Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Πολλή σωστή η απόφαση της φίλης σου, είναι κρίμα να χάσει και άλλο χρόνο με τόσες μικρές πιθανότητες στην ηλικία της. Γενικα στην Ελλάδα ο χρόνος αναμονής στους γιατρούς που ασχολούνται λίγο παραπάνω με τη δωρεά ωαρίων συνηθως δεν είναι πάνω από 6 μήνες, δε βρίσκω λόγο να μπλέξει με Ισπανία.

      Σε ευχαριστώ πολύ! Ναι η δωρεα είναι μονόδρομος. Αρα πρέπει να βρεθεί κοπέλα και μετά να ξεκινήσει ωοληψιες. Είναι στον Σφ. Της είπε περιπου εννέα μηνες

      . Θα μιλησει αυριο με ιακεντρ. 
      ναι με Ισπανία που μίλησα, δεν πολύ θέλει. και εγω συμφωνώ
      Βασικα δεν γνωρίζει τίποτα σχετικά με την δωρεα και έχει πολύ αγχωθει. Της φαίνονται βουνό. Και λογο ηλικίας δεν έχει πολλα περιθώρια. 

       

      2 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Καλή επιτυχία στη φίλη σου! Ας ξεκινήσει με μια έρευνα στα Ivf εδώ στην Ελλάδα, να δει τι θα της πούνε.. εμένα μου είχαν πει για ένα τρίμηνο αναμονή και τελικά έκανα ετ σε δύο μήνες. Αν θέλει κι άλλες πληροφορίες, πολύ ευχαρίστως να της απαντήσω σε ο,τι ξέρω. Εγώ έχω 10 μηνών δίδυμα με δωρεά.

      Σε ευχαριστώ πολύ! Να  σου ζήσουν!! Να ρωτήσω σε πιο κεντρο ήσουν;  
      Γεινικα τα ψάχνουν;, εκτός τον ιολογικο έλεγχο, παιρνουν πλήρες ατομικό και οικογενειακό ιστορικό  από την κοπέλα;
      ειχε μια εγκυμοσύνη φυσικη σύλληψη πρίν δυο χρόνια που δεν προχώρησε καλα. Και τωρα δυο εμβρυομεταφορες με δικά της ωάρια που δεν πέτυχαν. 
      Μακαρι να βοηθησει ο Θεός  γιατί το θέλουν παρα πολύ και ο χρόνος πιέζει. 

      γενικά  το κόστος για δωρεα εδώ πόσο πάει; 
       

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Γεια σας μανουλιτσες!!!

τι ομορφα λογια γραψατε πολυ συγκινηθηκα.

Χαιρομαι που σας αρεσαν τα δωρακια μας. Ευχομαι να τα μασουλησετε και να τα παιξετε πολυ πολυ!

Μαριαντουλα,γλυκο μου πλασματακι, περαστικα σου!

Βιλλιτσα, γλυκια καραμελιτσα, περαστικουλια και σε΄σενα!

Κυριακη αυριο...κι εγω νομιζω πως ειναι δευτερα...

χθες μου φαινοταν σαν Κυριακη!

Βικυ αυριο φευγετε ε? Ο Λασκαρινουλης τι κανει? γκρινιαζει ή συνηθισε πανω κατω? Στο αεροπλανο οταν ειστε πως συμπεριφερεται?

Μαρουσκακι μακαρι να ησουν κι εσυ χθες (οπως και ολα ταυπολοιπα κοριτσια φυσικα), θελω πολυ να σε γνωρισω κι απο κοντα!!! την επομενη φορα στανταρακι εεεεεε!!!

Αννετακι τι κανεις το καμαρι μας? ειναι καλυτερα το λαιμουδακι και η μυτουλα?

Ευα το παλικαρι μας ο υπναρας?

Ηλιαννα (25) τι κανεις κοριτσι μου? η κοιλιτσα φουσκωνει φουσκωνει?

Ιωαννα που εισαι? τα παλικαρια μας καλα?

Μαρακι φιλια πολλα!

