Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?Είμαι στην 23η κ δεν τα νιώθω όλη μέρα.Πιο πολύ το πρωί κ το βράδυ.Η μαία λέει από 28η αρχίζουμε να μετράμε κ να ανησυχούμε αν δεν τα ακούμε.

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχού!26 εβδομάδων πήγες μανάρι μου???Απαπα, μπαίνεις έβδομο φιλενάδα μου????Τι καλά!!!Ώστε μπαίνατε κι εσείς και βλέπατε ότι δε μπαίνει καμιά ε, όχι μόνο εγώ....:tongue::tongue::tongue:


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελένη τέλειο το τικεράκι και η δεσποινίδα κούνια μπέλα!:tongue:

Ε, ναι ρε παιδιά, να μπούμε κι εδώ λίγο....αραχνιάσαμε!!!!

Μαρούσκα, δεν είσαι μόνη....:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου ερχεται μειλ αμα γραψει καμια εδω μεσα, οποτε δεν το τσεκαρω απο μονη μου!!!

Μαρουσκακι χαρη στο τικερακι θυμαμαι οτι προχωρησα γιατι αλλιως απο κοιλια......αχαχαχα!!

Αυριο εχω κ καμπυλη να κανω...μπλιαξξξ!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Νυχτερίδες κι αράχνες πιάσαμε ορέ κοπέλια!!!:tongue::tongue::tongue:

Ελενάκι μου, πες μου πώς θα ενεργοποιήσω κι εγώ αυτές τις ειδοποιήσεις στο μέηλ καλά?Τι κάνει η μικρή μπουμπού μας κι η νύφη μου????

Βικάκι, απαιτώ να μπαίνεις....απαιτώ λέω!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 2 months later...

Γειά σας!!!!έφαγα ξαφνικά μια φλασιά και είπα να μπώ λίγο στα γρήγορα μιας και στο φέις δεν πολυμπαίνω κι άν μπώ είναι για επισκέψεις αστραπή!!

Τι μου κάνετε????????


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!!!έφαγα ξαφνικά μια φλασιά και είπα να μπώ λίγο στα γρήγορα μιας και στο φέις δεν πολυμπαίνω κι άν μπώ είναι για επισκέψεις αστραπή!!

Τι μου κάνετε????????

Βλέπουν καλά τα ματάκια μου; Ρε Τζενάκο, τι κάνεις;τι κάνει το Κατερινιώ μας; Εσύ; Αχ πόσο χάρηκα!!!

Βίκυ μου συγχαρητήρια!Με το καλό να ρθεί το νέο μέλος της οικογένειας σας!!!

Ευχαριστώ!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

αχχχχχχ σαν χθες που συζητουσαμε σαυτη την ομαδα για τα συμπτωματα και τις αγωνιες μας, σαν χθες και να που ξεκιναω μετα απο 5 χρονακια να αγχωνομαι και να περιμενω με ανυπομονησια!!!

μανουλες ιανουαριου 2011 σας αγαπαω και θα σας αγαπαω παντα!!!

φιλιες δυνατες, σχεσεις αδελφικες!!!

σας ευχαριστω για οσα περασαν και για οσα θα ρθουν!!!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Άννα μου!

Με το καλό, φίλη!

Εύχομαι μια ανέφελη εγκυμοσύνη και σε 7,5 μήνες περίπου να κρατάς το ροδαλό μωρό σου!

Τι καλά που έδωσες λίγη ζωή στο καφέ μας!

Είναι πολλές φορές που θα ήθελα να μπω αλλά μετά σκέφτομαι να γράψω για ποιον; αφού κανείς δεν ακούει!!!

Το τικεράκι σου είναι σούπερ και γουστάρω τρελά που το βλέπω!!!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Άννα μου!

Με το καλό, φίλη!

Εύχομαι μια ανέφελη εγκυμοσύνη και σε 7,5 μήνες περίπου να κρατάς το ροδαλό μωρό σου!

ευχαριστω πολυ για ακομα μια φορα βικακι μου

Τι καλά που έδωσες λίγη ζωή στο καφέ μας!

Είναι πολλές φορές που θα ήθελα να μπω αλλά μετά σκέφτομαι να γράψω για ποιον; αφού κανείς δεν ακούει!!! ��

κι εγω ποσες φορες αναπολω τις μερες που η ομαδα δεν σταματουσε να γραφει, τα μνμ πεφταν βροχη, οι αγωνιες, η ανυπομονησια και η αγαπη να ξεχυλιζει!!!αχχχχχχ

Το τικεράκι σου είναι σούπερ και γουστάρω τρελά που το βλέπω!!!! ��

κι εγω βικακι μου, αυριο εχω ραντεβου για καρδουλα και εχω τρελη αγωνιααααααααα!!!:tongue:


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Όλα θα πάνε καλά και θα ακούσεις τη γνωστή μελωδία της ευτυχίας!!!! Το άλογο να καλπάζει λέμε!!!!!

Περιμένουμε εναγωνίως νέα σου!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχχχχχχ σαν χθες που συζητουσαμε σαυτη την ομαδα για τα συμπτωματα και τις αγωνιες μας, σαν χθες και να που ξεκιναω μετα απο 5 χρονακια να αγχωνομαι και να περιμενω με ανυπομονησια!!!

μανουλες ιανουαριου 2011 σας αγαπαω και θα σας αγαπαω παντα!!!

φιλιες δυνατες, σχεσεις αδελφικες!!!

σας ευχαριστω για οσα περασαν και για οσα θα ρθουν!!!

E να που κάποιες αποφασίσατε να γράψετε κι εδώ....:P:p:p:p\

Αννούλι, δε σε πήρα λείπαμε....Τι έγινε το Σάββατο???Αρχίσανε τα όργανα με αναγούλες και λοιπά ωραία πρώτου τριμήνου?Ο Γερασιμούλης θα γίνει μεγάλος αδερφός, a dream will come true!!!!!!

Βικάκι, τι κάνουνε οι παλήκαροι κι η πριγκήπισσα??Ετοιμάζεστε για Πάσχα?Πρώτο Πάσχα με το Νικόλα!!!

Πριν λίγο γυρίσαμε από β επιπέδου...Δόξα τω Θεώ καλά φαίνονται όλα, για να δούμε.Και ναι, είμαστε ακόμη μια βδομάδα μεγαλύτεροι οπότε πάμε δυναμικά για 2 Αυγούστου, μπήκα στον 6ο και δεν το πιστεύω ακόμηηηηηηηηηηη!!!:P:p:p:p:p:p:p:p:p:p


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...