Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καφέ-πότε θα γίνω επιτέλους μανούλα?


Recommended Posts

Κοριτσακια μου πρεπει να μαγειρεψω αλλα δεν ξερω τι...Πειτε καμια ιδεα! Κατι ευκολο ομως , ε?

ΑΡΑΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΙΑΜ


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Αννα25

    4896

  • geni

    3291

  • adnihor

    3238

  • παπακι4501

    3137

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βγαινω για λιγο και θα τα πουμε και αργοτερα κουκλες!

παω να πλυνω κανα πιατο!

να απλσω ενα πλυντηριο και θα τα πουμε το βραδακι!μακια μου σε ολες!και το καινουριο καφε θα ειναι καλοτυχο!

δεν θα ακουσουμε κανενα δυσαρεστο!

Κανενα παπακι μου, μονο ευχαριστα απο δω και μπρος!!!

τα λεμε αργοτερα!


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

KORITSIA NA SAS PW KATI,,,,,MOU IRTHE MINIMA OTI PREPEI NA BALW ELLINIKI GRAMATOSEIRA,,,,TO KSERW ,,TO PROSPATHISA ALLA DEN TA KATAFERA,,,,THA PAW TO LAPTOP AYRIO SE ENAN ILEKTRONIKO NA MOU TO FTIAKSEI,,,,,,EAN DEN BALW ELLINIKI GRAMATOSEIRA THA ME APOKLEISOUN GIA 3 MERES,,,,,,,,,KALA TI EPATHE SIMERA KAI OLOUS TOUS APOKLEIEI??????????/MPOREI NA ME EPOKLEISEI ME AYTO TO MINIMA,,,,,,,,,,NA KSERETE THA MPW SE 3 MERES,,,,,,,,,,,,,OSO GIA TO ONOMA EAN EINAI AGORI THA TO BALOUME EGE POU SIMENI AIGAIO,,,,,,,,KAI EAN EINAI KORITSI THA TO BALOUME YASEMI...POU EINAI TO IDIO KAI STA ELLINIKA,,,,,,,,,SAS AGAPW POLU POLU,,,,,,MPOREI GIA 3 MERES NA MIN MPORW NA MPW,,,,MEXRI NA BALW ELLINIKI GRAMATOSEIRA,,,,,,,POLLA FILIA SE OLES

Link to comment
Share on other sites

κ το καλιτερο δεν σας το πα ειχα τραπεζι ενα ζευγαρι κ ειπα να φιαξω αρνακι στο φουρνο αλλα επειδη καλσικα δεν γραφω ποτε τι κρεας ειναι το καθενα στην σακουλα τοσα που ηταν στην καταψυξη πηρα κ εκανα τον τραγο με πατατες στο φουρνο χαχαχαχαχα 2 ωρες τον εψηνα κ αυτος εκει τιποτα αφου τελικα εγινε μου λεει ο αντρας μου καλα εκανες τον τραγο ψητο?ντοινγκ!!!!!!!


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ποτε δεν σε ξεχνω!!!ΠΟΤΕ!!!!!!!!

ελπιδες γιατι δεν εχεις?τα καφε τελειωσαν?δεν μου απαντησες.

οχι παιδι μου τι να τελειωσουν!!!μεχρι παρασκευη -σαββατο θα μου ερθει!και οπως τα υπολογιζω οι γονιμες θα ειναι οτι θα εχω δουλεια φουλ!!!!πιο φουλ δε γινεται,να δω με τι κουραγιο θα κανω και τρελες!αλλα θα του πω οτι αν θελει τρελες να με παει στις Σευχελλες!!!καλο?


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

νακι μου αισιοδοξια χαμογελο και το κεφαλι ψηλα!

κια ο πελαργος ερχεται!τον ειγα εγω το πρωι δεν εκανε σταση σε μενα αλλα δεν πειραζει!μαλλον ερχεται να κανει μια βολτα πανω απο το αιγαιο!!!!!!!!!!!!!!

