Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Ask Daddy! Ερωτήματα προς μπαμπάδες, απο τις μαμάδες!


Recommended Posts

Αγαπητοί μπαμπάδες,

μπορεί μια μαμά να θέλει να ζητήσει την άποψή σας για κάποιο θέμα,

δηλαδή να θέλει να ακούσει το πώς εσείς βλέπετε κάτι.

Προτείνουμε εδώ να υπάρξουν ερωτήματα ειδικά απέναντι στους μπαμπάδες έτσι ώστε και μελλοντικά και άλλες μαμάδες να μπορούν να ενημερωθούν σχετικά με το πώς ενας μπαμπάς βλέπει κάποιους προβληματισμούς , με διαφορετικό - ή όχι τελικά - τρόπο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπορεί μια μαμά να θέλει να ζητήσει την άποψή σας για κάποιο θέμα
smiley-shocked030.gif
δηλαδή να θέλει να ακούσει το πώς εσείς βλέπετε κάτι
ε? smiley-shocked007.gif

Κύριε αδμιν νομίζω πως είστε γυναίκα τελικά!

χαχα! καλημέρα!


“ Life really does begin at forty. Up until then, you are just doing research.” Carl G Jung

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και καλωσήρθατε και σε αυτό το θέμα!

H ομάδα διαχειριστών δεν αποτελείται μόνο απο ένα άτομο αλλά απο περισσότερα και στην ομάδα ανήκουν και τα δύο φύλα.

Όπως και να έχει, οι δημοσιεύσεις που υπάρχουν στα υπόλοιπα σημεία της ιστοσελίδας, αρκετές φορές προέρχονται απο και απευθύνονται σε γυναίκες - έτσι λοιπόν θεωρήσαμε ως ομάδα ότι σε αυτή την ενότητα θα ήταν ωραίο να υπάρχει το ανάποδο.

Ελπίζουμε να συμφωνείτε!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κύριε συντονιστά!

ευχαριστώ για την εξήγηση, δεν υπήρχε λόγος όμως να μπείτε σε κόπο!

Όποιο φύλο και να είναι ο/η αδμίν καλά περνάω εγώ προσωπικά!

έκανα απλώς χιούμορ στο προηγούμενο ποστ, ελπίζω να μην έθιξα κανέναν!smiley-angelic012.gif

Χαιρετώ κι αναμένω και καμμιά νέα άφιξη μπαμπά γιατί είμεθα απελπιστικά λίγοι εδώ...

Να ανοίξουμε και κανά νέο θέμα... Έχω ιδέες!

1.Κορμάκι. Μα γιατί δεν κουμπώνουν όλα με τον ίδιο τρόπο??

2.Πρώτο 9μηνο. Τα "ουά" με τα ντεσιμπέλ συναυλίας!

3.Ανέμελος-Συνεχής Ύπνος. Το ονοματεπώνυμο ενός φίλου που χάθηκε...

κ.α

Εις το επανιδείν!


“ Life really does begin at forty. Up until then, you are just doing research.” Carl G Jung

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...