Λιτσα, Ιλιανα τι κανετε?

Ιλιανα μην πτοεισαι με το γραψιμο...λιγο λιγο και μετα θα πηγαινουν τα δαχτυλακια απο μονα τους.

Ξεχασα καμια? νομιζω πωςοχι.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ στα μικρουλια σας και σε σας βεβαιως βεβαιως!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλησπερα σε ολα τα μανουλομανουλα!!!

Ηλιανα κουκλα μου ποσα περασες και σταθηκες δυνατη...να ομως που Ο καλος Θεουλης σε ανταμειψε με ενα αγγελουδι και με ενα μικρο σπορακι που μεγαλωνει στην κοιλιτσα σου, με το καλο κοπελα μου, να εχεις πιστη και ολα θα πανε καλα!ελπιζω να τα πουμε κι εμεις συντομα απο κοντα!

οσο για το γραψιμο μη σε απασχολει, εμεις εχουμε υπομονη μεχρι να γινεις εξπερ!!!!

ελενα μου με καλη παρεα η ωρα περναει νερακι, εμεις θελουμε μια ολοκληρη μερα για να πουμε πως κατι καταλαβαμε, με ποια να προτομιλησεις, πιο νινι να πρωτο χαιδεψεις και να καμαρωσεις!

μαρουσκακι εχεις αξια αντρακια!μπραβο στα παλικαρια μας!

οσο για την συναντηση κανονισε μεσα στις γιορτες!!!Γ παμε αθηνα αλλιως ξεχνα το κοκο για παντα!:wink:

επισης να πω πως σημερα η μανα μου εκανε ενα μεγαλο λαθος...εβαλε το μισο μπωλ τραχανα και ο γερασιμουλης την μαλωνε αφου ηθελε κι αλλο...ε εφαγε 250 γρ...τσακισε ηθελα να πω!!!!!!ευχαριστουμεεεεεεεεεεεε!

περαστικα στη μαριαντουλα μας νικακι μου, δεν ηξερα πως ηταν αρρωστο το μωρουλι μας, δεν ανεφερες τιποτα στο τηλεφωνο

ο μικρος λιγο καλυτερα απο μυξουλες, αλλα δεν μαφηνει με καμια δυναμη να του βαλω ορο...τον εγκλωβιζω σπαραζει στο κλαμα και τελικα δεν ρουφαω οσο θαπρεπε :-(

επευκαιριας να αναφερω πως το σαββατο καλως εχοντων των πραγματων εχω ρεπο (στα 5 χρονια το δευτερο)...τι λετε οι αθηναιες?

ελενη μου περαστικουλια στην βιλλυτσα μας, να την φιλησεις γλυκα κι ελπιζω να τα πουμε συντομα απο κοντα!

κι εμεις σας αγαπαμε!!!

λιτσακι μη χανεσαι βρε, τα παιδια καλα?θα σε παρω αυριο τηλ

το δεματακι ακομα δεν το παραλαβαμε, αν το εστειλες συστημενο δικαιολογημενα αν οχι παει παει παει παει και δεν ξαναγυριιιιιιιιιιζειιιιιιιιιιιιι :-(

ιωαννα παραλαβαμε την μπομπονιερα σας, υπεροχηηηηηηηηη!!!και το μπεγλερακι σουπερ!!!να αναμενετε το δωρακι σας!!!φιλια στον αλεξαντρακο και στον χρηστακο μας!

βικυ καλο ταξιδι αυριο, καλη επιστροφη και καλη ηρεμια!φιλια στα πλασματα!

μαρακι POWER!!!!!!!!!!!!!βασταγερα με τσαμπουκα!!!!!!:-P

ευακι κι εσυ να περιμενεις πακετο εκτος αν τα πουμε απο κοντα οσονουπω!!!α και ο γιος υπεροχος!!!!!!!!!

ηλιανα φιλακια στον αγγελακο και στο ζουζουλινι!!!

ξεχασα καμια?μη βαρατε ναι?

σας αγαπαμε!!!μακια μουκια!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα οοοοοοολη μερα!!!!

