Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

Εξωσωματική με φυσιολογικό κύκλο -


Recommended Posts

Koritsakia mou ti kanete

Bika sto site kabonika deb mporeite ? Edit admingia peite mou an ta kataferate

Eyagelia mou den xero an mporeis kai den yhelo na sou pw katu 'lathos' thea na pareis se ena tilefwno pou tha sou steilw?

I therapeua kostizei ligotero apo tin klassiki th sou pw sto inbox opos kai gia tin epitropi sto site exei kai kati tilefona

Επεξεργάστηκαν by CoffeeBreak
Αυτοδιαφήμιση
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου μόλις γύρισα απο του Ινστιτούτο γονιμότητας στην Πλατεία Μαβίλη και είμαι πολύ χαρούμενη ξεκινώ σιγά σιγά την παρακολουθήση και επίσημα... έγραφα λάθος την ιστοσελίδα συγνώμη

Edit admin

Επεξεργάστηκαν by CoffeeBreak
Αυτοδιαφήμιση
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι γινεται!παλι δε μπαινει!


θελω μια θαλασσα γεματη αστεριες!

tJd1p3.png

Το θέμα στη ζωή δεν είναι να κρατάς καλά χαρτιά, αλλά να παίζεις σωστά ένα άσχημο φύλλο....

(εμείς σκοπεύουμε να το παίξουμε σωστά)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου μόλις γύρισα απο του Ινστιτούτο γονιμότητας στην Πλατεία Μαβίλη και είμαι πολύ χαρούμενη ξεκινώ σιγά σιγά την παρακολουθήση και επίσημα... έγραφα λάθος την ιστοσελίδα συγνώμη

Edit admin

Καλησπέρα Μένια!

Και εγώ εκεί πήγαινα και με παρακολουθούσε ο Edit admin....Είναι πολύ καλό κέντρο.....Να ξέρεις ότι είσαι σε πολύ καλά χέρια!Είμαι σίγουρη ότι πολύ σύντομα θα είσαι και εσύ εγκυούλα!Καλή επιτυχία!!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λέτε κορίτσια μου να κάνω εγώ κάποιο λάθος

να τι έκανα εγώ μόλις τώρα και μπήκα

1) Edit admin

2) Μπηκα!

για δοκιμάστε και εσείς..

στο θέμα μας τώρα πήγα για κάτι εξετάσεις σε ένα εργαστήριο που έχει ανοίξει κάτω απο το Edit admin και το Ινστιτούτο γονιμότητας λέγετε Edit admin . ειναι και αυτό στη Μαβίλη στην Παστέρ στο κτίριο του Ινστιτούτο έμεινα ενθουσιάσμενη πολύ καλό περιβάλλον και εξυπηρέτηση..

Επεξεργάστηκαν by CoffeeBreak
Αυτοδιαφήμιση
Link to comment
Share on other sites

aNte den tha niotho xazi pia . Exei kapoies lakes plirofories den xero an exei Kai to ergastiri gene lab pou einai sto idio ktirio

Αυτό το εργαστήρι δεν υπήρχε όταν πήγαινα εγώ.....Ήταν κενός ο πρώτος όροφος....Εσένα σε παρακολουθεί ο Λουτράδης ή ο Καλλιανίδης;


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...