Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

βικυ βικυ εισαι εδω?καλα μαρη δεν ειδες διπλα?

ελενα γιατι δεν μπαινεις απτον υπολογιστη και ταλαιπορεισαι?ο τζουτζουκος καλα?

μαρουσκινιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γιατι εφυγες?παλι βουντου εκανε το βικουλιω???χαχαχαχαα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

συμπεθεραααααα ξερω αγαπη φιλια στη νυφιτσα μου!καλα εριξα ΤΟ γελιο με την ατακα της εβελως!!!χαχαχαχαα

να μου τις φιλησεις!

φιλακια και σε σενα!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Νιαου Νιαου βρε γατουλα με τη ροζ μυτουλα..γατουλα μου μικρη...

τσα τσα τσα..τσα τσα τσα..

:cool::cool::cool:


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Νιαου Νιαου βρε γατουλα με τη ροζ μυτουλα..γατουλα μου μικρη...

τσα τσα τσα..τσα τσα τσα..

:cool::cool::cool:

χαχχαχα γεια σου ελενα με τα ωραια σου!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Υποτειθεται οτι εχω παει για υπνο :-P προσπαθω να κοιμηθω αλλα δεεεν.. γι'αυτο κ δεν σχολιαζω τα προηγουμενα,πολυ μικρα τα γραμματα.

εδω διπλα μου ειναι το μπουμπουκακι στο κραββατακι του. κοιμαται σαν μωρο :tongue:

βικυ βικυ εισαι εδω?καλα μαρη δεν ειδες διπλα?

ελενα γιατι δεν μπαινεις απτον υπολογιστη και ταλαιπορεισαι?ο τζουτζουκος καλα?

μαρουσκινιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γιατι εφυγες?παλι βουντου εκανε το βικουλιω???χαχαχαχαα


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Υποτειθεται οτι εχω παει για υπνο :-P προσπαθω να κοιμηθω αλλα δεεεν.. γι'αυτο κ δεν σχολιαζω τα προηγουμενα,πολυ μικρα τα γραμματα.

εδω διπλα μου ειναι το μπουμπουκακι στο κραββατακι του. κοιμαται σαν μωρο :tongue:

μαρεσει το "κοιμαται σαν μωρο"

χαχαχα


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Παντως ενα εχω να πω!...

Ειστε απιστευτη παρεα!!!!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

καλες ειμαστε μωρε!;) και ειμαστε και τρελες!!!

και οταν συναντιομαστε εκει να δεις!

αλλα το κυριοτερο ειναι πως ειμαστε πολυ αγαπημενες!!!:D:D:D


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ελενα παω να απλωσω ενα πλυντηριο και να την πεσω γιατι αυριο με την αυγουλα θα εχω επισκεψη την θεια μου...ουφ πρωι πρωι

καλο ξημερωμα και φιλακια στο κουκουτσακι μας!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια !!!!!!!!!!!!

Επιτελους μπηκα κι απο εδω.....

Με το φεισμπουκ ολο ξεχναω το παρεντς, ασε που δεν προλαβαινω κιολας!!!!

Εμενα ειναι λιγο κακομαθημενη η Μαρια μου και θελει ολο αγκαλιες .... Κοιμαται μονο καμια ωρα μες τη μερα, οποτε καταλαβαινεται τι γινεται.... ολη μερα χερια!!!!!!!!!

Κουκουτσακι καλως ηρθες στην παρεα μας!!!! Να σου ζησει το μωρακι σου!!!

Σας ειπα οτι χθες γιναμε εξι μηνων????????????

Βικυ χθες βραδυ ησουν η ηθικη αυτουργος του γελιου που εριξα και κοντεψα να τους ξυπνησω ολους, με Αννα και Μαρια!!!!!!!! Περασα τελεια!!!!!!!!!!!!!!

Σας ευχαριστω!!!!!!!!!!!!

Φιλακια σε ολες!!!!!!!!!:P:p


Z0PNp2.png

27-12-1996 ηρθε ο πριγκηπας μου...

29-01-2011 ηρθε η πριγκιπισσα μου...

DKASp2.png

Link to comment
Share on other sites

:-( ολες μεσα χθες,ε; και το Βικακι οχι,ε; αυτο το παλιο κλοπι φταιει... Μετα βαριομουν τοσο πολυ να μπω απο το τηλ γιατι τσατιστηκα με τον γειτονα που σταματησε ετσι αποτομα την ευγενικη του χορηγια!B-)ΕΛΕΝΑ με ρωτησες αν ζηλεψε η κορη μου με τον ερχομο του 2ου παιδιου... Ενα θα σου πω: ποτε δεν θα του συγχωρεσει που της στερησε τα πρωτεια...μεχρι και τωρα υπαρχει 'κατι' στον αερα οταν ειναι μαζι:->. Σε αντιθεση με τον ερχομο του μικρου που το δεχτηκε τοσο καλα! Για τον δε Παυλο τι να πω...και ενα σουσαμακι να εχει θα το κοψει στα 3 για να το μοιραστει με τα αδερφια του! ΜΑΡΟΥΣΚΑ μου,μια χαρα τα παμε με τα φαγητα και ακομη καλυτερα με τον θηλασμο!ΝΙΚΑΚΙ, που εισαι παιδι μου;

Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας όμορφες μάνες!Σε λίγο πάω για ντους και μετά θα κάνουμε τουρνουά επιτραπέζιων με αδερφή και άντρα με μοχίτο παρακαλώ, ωωωω, ναι!:P:p:p

Τα παιδάκια κοιμήθηκαν, σιδέρωσα, συμμάζεψα κι είπα να πω ένα γεια!Γεια!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Αχ, είμαι πολύ χαρούμενη γιατί το αντρίκι μας σήμερα χτύπησε μισό μήλο και μισό αχλάδι και μισή μπανάνα και τα χτύπησε αλύπητα, δεν έμεινε ούτε για φωτογραφία λέμε!Μετά ήπιε νερό από το ποτηράκι του και θηλασμός μετά από 2 ώρες, άρα, όλα καλά!Τι άλλαξα?Του τα έδωσα απόγευμα γιατί το πρωί δεν τα πολυέτρωγε τις άλλες μέρες... Από τα λαχανικά έφαγε 4-5 κουταλιές ( μετά από ντου στο τζιτζί για αληθινό μαμ)!!Χαχα! ;);););)

Κορτσούδια, θα σας κάνω όλες αιτήματα φιλίας μιας και με την αλλαγή ονόματος σας έχασα!

Σήμερα δεν έχει φέης λόγω τουρνουά, καλά να περάσετε όσες παραβρεθείτε!Βικάκι μου, έχασες χθες!:(:(:(:(:(


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...