Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια τι κανετΕ?εμεις καλα ειμαστε στο πορτο χελι σε μια θεια του αντρα μου και απολαμβανουμε μπανακια(εγω μπαινω μεχρι το γονατο)χρονια πολλα για προχτες ολες θα εχουμε καποιον που γιορταζει...Εγω εχω ηρεμησει απο τους εμετους και απλα εχω τρομερη υπνηλια....Ο αγγελακος μου μια χαρα εχει γινει θεφταρακι εδω και ολη μερα θελει να τον εχουμε μεσα νερο!Ευχομαι να ειστε ολες καλα,πολλα φιλια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images


Διαφημίσεις

Πλάκα κάνεις ρε Βικάκι?Τόσο πολύ??Α, για τα δε λεφτά των τρίτεκνων μου είπε η γειτόνισσα ότι έχει πολύ χαρτούρα (ε ναι, λοιπόν!) για να δούνε λέει ότι και καλά είμαστε Έλληνες και μένουμε εδώ τα τελευταία 10 χρόνια!!!Εμένα δεν έχει έρθει καν η ειδοποίηση για να κάνω αυτά, οπότε φαντάσου πότε θα μπούνε τα λεφτά...Τι φέεεετα, Ιωαννάκι, εδώ μιλάμε για ουίσκυ 12 ετών παλαίωσης!!!!

Κάνουμε μπανάκια και ναι κορίτσια, μετά την πρώτη του μηνός πάμε για μπομπο, ευτυχώς στη βάφτιση μόνο 20 άτομα οπότε έχουμε περιθώριο για τις υπόλοιπες...

Μου λείψατε πολύυυυυυυ, σήμερα φεύγει ή μάλλον αύριο πρωί ο ανήρ για Γιαννιτσά όπου θα είναι μόνος για 1 εβδομάδα (δηλαδή σούπερ διακοπές!!!), κλαψ κλαψ...Α, του χρόνου το καλοκαίρι (εκτός... κοιλιακού απροόπτου), 1 εβδομάδα ''νιόπαντροι'' στις Κυκλάδες και 1 εβδομάδα Πολωνία μάλλον με τέκνα:shock::shock::shock:Ε, Ιωαννάκι, να πάρω και τον Πολωνό σου??;);););)

Λιτσάκι, βαφτιστήκατε?Να σας ζήσει η Μαρία, καλοφωτισμένη, δε μπορώ να μπω στο άλλο, οπότε ελπίζω να μπεις κι εδώ να μάθω πώς περάσατε!!!Πάντα γερή και ευτυχισμένη η κορούλα σας!

Σας φιλώ κούκλες, όλες!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια :D

Χαθηκα λιγο κι εγω γιατι εχω βαλει μπρος να φτιαξω το παιδικο δωματιο και καθε ελευθερη στιγμη που εχω κανω ερευνα αγορας βλεποντας τιμες και αποψεις για μαγαζια και καταστημα και και και.. Εχω ζαλιστει λιγακι να πω την αληθεια γιατι τωρα σε κανα 10ημερο ξεκιναω να το φτιαχνω και πρεπει να τα εχω βρε ολα. Εχω καταγχωθει!!!

Μαρουσκακι μου βαφτιζεται ο αγορινος μας ε.. Αντε με το καλο και καλο τελειωμα με τις ετοιμασιες. Και δοντακι διαβασα ο Αντρικος! Μπραβο μπραβο!

Vasdeli μου καλοξοδευτα τα λεφτα. Εχεις γυρισει τωρα Μυτιληνη ή εχεις παει καπου αλλου? Παντως απο τις φωτο που ειδα ειναι πανεμορφο μερος!

