Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μανουλες Δεκεμβριου 2014!!!


γεωργια κ

Recommended Posts

Πάντα είχα χαμηλό αιματοκρίτη κατα καιρούς ανεβαίνει , η μαμα μου ειναι νοσοκόμα και την εμπιστεύομαι. Φυσικά θα κάνει ο άντρας μου μαλλον το σαββατο θα παμε. Αχ δεν θα αντέξω να απογοητεύσει το μπάνιο χρόνια έκανα προπονήσεις μέχρι πέρσι ξέρω οτι η πισίνα δεν επιτρέπεται αλλά η θαλασσίτσα είναι τόσο υπέροχη! Διάβάζω οτι οι απόψεις διίστανται θα κάνω και τις εξετάσεις που έμειναν και από την άλλη εβδομάδα θα την πάρω τηλ γιατί το ραντεβού μου είναι ή 29 ή 30. Επιπλέον να ρωτήσω την αυχενικούς την κάνουμε με άλλο γιατρό στην κλινική που θα γεννήσουμε; Γιατί από οτι έχω καταλάβει δεν γινεται στο ιατρείο ε; Συγνώμη είμαι εντελώς άσχετη!


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια γεια σας. Τι κανετε σημερα?

Εγω ειμαι σε αναμενα καρβουνα αυτη τη στιγμή, οταν ηρθα απο τη δουλεια είδα λιγο αιμα. Μολις ξυπνησει ο μικρος μου θα παω νοσοκομειο. θεωρω οτι ειναι απο την κουραση, πανω κατω στη δουλεια, πανω κατω στο σπιτι, δε γινεται να ξεκουραστουμε! Και εκτος αυτου, στο γιο μου εβλεπα λιγο αιμα καθε που θα περιμενα περιοδο υποτιθεται. καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη βεβαια! Παντως , θελω να το ριξω στην κουραση για να μην αγχωθω!

Κατα τ΄'αλλα, Κικη με το καλο να ακουσεις καρδουλα σημερα!

Σας χαιρετω προς το παρον, λεω να ξαπλωσω για να μη σκεφτομαι...

Link to comment
Share on other sites

ksekourasou mylife....oti ypoxrewseis k na exeis mia wra afiairwne th ston eauto sou k kssaplwne...oxi aparethta ypno...apla ksapla...den thaeinai tpt... lizaki i axainiki ginetai ap oso kserw eite se klinikes -nosokomeia eite se idiwtes giatrous.... auto to link dixnei poioi giatroi exoun pistopoiish gia na kanoun thn auxainiki diafania des an einai kai o dikos sou....https://courses.fetalmedicine.com/lists?course=1


fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Τί κάνετε;

Εμεις ως τώρα ολα καλα! MYlife10 πιθανότατα είναι από την κούραση, προσπάθησε να μήν ανησυχείς όσο γίνεται.. Κι εγω με τον μικρό που είναι 21 μηνών όλη μέρα στο πόδι!

Από συμπτώματα εγώ κορίτσια λίγο πόνο στο στήθος έχω κάποιες στιγμές, και νιώθω δυσπεψία καθε φορα που τρωω. Φουσκώνω αμέσως! Είναι και αυτη η αντιβίωση που μου χαλάει το στομάχι... 7 μέρες ακόμα θα την πέρνω ππφφφφφφ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα. Και εγώ μια από τα ίδια, συνεχίζεται η ανακατωσούρα κανονικά (πόσο άσχημα με κάνει να νιώθω!!! παρακαλάω να περάσει...!). Κατά τ' άλλα δεν έχω άλλα συμπτώματα πέρα από το στήθος που έχει πάθει "τουμπανίαση"! Περιμένουμε μετά τις δεύτερες εκλογές να πάμε στο γιατρό πάλι.


cPtCp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κικη ελπιζω να πανε ολα καλά σήμερα! Να ακουσετε το σπορακι σας κ να δειτε την καρδούλα του να παλλεται!

Mylife ξεκούραση ξεκουραση ξεκούραση! Οσο μπορείς φυσικα .... γιατι καταλαβαινω πως υπάρχουν κ υποχρεωσεις. Απλα καποιες φορες κανουμε πραγματα που ισως θα μπορουσαμε να αποφυγουμε η να ζητησουμε βοηθεια. Ελπιζω στο νοσοκομειο να σου πουν πως δεν είναι τιποτα σημαντικο. Γράψε μας!

Κοριτσια για αυχενικη κλεισατε ραντεβου; εγω ζω κ αναπνεω για εκεινη τη μέρα!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Mylife εύχομαι να είναι όπλα καλα σίγουρα απο την κούραση θα είναι εγω το προηγούμενο σαββατο έκανα κάποιες δουλεια δεν σήκωσα βάρος αλλά το βράδυ πονούσα πολυ φοβήθηκα η αλήθεια ειναι και σίγουρα δεν θα το ξανακάνω. Περιμένουμε νεα σου!