μην κρατησεις ομπρελα!θα βρεξει σπορακια μεσα στο μαιο!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

αστεριακο μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ, ενα μνμ για σενα κουκλιτσα μου!!!

παραπονιαραααααααααα!!!και δεν θελω ηττοπαθειες ενταξει?

φιλακια..πολλα..πολλα..γλυκα..και κολλητικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

KORITSIA TI KANETE ? SIGNOMI KAI EGO POU DEN EXO ELLINIKI GRAMATOSEIRA ALLA STELNO APO ENA GRAFEIO POU DEN EXEI , KAI DEN POLI EPITREPETAI AUTO POU KANW:)

XIIXXI

EPEIDH POLLA KORITSIA MOU STELNETE EROTIMATA GIA TON K.LOUTRADI STON OPOION PIGAINW GIA EXOSOMATIKI KAI POU MPOREITE NA MATHETE PERISSOTERA IPARCEI ENA SITE : iga.nelios.com POU dinei kapoiexs plirofories signomi pou den dinw alles ego alla den xero kai den xero an einai sosto na milao xoris na exo gnosi... pisteuw to iga.nelios.com na einai xrisimo..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βρε ελενακι στειλε αναφορα οτι δεν μπορεις γιατι εχει προβλημα το λαπτοπ αλλα θα το διορθωσεις σε 3 μερες δεν νομιζω να σου απαγορευσουν να γραψεις


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι παιδι μου τι να τελειωσουν!!!μεχρι παρασκευη -σαββατο θα μου ερθει!και οπως τα υπολογιζω οι γονιμες θα ειναι οτι θα εχω δουλεια φουλ!!!!πιο φουλ δε γινεται,να δω με τι κουραγιο θα κανω και τρελες!αλλα θα του πω οτι αν θελει τρελες να με παει στις Σευχελλες!!!καλο?

χαχαχαχχαα

παρτο λοιπον!!!http://www.youtube.com/watch?v=3ssStUfiSBc


ο ζεβρακος μας εδειξε τον δρομο προς την ευτυχια!!!

IB5Vp2.png

σε περιμενουμε με πολυ αγαπη, ειδικα ο αδελφουλης σου!

Link to comment
Share on other sites

κ το καλιτερο δεν σας το πα ειχα τραπεζι ενα ζευγαρι κ ειπα να φιαξω αρνακι στο φουρνο αλλα επειδη καλσικα δεν γραφω ποτε τι κρεας ειναι το καθενα στην σακουλα τοσα που ηταν στην καταψυξη πηρα κ εκανα τον τραγο με πατατες στο φουρνο χαχαχαχαχα 2 ωρες τον εψηνα κ αυτος εκει τιποτα αφου τελικα εγινε μου λεει ο αντρας μου καλα εκανες τον τραγο ψητο?ντοινγκ!!!!!!!

χαχαχαχα α ρε ανδριανη εισαι φοβερη!

εισαι και γ@μ@ τα ατομα!

εχεις πολυ πλακα!αχαχαχαχαχα

εχω πεθανει στο γελιο!


Μόνο με την καρδιά βλέπεις καλά.Την ουσία δεν την βλέπουν τα μάτια,επανέλαβε ο μικρός πρίγκιπας, για να το θυμάται.

566b716e1f.png?html%22

...όμως για χάρη σου μπορώ ως το πρωί να τραγουδάω....αντρούλη μου είσαι όλη μου η ζωή!

Link to comment
Share on other sites

μενια μου καλως ηρθες αλλα μολις απαγορευσαν σε μια κοπελα να συνεχισει να γραφει αν δεν εχει ελληνικη γραμματοσειρα δες πιο πανω παντως σε ευχαριστουμε για τις πληροφοριες κ σε σενα με το καλο να ερθει το σπορακι σου


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...