Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Βίκυ μου θα ήθελα πολύ να σε δω αλλά δεν μπορώ να οδηγήσω. Εκτός αν μπορέσεις να έρθεις εσύ με το μετρό μέχρι Δουκίσης Πλακεντίας κι έρθει να σε πάρει ο Σπύρος. Πες μου, ναι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

Χρόνια μας πολλά μανούλες, να είμαστε όλες καλά να χαιρόμαστε τα βλαστάρια μας!

Xρόνια μας πολλά! Να χαιρόμαστε τα βλαστάρια μας και να μας χαίρονται!!!! Αυτά που ήρθαν και αυτά που θα έρθουν!!!!:tongue:

Σας έλειψα;;;

Η πολύ ξάπλα, ανοίγει νεους ορίζοντες!!!

Χριστέ μου, πόσο καιρό έχω;;!!

Μου έλειψε αυτή η σελίδα..

Βρε βρε βρε!!!! τι ευχάριστη εκπληξη!!!! Καλώστο μου! Κάτσε να επωάσεις καλή μου....

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες!

Χρόνια πολλά!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Κι εμείς εδώ με χρονοκαθυστέρηση!!

Ελενάκι, πώς είσαι???Τι κάνει το σπόρι?Μας έλειψες....Εμένα μου λείψατε όλες δηλαδή!

Ηλιανάκι, τα παιδάκια σου?

Βικάκι, τα μάζεψες τα χαρτιά για παιδικό?

Λιανάκι, τι κάνουν ο μέσα και ο έξω μπομπιρας?

Κορίτσια, ο Αντρίκος μιλάει, τραγουδάει, θα πάει παιδικό δημοτικό, μαθαίνει να χρησιμοποιεί το γιογιο, μεγάλωσε....:P:p:p:p:p:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

αχ βρε κοριτσια...εκει που παμε να ζωνταωεψουμε τη σελιδα, εκει ξαναπεφτει..μαλλον δεν μπορουμε να συγχρονιστουμε!!

καπου θα βρεθουμε δε μπορει!!

Μαρουσκα μπραβο στον Αντρικο!Πολυ χαιρομαι!Ολοκληρο παλικαρι θα εγινε τωρα!Εμενα ο Αντωνης εχει κανα 5ημερο εχει γινει αλλο παιδι!

Βγαζει επιθετικοτητα- τσιμπαει, κλωτσαει, δαγκωνει, δεν ακουει τιποτα και κανεναν, φωναζει!Δεν ξερω αν ειναι λογο μωρου, αν και δεν νομιζω, δεν δειχνει να πολυκαταβαινει τι τον περιμενει, η λογο ηλικιας..

Αλλα το σιγουρο ειναι οτι δεν τον αναγνωριζω!Πως θα το διαχειριστω ολο αυτο???Ο μπεμπης παλι μεγαλωνει και φουσκωνει τη μανουλα!Απο τοτε που μπηκα και στην 27η εβδομαδα εχω και εντονα πονακια περιοδου σχεδον καθε βραδυ! Τωρα εχω κανα 2-3 μερες τα νιωθω και μες στη μερα και καποιες φορες και πιο εντονα!Αλλα δεν ειναι τακτα ευτυχως!

Ελπιζω να βγει απο μονο του αυτο το μωρο πριν τις 40 εβδομαδες!:tongue:


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ Βικυ προσπαθω πραγματικα αλλα δεν ξερω..Τωρα τελαυταια τα νευρα μου δεν ειναι και στα καλα τους...Θες λιγο η εγκυμοσυνη, θες λιγο και η ζεστη που μου χει γινει απο τωρα ανυποφορη και ενισχυει λιγο την ηδη τεταμενη ατμοσφαιρα...Δεν ξερω!Απο τωρα λεω να γεννησω να ηρεμησω! (Ξερω μετα ερχονται πιο δυσκολες μερες αλλα δεν θα χω και την κοιλουμπα μες στο κατακαλοκαιρο!Αχ χειμωνας και παλι χειμωνας για τους μεγαλους μηνες!) :tongue:

Μαρουσκακι που εισαι?Μου ελειψες!!


b353ca0f41.png26lWp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...