Kidenio εγώ θα κλείσω οταν θα πάω τελος του μήνα ετσι μου είπε γύρω στις 2 Ιουνίου. Ειμαι αισιόδοξη για να μην σκέφτομαι αρνητικά! Όλα μέχρι τώρα πανε καλά η αλήθεια ειναι μόλις αποφάσισα να κάνουμε παιδάκι, ο άντρας μου το ήθελε πολυ αλλά περίμενε εμένα, εμείνα κατευθείαν. Σκεφτόμουν λίγο αποκλείεται όλα να είναι τόσο εύκολα αλλα είπα δεν γίνεται έτσι!

Peka εύχομαι να περάσει γρήγορα!! Εγώ συνήθως το βράδυ νιώθω κάπως αν έχω φάει κάτι πιο λιπαρό.

Κική ευχαριστώ πολυ θα το δω απο τον υπολογιστή γιατι από το κινήτο δεν μπορω αλλα δεν νομίζω να ειναι πιστοποιημένη.

Τι όμορφα που είμαστε αρκετές!!


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να μπω κι εγώ? χωράω? Γεια σας!!!! Είμαι έγκυος στο δεύτερο παιδάκι μου και έχω ΠΗΤ 27/12/2014. Πρώτη μου φορά στο parents cafe...:tongue: Ακόμα δεν έχω κάνει τον πρώτο υπέρηχο, το μόνο που ξέρω είναι η τιμή της χοριακής: την ημέρα που περίμενα περίοδο (29-4-2014) ήταν 300. Κατά τ' άλλα από συμπτώματα δεν έχω πολλά...το στήθος μου είναι διπλάσιο, η κοιλιά μου είναι πρησμένη (καμία σχέση με την πρώτη εγκυμοσύνη) και καμιά ανακατωσούρα που και που αλλά απογευματινές ώρες... Τη Δευτέρα θα κάνουμε υπέρηχο...Δεν περνάνε οι μέρες :rolleyes: Εύχομαι σε όλες τις μέλλουσες μανούλες μία τέλεια εγκυμοσύνη!!!!


iOBZp3.png

IYXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρεούλα! Καλως ορισες panmarne, εύχομαι καλη εγκυμοσύνη!

Πώς είστε σημερά;; Τι βαρεμάρα είναι αυτή που νιώθω σήμερα από το πρωί... Είναι και ο καιρός μουντός... Εχει καμία νεάκια να μας πει;:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


panmarne kalws orises stin parea mas kai esu sumptwmwta anakatosouras? kammia tuxerh den uparxei :P xxx me to kalo th deytera h eksetasoula sou!!!!

mylife ti egine me to nosokomeio??? ola kala???

liza emena o giatros mou epetrepse ta mpania... na prosexw mou eipe na mhn kollisw tpt giato den to theloume auth th stimh...

auxenikh tha kanw gurws tis 15 iouniou...mou eipe na kleisw ranteuou stin kliniki!!!

oson afora ton yperixo to akousame xtes to sporaki!!!! 160 palmous!!! ekatosta den mou eipe alla mou eipe oti eimai 8 ebdomadwn kai 3 hmerwn egine poio prin i sulipsi......Ax eutuxws koritsia pros to paron ola kala!!!!!!


fu9Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ε εντάξει δεν θα παραπονιόμουν ιδιαίτερα για τις ανακατωσούρες...μου συμβαίνει πολύ σπάνια. Αυτό που μου συμβαίνει καθημερινά είναι μία ακόρεστη ανάγκη για ύπνο. Πού θα γεννήσετε κοριτσάκια με το καλό, ξέρετε?


iOBZp3.png

IYXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

panmarne kalws orises stin parea mas kai esu sumptwmwta anakatosouras? kammia tuxerh den uparxei :P xxx me to kalo th deytera h eksetasoula sou!!!!

mylife ti egine me to nosokomeio??? ola kala???

liza emena o giatros mou epetrepse ta mpania... na prosexw mou eipe na mhn kollisw tpt giato den to theloume auth th stimh...

auxenikh tha kanw gurws tis 15 iouniou...mou eipe na kleisw ranteuou stin kliniki!!!

oson afora ton yperixo to akousame xtes to sporaki!!!! 160 palmous!!! ekatosta den mou eipe alla mou eipe oti eimai 8 ebdomadwn kai 3 hmerwn egine poio prin i sulipsi......Ax eutuxws koritsia pros to paron ola kala!!!!!!

Θέλω κι εγώ να το ακούσω το σποράκι μου...αχ δεν έχω κανέναν τρόπο να δω τι κάνει και είναι τόσο περίεργο...Άντε μπράβο για τον υπέρηχό σου. Αθλητάκι το σποράκι σου. Άρα 8 εβδομάδων...πότε γεννάς τελικά με το καλό?


iOBZp3.png

IYXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

μμμμ 26/12 απ οσο ξερω δεν μπου ειπε οτι αλλαξε κατι πανω σ αυτο!!!! εγω στο ρεα θα γεννησω αν ολα πανε καλα!!!!

Φυσικά και θα πάνε όλα καλά! Κι εγώ στο Ρέα!!!! 27/12! Λες να σε δώ εκεί?


iOBZp3.png

IYXNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...