Joa καλο σκ να περασεις και τι καλα που απολαμβανεται με τον συζυγο λιγο ''την μοναξια'' σας και διασκεδαζετε. αααχχ

Ο κουκουτσινος ολη μερα κουναει το κεφαλι του αριστερα-δεξια.. αριστερα-δεξια..:rolleyes::rolleyes: ..ακομα κι οταν τον ταιζω..:tongue:

Βγαλαμε και το δοντακι μας εδω και 9 ημερες... Δε μου λετε, το επομενο κατω ποτε να το περιμενω?? θα αργησει?


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Καλα εεε...

Το τικερακι τα'χει παιξει..

εδω και δυο μερες κλεισαμε τους 7 κι αυτο ακομα στον 6ο ειναι. γιατιιι????


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!Παίζουν οι γονείς μου με τα παιδιά κι εγώ μπήκα εδώ!!!Ο αντρούλης έφυγε αξημέρωτα κι εγώ από τις 6 ως τις 8 διάβαζα στο μπαλκόνι της σοφίτας πίνοντας καφεδάκι, υπέροχα ήτανε, τόση ηρεμία, κορίτσια μου!Κουκουτσάκι μου, χρόνια σας πολλά για τα 7 μηνάκια σας, αχ, έχω τρελαθεί με το πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός...Μην αγχώνεσαι με το παιδικό, καλέ, αυτή είναι ευχάριστη απασχόληση!Εγώ, ενώ έχω 2 παιδικά, σκέφτομαι να βάλω και το μικράκια μαζί με τα άλλα 2 μιας και είμαι γνωστή μαμά πάπια...:tongue::tongue::tongue:

Καλά, άσχετο να δείτε 4 παιδάκια να τα κάνει ο μπαμπάς μου γυμναστική, να σκάσετε στα γέλια, αχαχαχα! :-P:razz::-P:razz::-P

Άντε, πάω...Φιλούρες πολλές!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Α, επίσης για το δεύτερο δοντάκι, βγαίνει ή μαζί ή λίγες μέρες μετά το πρώτο... Κι εμένα φαίνεται να τον παιδεύει πολύ πολύ, δεν τρώει τόσο, συνέχεια μασάει:(:( Καλά, είπα για φαγητό...Εκείνη την κοτόσουπα βρε κορίτσια, αμάν πια!Μόνο καμιά φορά στη θάλασσα, μετά το μπάνιο την τρώει, τι κακό πράμα!Ελπίζω με το μοσχάρι να τα πάμε καλύτερα!Ξεκινήσατε κάτι εξτρά στον έβδομο κόρες?Νομίζω αρχίζουν τα δημητριακά??Αλήθεια, αφού ξεκινάνε με ρυζάλευρο, γιατί σούπα κάνουμε με λαχανικά κι όχι π.χ. κοτόπουλο με ρυζάκι?Κάτι απορίες κι εγώ...Είναι η γκουρμέ πλευρά μου που δε μπορεί να δημιουργήσει, χαχαχα!:tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ Μαρουσκακι ποσο σε ζηλευω..λατρευω την εξοχη!! ο καθαρος αερα,ολη αυτη η πρασιναδα γυρω γυρω..ειναι καταπληκτικα! Κι ο πρωινος καφες στη βεραντα που ειπες ειναι το κατι αλλο.

Αγχωνομαι επειδη θελω να βγει το δωματιο πολυυ πολυυ ωραιο και να βρω τα καταλληλα πραγματα... Λατρευω την διαδικασια αλλα αγχωνομαι με το αποτελεσμα.Θα σας παραθεσω καποια στιγμη φωτογραφιες να μου πειτε την γνωμη σας.

Α δεν του αρεσει ουτε με το κοτοπουλο ε. Θεμα χεονου ειναι πιστευω μεχρι να εξοικιοθει με τις νεες γευσεις.

Εμας μεχρι αρχες σεπτεμβρη μας ειπε η παιδιατρος να τρωμε μονο αυτα...φρουτα δλδ, σουπιτσα .ε κρεατακι με συγκεκριμεα λαχανικα και φαριν λακτε. γιατι λεει πως ηδη ειναι πολλες οι νεες γευσεις και να μην επιβαρυνουμε το στομαχακι του αποτομα. στα φρουτα παντως μπορω να κανω οτι εναλλαγες θελω.

