Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανούλες Νοεμβρίου 2014!


tinaki

Recommended Posts

Εδω κι εγώ! Θα τα λέμε και πιο συχνά τώρα!!

Είδα τα περισσότερα μηνύματα και πολύ χάρηκα που όλα τα μωράκια μας είναι καλά και βλέπω μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!!!!!Λίγο ταλαιπωρία ειδα για σαςπενυ μου αλλά ευτυχώς που όλα τελείωσαν!

Εμείς ήμαστε πολύ καλά! Μεγαλώνουμε, τρώμε, τραβαμε τα μαλλιά της αδελφής μας συνέχεια! (παίρνει εκδίκηση μου φαίνεται μετά από τοση ταλαιπωρία που τράβηξε) Χαχαχαχα!!!!!!!!

Ήμαστε 7 μηνων πλέον!! Πριν 2 εβδομάδες είχαμε πάει και παιδίατρο για εμβόλιο. Ήταν 9,750 και 73 εκατοστά. Το τρώμε όλο το φαει μας!! Πραγματικά!!! Έχουμε πολύ καλή σχέση με το φαγητό! Έμοιασε της μαμάς του το παιδί!!!!!

Είναι απο τα πιο Χαρούμενα παιδιά που εχω γνωρίσει! Ολο γελάει και μας έχει τρελάνει όλους!!

Τον τελευταίο καιρό κοιμάται το βράδυ σχετικά καλά, η μεγάλη μας έχει κάνει τρελο πισωγύρισμα.. 3 μέρες τωρα ο μικρός κοιμάται πολύ ανήσυχα. Υποπτεύομαι δόντια.

Κορίτσια μου θα σας αφησω όμως τώρα νυστάζω απίστευτα!!!! Φιλιά σε όλα τα μωράκια μας και τις μανούλες εννοείται!!!


c9C7p3.png

IkE6p3.png

r9Kgp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια μου!!! ξανα έκανα εμφανιση...χαχαχα!!!! κι εμεις στο τρεξιμο... η μπεμπα αρνείται να φαει οτιδηποτε πια κι ετσι ειπαμε με το γιατρο να σταματησω για λιγο να προσπαθω....κολλημένη στο στηθος η κυρια!!! θα σας βρω στο fb και θα σας κανω add..θελω κι εγω να μπω στην ομαδα!! koutsouni αν και αργησα να σου απαντησω το αβοκαντοτο λιωνω μαζι με μπανανα ή γενικοτερα στη φρουτοκρεμα.βαζω περιπου το 1/3 καθε φορα. δεν εχω επιχειρηση να το κανω αλλιως!!


tmVRp3.png

dakEp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλημέρα μανουλες καλή χρόνια με υγεία για όλους τα καλύτερα για τα αστεράκια μας.Πριν λίγες μέρες έκανα εγγραφή κ τωρα ψάχνοντας βρήκα επιτέλους το θέμα που με ενδιαφέρει τα μωρακια Νοεμβρίου του 2014?Τι κάνουν τα δικα σας παιδάκια μιλάνε- περπατάνε;;;με το φαγητό πως τα πάτε;;;

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...