναν τετοιον αντρα και σου φτιαχνει τη διαθεση[/color][/i]

Θα ψηλωσει κοπελα μου, τα κοριτσακι συνηθως στην αρχη ειδικα ειναι πιο κοντα απο τα κοριτσακια. Αφου εισαι κι εσυ ψηλη απ'οτι καταλαβα, θα τη δεις καποια στιγμη μεσα σε μερικους μηνες να ψηλωνει αποτομα. Εσυ ποσο υψος εχεις?

Θα παω στη ζουγκλα με τον ταρζαν :D:D:D και τη μαιμου παρεα :D:D:D


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα

πωπω λαλιστατες!!!

Μαριαεφη μου μπηκες δυναμικα και πολυ χαιρομαι ..καλε με την δουλεια εχω χασει πολλα..φευγει στα καραβια ο συζυξ???ευχομαι να πανε ολα καλα φιλεναδα!!!

Vasdeli μου καλως τη δεχτηκες την κορη ...

Μαρουσκακι μου χρονια πολλα και καλα!!οοοοοοτι επιθυμεις ..να χαιρεσαι την οικογενεια σου..

Ελενη μου μην αγχωνεσαι καλε με τα φαγητα ...ειδες κανενα ανθρωπο να τρφεται μετεπειτα μονο με γαλα ??κανε την εισαγωγη σιγα σιγα θα συνηθισει ..

Ελενα μου ποσο χαρουμενο παιδι φαινεσαι !!!να εισαι παντα ετσι και να χαιρεσαι το μπομπιρακι σου..

Εεεεεμμμμ...Προσπαθω...Προσπαθω...

Ειμαι και ζυγος στο ζωδιο βλεπεις και οσο χαρουμενη ειμαι τη στιγμη ... τοσο μπορει να μελαγχωλησω το επομενη λεπτο. Αυτη η κυκλοθυμια με εχει τρελλανει!!!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ τι πολυλογια! Τι καλα!πηρε φωτια το καφε! Θελω να σχολιασω παρα πολα αλλα με το τηλεφωνο τι να πρωτογπαψω! Μαριαεφηηηη!τι διαβαζω;απο τωρα θελει να γινει 3τεκνος ο Αλεξ; χαχαχα!παντως κορυφαιο αυτο που ειπε στην παραλια! ΕΛΕΝΑ η κορη μου κλεινει τα 9 χρ τον Οκτωβρη! ΜΑΡΟΥΣΚΑ χρονια σου πολλα!μυθος αυτο που λες για το 5λεπτο,το εχει διαψευσει πρωτος ο Παυλος και μετα ο Λασκαρης!ΑΝΝΑ λυσε μου το εξης: ποιος ειναι ο Τζο Φροστ;:-Pαχαχαχα!

Βικυ μου πως ηταν η κορουλα σου οταν κανατε το επομενο παιδακι σας? Πως το πηρε εννοω... Γιατι ολο διαβαζω για την σωστη προσεγγισει που πρεπει να εχει ενα παιδι οταν θα αποκτησει αδερφακι για μην αισθανεται παραμελημενο, κι οτι καμια φορα ζηλευουν και υπερβολικα κτλ κτλ ... και ολα αυτα ,με εχουν τρομοκρατησει λιγακι να σου πω την αληθεια..:rolleyes:


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα, πολλα ζουμπηχτα φιλακια στο αντρακι σου!!!!!

Θα του τα δωσω Αννετ μου οταν θα ξυπνησει.

Κι εσυ να μου φιλησεις τον παιδαρο σου στα ποδαρακια του εε!!!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

koukoutsaki που μενεις στη Νικαια??

εγω δουλευω στη Νικαια..

Αααα αληθεια???

Κοντα στη πλ.Χαλκηδονας.

Εσενα το φαρμακειο σου που βρισκεται? (αν θες στειλε μου π.μ.)


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Αααα αληθεια???

Κοντα στη πλ.Χαλκηδονας.

Εσενα το φαρμακειο σου που βρισκεται? (αν θες στειλε μου π.μ.)

εμενα το φαρμακειο ειναι στην κονδυλη αν εχεις υποψη σου, ειναι ο δρομος που κατεβαινει σπο το περιβολακι για τον πειραια, ξερεις?


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...