Ακουσα καλα? Συναντηση??? ...ναι ναι ναι και παλι ναι!! εγω μεσα ειμαι!!!


«Η γλώσσα της καρδιάς δεν έχει ανάγκη από λέξεις για να εκφραστεί. Είναι γραμμένη στα μάτια.»

(Αλφόνς Λαμαρτίν)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! Κερναω ψαροσουπα σημερα και τραχανα με μοσχαρακι για τα μικρα,χαχα! Αλλαξε κι η ωρα κι αντι να κερδισω καμια ωρα υπνου,την εχασα με τα νυχτερινα χεστηρια του μπεμπεκα!αχ,τωρα ειναι για τσιπουρα με το μπαμπα του κι εχω τα μεγαλα που ναι,μπορουν να παιζουν και μαζι!παρουσια του μικρου εχουμε ενα θεμα γιατι θελει πλεημομπιλ κι αντε ξεχωρισε τα σπαθια μη τα φαει!το σουπερ παιχνιδι που περναμε ολοι καλα ειναι αυτο που ο καθενας εχει εναν αριθμο και πετας στον αλλο τη μπαλα λεγοντας το σωστο νουμερο.ο αντρικος καθεται κι αυτος στον κυκλο και κοιτα!μονο ετσι καθεται,αλλιως... καλη σας ορεξη!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα οοοοοοολη μερα!!!!

Ακουσα καλα? Συναντηση??? ...ναι ναι ναι και παλι ναι!! εγω μεσα ειμαι!!!

οοοοοοοολε!!!

κοριτσια πειτε, σαββατο η κυριακη για οσες βολευονται!

οι μυξες σημερα λιγοστες, αλλα δεν ξεκολλουν οι ατιμες και ο νεαρος ουρλιαζει, σπρωχνει και το χερι μου μακρια και σημερα μαλωναμε :tongue: χαχαχα

βηχαλακι κι αυτο καλυτερα κι εγω εχθες το βραδυ να εβηξα 2 φορες...προχθες ομως του εδωσα και καταλαβε...σηκωθηκα 2 φορες καπνισα μπας και τον μπερδεψω αλλα τιποτα, ε μετα εβαλα εφαγα μπας και γρατσουνιστει λιγο ο λαιμος αλλα και παλι τζιφος...μετα θυμηθηκα πως ειχα πιει σιροπι...ε δεν το ξανακανω ουφ

Καλημερα! Κερναω ψαροσουπα σημερα και τραχανα με μοσχαρακι για τα μικρα,χαχα! Αλλαξε κι η ωρα κι αντι να κερδισω καμια ωρα υπνου,την εχασα με τα νυχτερινα χεστηρια του μπεμπεκα!αχ,τωρα ειναι για τσιπουρα με το μπαμπα του κι εχω τα μεγαλα που ναι,μπορουν να παιζουν και μαζι!παρουσια του μικρου εχουμε ενα θεμα γιατι θελει πλεημομπιλ κι αντε ξεχωρισε τα σπαθια μη τα φαει!το σουπερ παιχνιδι που περναμε ολοι καλα ειναι αυτο που ο καθενας εχει εναν αριθμο και πετας στον αλλο τη μπαλα λεγοντας το σωστο νουμερο.ο αντρικος καθεται κι αυτος στον κυκλο και κοιτα!μονο ετσι καθεται,αλλιως... καλη σας ορεξη!

ψαροσουπααααααααααα, γιαμ γιαμ γιαμιιιιιιιιιιιι τραχανουλη ειχαμε κι εμεις σημερα, δεν θελουμε!!!τσ τσ τσ

ο ζεβρης σημερα ορθιος 06:15 γμτ γερασιμε ελα να κοιμηθουμε τιποτα, με τραβαγε ηθελε να σηκωθει να πιανετε απτα σιδερα του κρεβατιου μας να αναβει και να σβηνει το φως...ε του εφτιαξα κι εγω γαλα και τον υπνωτισα...εως τις 10 κοιμοταν χαχαχα μαρουσκακι μη διαβαζεις εσυ ναι?