Αυτα κι απο μενα.καλη σας ημερα κοριτσαρες..σας αφηνω να συνεχισω το μαγειρεμα. φιλια πολλαααα!!!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Λιτσακι μου καλοφωτιστη η Μαρια σας!!!

Μαρουσκακι μας ελειψες!!! με το καλο η βαφτιση! 20 ατομα μονο?? τελεια! οποτε κανενα προβλημα με τις μπομπο...

εμεις κοριτσια πλεον τρωμε κ μακαρονακι αστρακι κ ρυζακι αμεεεε κ προχτες τουυ εδωσα κ ρυζι απο τα γεμιστα που ειχα φτιαξει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ μπραβο βρε Μαρακι. Δε μου λες το μασαει κανονικα τωρα το φαγητο του, το ρυζι πχ που του εδωσες, η το αλεσες στο μπλεντερ??


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα από μια αρρωστούλα μανούλα!

Είμαι πολύ μεγάλη γαϊδούρα μιας και έχω να μπώ από την βάφτιση αλλά συγχωρήστε με γιατί το 24ωρο είναι πολύ μικρό και δεν προλαβαίνω...:rolleyes:

Την Δευτέρα μετά την βάφτιση μου ανακοίνωσε ο σύζυγος (για την ακρίβεια μου έκανε έκπληξη) ότι έκλεισε στο ίδιο ξενοδοχείο που πήγαμε πέρυσι στην Ουρανούπολη για μια εβδομάδα και ότι αναχωρούμε την Πέμπτη και επαναλαμβάνω ότι το έμαθα Δευτέρα...:shock: όπως καταλαβαίνετε έτρεχα Τρίτη Τετάρτη να ετοιμαστώ πλυντήρια, σίδερα κλπ Μέσα σε όλη την αναμπουμπούλα ξέχασα και το κινητό στο σπίτι και ήμουν μια βδομάδα χωρίς ίντερνετ και χωρίς κινητό...

Εδώ να κάνω μια μικρή παρένθεση και να πώ τα χρόνια μου πολλά στο Μαρουσκάκι και στη Μαριαεφούκο μας έστω και λίγο καθυστερημένα...Να είστε γερές να σας χαιρόμαστε!!!!!:D

Δε λέω καλά περάσαμε αλλά κουράστηκα πολύ με το μικρούτσικο...Τώρα νιώθω πραγματικά ότι θέλω επειγόντως διακοπές...και σα να μη μου έφταναν όλα αυτά ανέβασα πίεση (ω ναί μου έμεινε κουσούρι από την εγκυμοσύνη δεν τα γλιτώνω τα χάπια) και την τελευταία μέρα (Πέμπτη) ανεβάζω και έναν ωραιότατο πυρετό που κράτησε μέχρι και χτές...Κατά τα άλλα μια χαρά :mrgreen:


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Tζενη μου περαστικουλια! αλλα ρε κοριτσι αντι να ξεκουραστεις ταλαιπωρηθηκες??

ευχαριστω για τις ευχες!

Κουκουτσακι μου οταν το βαζω μεσα στην σουπιτσα το αλεθω αλλα οταν του δινω απο το δικο μας (καλα μην φανταστεις του εχω δωσει λιγο γεμιση απο τα γεμιστα κ λιγο ρυζι πιλαφακι που ειχα βρασει κοτοπουλο για μας) στην ακρη απο το κουταλακι κανει τις μασητικες κινησεις αλλα δοντακια δεν εχει ακομη. Μην ξεχνας οτι ο δικος μου μιας κ βιαστηκε ειναι 8 μηνων κλεισμενα εδω κ μερες.

το Σαββατο ερχομαστε Αθηνα να δω το νεογεννητο κ να παρω κ την Εφη μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...