Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Μανουλες Δεκεμβριου 2014!!!


γεωργια κ

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσια.Δεν ειδα να υπαρχει καμια ομαδουλα με μελλουσες μανουλες δεκεμβριου κι ετσι ειπα να ανοιξω εγω κι ελπιζω να μαζευτουμε αρκετες.Να σας συστηθω λοιπον.Με λενε γεωργια και ειμαι 18 χρονων(μικρη εεε;;).Χθες κανοντας μια χοριακη εμαθα για την εγκυμοσυνη μου και χωρις να χασω καιρο πηγα στην γυναικολογο μου οπου μου ειπε πως ειμαι 5 εβδομαδων+ και ΠΗΤ 23/12/2014.Ειδαμε τον σακο αλλα καρδουλα δεν ακουσαμε γιατι οπως μου ειπε ειναι νωρις.Περιμενω τις μελλουσες μανουλες να μπουν,να συστηθουμε και να μοιραζομαστε τις εμπειριες μας!!!


05cNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια και απο μενα κορίτσια! Είμαι κι εγώ εγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου, την Δευτέρα που μας πέρασε πηγα στο γιατρό αλλα δεν μου ειπε ακόμα ΠΗΤ! Ημουν 6+2ημερών! Καλή εγκυμοσύνη σε όλες!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια και απο μενα κορίτσια! Είμαι κι εγώ εγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου, την Δευτέρα που μας πέρασε πηγα στο γιατρό αλλα δεν μου ειπε ακόμα ΠΗΤ! Ημουν 6+2ημερών! Καλή εγκυμοσύνη σε όλες!!!!!!

Με το καλο να ερθει και το δευτερο μωρακι σου!!!Αντε σιγα σιγα μαζευομαστε!


05cNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο μένα!!! Με ένα πόνο σε όλες μας.

Και εγω εδω να δωσω το παρόν μου. 7 1/2 εβδομάδων!!!

Πώς είναι η αρχη; Πώς τα πάτε με συπτώματα; Άγχος;;;

Καλως ορισες κι εσυ!Με το καλο!Απο συμπτωματα εμετοι και ζαλαδες,οσο για το ανχος υπαρχει αρκετο.Το πρωτο σου παιδακι ειναι;


05cNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω εμετους και ζαλάδες, ούτε στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα.. Αγχος να υπάρχει, γτ στην πρώτη εγκυμοσύνη αναγκαστικά γέννησα πρόωρα λόγω προβλήματος, ομως αυτή τη φορά πιστεύω να πάνε καλύτερα τα πράγματα!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Από συπτωματα, μονο λιγο το πρωίνο. Πρωινή ελαφρια ζαλαδα. Μπορω να σας πω πως πριν μάθω ότι ήμουν εγκυος επεσα ξερή 2 φορες και μετα τιποτα. Αα και συχνοουρία. Ευτυχως τιποτα το ιδιαιτερο.

Το πρωτο μου μωρακι ειναι και μεχρι να περασουν οι 3ς μηνες να σταθεροποιηθω εχω λιγο αχγος. Τώρα ειμαι στο κρεβατι και θα ειμαι για κανενα μήνα, αφου με ταλαιπωρεί μία αποκοληση.


L7Dmp3.pngGhJqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κι απο μενα.Εγω ειμαι 5+1 εχθες πηγα στον γιατρο καναμε υπερηχο ειδαμε ενα μικρο σακο μου ειπε οτι ειναι νωρις ακομη αυριο θα ξαναπαω.Πητ μου εδωσε 6/1 αλλα λογω προηγουμενης καισαρικης θα γεννησω 2 εβδομαδες νωριτερα οποτε δεκεμβριο.Εχω αγχωθει λιγο για τον σακο σας φαινεται

φυσιολογικο σε αυτη την εβδομαδα να ειναι μικρος;


YNnXp8.pnga7Txp8.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι απο μενα.Εγω ειμαι 5+1 εχθες πηγα στον γιατρο καναμε υπερηχο ειδαμε ενα μικρο σακο μου ειπε οτι ειναι νωρις ακομη αυριο θα ξαναπαω.Πητ μου εδωσε 6/1 αλλα λογω προηγουμενης καισαρικης θα γεννησω 2 εβδομαδες νωριτερα οποτε δεκεμβριο.Εχω αγχωθει λιγο για τον σακο σας φαινεται

φυσιολογικο σε αυτη την εβδομαδα να ειναι μικρος;

Καλησπέρα και με το καλό ευχομαι! Πιστεύω πως δεν χρειάζεται να ανησυχείς, μου είχε πει ο γιατρός μου πως μετα την 6η εβδομάδα ακουμε την καρδιά οπότε δεν πιστευω πως πρέπει να ανησυχείς! Σε μια εβδομάδα θα έχει μεγαλώσει περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Koritsia kalispera kai apo mena eimai 6+5 kai perimenw thn epomenh bdomada thn episkepsi ston giatro na akousoume kardoula... eimai ligo agxomenh logo mias prohgoumenis pallindromisis....axxxx tha doume...!!!!!exw ΠHT 26/12

Συγχαρητήρια, ευχόμαστε να πάνε όλα καλά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο εμένα!! Με το καλό να έρθουν όλα τα μωρά σας!!

Είμαι και γω έγγυος στο δεύτερο παιδί μου! Χτες πήγα στο γιατρό και ακούσαμε καρδιά!! Ωραίος ήχος, είχα χρόνια να τον ξανακούσω:D!! ΠΗΤ έχω 27/12.

Καλή επιτυχία σε όλες!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...