τα υπολοιπα αρρωστουλακια καλυτερα?το ευχομαι!

να εχετε μια ομορφη και αγαπησιαρικη κυριακη!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα,μη φας,κι εμενα με την παλια δεκα σηκωθηκε χαχα!λοιπον,πινω λατε ,ο μικρος κοιμαται στο. καροτσι κι εχω ιντερνετ απο το δημο χαχα,καλο ε?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ζουζουνες......πως ειστε???Τα ζουζουνακια μας???????Εμεις ποοολυ καλυτερα ευτυχως....εφυγε ο πυρετος για τα καλα και αριβαρισε παλι η γκρινια κι αυτο το ζουμ ζουμ ζουμ ολη την ωρα λες και ειναι μελισσακι,δεν μπορει θα 'ρθει κανα δοντακι βρε κοριτσια τι λετε??Τοση γκρινια τσαμπα????????Τεσπα εχει πολυ γελιο γιατι προσπαθει να γαντζωθει απο οπουδηποτε και να σκαρφαλωσει λες και θελει να κατακτησει την κορυφη χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!

Χαιρομαι που η Βιλλιτσα μας ειναι κι εκεινη καλυτερα και που αλληλοσυμπαθηθηκαμε μπραβο μας.Ν βαλεις οπωσδηποτε φωτο εγω ακομη δεν εχω αξιωθει να σας βαλω απο του φωτογραφου.Με το φορεμα εκανες τιποτα????Εγω το ειχα παρει απο τα zic zac του mall μην το προτιμησεις,θυμασαι τι επαθα με το φερμουαρ!!!!!

Αννουλα μουη Μαριαντουλα μου ανεβασε εναν πυρετο Πεμπτη βραδυ αφου μιλησαμε και μετα ηταν μια χρα και μου ξανακανε πυρετο την Παρασκευη το βραδυ και ακομα δεν ξερω αν ηταν απο δοντι η καμια ιωσουλα που μας πηρε ξοφαλτσα!Το θετικο ειναι οτι δεν ξανακανε!Τι καλα που ειναι καλυτερα και ο Γερασιμουλης.Κι εγω πηγα να της βαλω το πρωι λιγο ορο δεν καθοτανε με τιποατα!Καλε εδω δεν καθεται να ντυθουμε θα κατσαι για τον ορο???????!!!!!!!!!!

Μαρουσκακι μου εμεις παραδοσιακα κοιμηθηκαμε μαμα και κορη και καναμε μαγουλακι!Κοιταχτηκα το πρωι στον καθρεφτη και δεν ειχα κυκλους απιστευτοοοοοο.

Την Κυριακη θα κανω τραπεζι σε δυο αγαπημενες μας θειες για πειτε καμια ιδεα για να εντυπωσιασω!Δεν θα φτιαξω πολλα πολλα..σαλατα,ορεκτικα και κυριως.

Ωωωω ναι τοση ωρα επαιρνε ενα απογευματινο υπνακι και μολις ξυπνησε....βρε κοριτσια πιανε ται απο τα καγκελα και με περιμενει δεν πιστευω να μου 'ρθει τουμπα???Τα καγκελα φτανουν μεχρι το στηθος της περιπου....

Κι εμεις θελουμε να σας δουμε ,το επομενο ομως δεν μπορουμε !Το Σαββατο εχουμε γενεθλια και την Κυριακη τραπεζι.Το μεθεπομενο???..Ισως θα 'ταν καλυτερα να πουμε κεντρο τι λετε?????


1a0fd6e0b8.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?εγω χαλια περα απο το κρυολογημα ξυπνησα το πρωι με εντονες συσπασεις και πηγα κατευθειαν στο νοσοκομειο,λογω ιστορικου στην πρωτη εγκυμοσυνη..Για αρχη κοβω μαχαιρι τον θηλασμο και βλεπουμε λεει ο γιατρος,οποτε γιοκ και η δουλεια μου(για αυτο δεν στεναχωριεμε καθολου)και ξεκουραση μεχρι να δω πως θα ειμαι...Κατα τα αλλα ολα καλα το σπορακι μου μας εριξε και μια μουτζα που τον ξυπνησαμε ολη δικη μας χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε γμτ,ηλιαννακι κι εσυ τελος με θηλασμο;με συμβουλο θηλασμου μιλησες;τοσο καιρο θηλαζεις,απο αυτο προκληθηκαν οι συσπασεις;ευχομαι να ηταν τυχαιο γεγονος και να εισαι μια χαρα να κυνηγας τον αγγελο σου!νικακι,πολυ πιθανο να ειναι δοντι η γκρινια.κι εμενα το ψηνει το ψηνει αντε να δουμεη!ιωαννα,πηραμε κι εμεις τη μπομπο,παρα πολυ ωραια και τα κουφετα επισης χαχα.καλη επανοδο στα πατρια!αννα δε μιλησαμε σημερα κι επαθα μια στερηση αλλα ειχα τα ζουζουλα και τη μαγειρικη το πρωι και το απογευμα μετα τη βολτα ματς εναντιον γρηγορη!να μου φιλησεις τον τραχανουλη σου:wink: καλο βραδυ τσουπρες!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιαααα! Γεια σας! Δεν διαβασα τιποτα,ειμαι πτωμα,αδειασα βαλιτσες,εκανα μπανιο την τροϊκα :-D ,ετοιμασα πρωινα και παω να την πεσω! Μπηκα μονο να σας στειλω την αγαπη μου και να σας πω οτι ο αποηχος της συναντησης μας ακομη χαϊδευει τα αυτια μου! Εις αυριο τα σπουδαια! :-) ! Α,και που ειστε... ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ! ΟΛΕΣ!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα περα για περα!Τα ταρζανακια εφυγαν κι ο Αντρικος κοιμαται ακομη!Χθες μου εκανε δωρο εναν σχετικα καλυτερο υπνο με 3 μονο θηλασμους:-):-) Αυριο παμε παιδιατρο για εμβολιακι.Κοριτσια ασχετο,ξερει καμια τι μπορω να κανω με τη λεβαντα που εχω εξω;Πως μπορω να τη χρησιμοποιησω ως αρωματικο ρουχων;ΒΙΚΥ,ολες αγαπαμε ολες,συγνωμη αν σε αναστατωσα,ετσι ενιωσα,δε θελω να χαλω το καλο κλιμα.Να το ξερεις!Εφυγα!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα κι από μας! Κατ' αρχάς σας ευχαριστώ όλες για τα καλά σας λόγια και για την υποδοχή που μου κάνατε! Χάρηκα πάρα πολύ που σας γνώρισα και τα υπέροχα παιδάκια σας επίσης!

Ελένη και Νίκη τι υπέροχα κοριτσούδια έχετε!!! Η Βασιλικούλα με τα νάζια της κι η Μαριαντούλα με τα μπουτάκια της που ήταν για πολύ ζούπηγμα μας ξετρέλαναν... Χεχε τυχερός ο Λευτεράκης καθόταν ανάμεσα στα δυο κορίτσια της παρέας!!!! Περαστικά στα κορίτσια μας, ελπίζω να είναι κι οι δυο καλύτερα...

Βίκυ ο Λάσκαρης είναι υπέροχος (έμοιασε στη μαμά του βεβαίως βεβαίως), μα τι κύριος είναι αυτός! Ελπίζω να είχατε καλή επιστροφή. Ευχαριστούμε πολύ και για το δωράκι σας το χρησιμοποιούμε από την πρώτη μέρα!

Εύα, μα τι πλάσμα αυτός ο γιόκας σου, παντός καιρού. Ευτυχισμένη μανούλα που κοιμάται σε όλες τις συνθήκες (αυτό το παιδί μοιάζει σε μένα σε αντίθεση με το δικό μου γιο). Ευχαριστούμε για τις υπέροχες μπουμπουνιέρες, να μην ξεχάσω τα κουφέτα μιαμ μιαμ!!!!!!! Αχ πρέπει να ξέχασα το μαρτυρικό πάνω στο τραπέζι και πολύ στενοχωρήθηκα... Μου άρεσε πάρα πολύ και δεν είχα ξαναδεί τίποτα παρόμοιο!!!

Έλενα αχ αυτό το παιδί σου με τα μάτια θάλασσες μας μάγεψε όλους! Είναι μια γλύκα σαν τη μανούλα του βεβαίως, βεβαίως!!!!

Ηλιάννα (25) πρόσεχε κοπέλα μου το σποράκι σου! Είχα χαρεί τόσο πολύ όταν έμεινες ξανά έγκυος κι έλεγα τι καλά θα ήταν να μπορούσα πάλι κι εγώ γιατί όσο να ΄ναι εγώ δεν έχω τα χρονικά περιθώρια τα δικά σας. Μάλλον είμαι η μεγαλύτερη από όλες σας. Και να που κι εγώ έχω άλλο ένα σποράκι μέσα μου!!! Ελπίζω να πάνε ό λ α καλά!!!

Σας χαιρετούμε για τώρα μια γλυκιά καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλες τις μανούλες και τα μπεμπάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσουδια μου...

Ηλιαννα μου σημασια εχει να ειναι καλα το μπεμπε και δεν πειραζει για τον θηλασμο..εξαλλου θηλασες αρκετα και πρωτευει η υγεια του σπορακου!!!

Ηλιαννα2 welcome!!!με το καλο το δευτερο μπεμπε!!

Εμεις καλα ολοι ..πηγαμε λιγο στην λαμια και επιστρεψαμε χαρωποι για το σχολειο μας και ο Αλεξανδρος με την γιαγια σπιτι!!


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο τα συννεφιασμενα Χανια!!!!

Επιτελους αποφασισε να κοιμηθει για λιγο το Μαρακι μου και ετσι βρηκα ευκαιρια να μπω να δω λιγο τι κανετε φιλες μου!!!! Εμεις ειχαμε παει απο την Πεμπτη στο χωριο να μας δει και ο παππους μας γιατι δεν κατεβαινει σχεδον καθολου στα Χανια και ειχαμε να τον δουμε κανενα μηνα!!!!! Αποφασισα να φυγουμε και να μην παμε την Μαρια στην παρελαση γιατι φοβηθηκα τα επεισοδια και ευτυχως γιατι οντως εγινε χαμος και δεν τα δειχνουν βρε κοριτσια οι αλητες.... Τα κρυβουν ολα!!!!!

Λοιπον, εμεις Δοξα το Θεο σε γενικες γραμμες ειμαστε καλα!!! Λιγο βηχα και ψιλομυξουλες εχουμς σχεδον ολη η οικογενεια....

Περαστικα στα μωρακια μας που ειναι συναχωμενα!!!!!

Αννα συστημενο το εστειλα το δωρο σας!!!!

Ηλιαννα 25 σου ευχομαι να πανε ολα καλα!!! Να προσεχεις!!!!

Ηλιαννα-3 Καλως ηρθες στην παρεα μας!!! Πολυ συγκινητικη η ιστορια σου!!! Σου ευχομαι να σου ζησει το παιδακι σου και με το καλο το νεο σου μωρακι!!!! Καλη λευτερια!!!!

Βικακι, Ελενα, Μαριες, Ελενη,Ιωαννα, Ευα, Λιανα φιλακια στα μωρακια σας!!!! Ελπιζω να μην ξεχασα καμμια!!!

Σας ειπα οτι ζηλεψα κι εγω τη μαμαδοσυναντηση σας ???????? Θα κανονισω απο τωρα να ανεβουμε τα Χριστουγεννα!!!!! Εχω και τα γενεθλια του Νικου μου στις 27 /12, οποτε θα του πω να τα κανουμε Αθηνα!!!!! Ελπιζω να θελει!!!!

Καλη μερα σε ολες!!!!!


Z0PNp2.png

27-12-1996 ηρθε ο πριγκηπας μου...

29-01-2011 ηρθε η πριγκιπισσα μου...

DKASp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...